TVP3 (Regionalna)

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ostatnio zaÂłwarzyÂłem , Âże znow tvp3 coÂś od tvn24 odgapiÂł - materiaÂły z cyklu bez komentarza sÂą w tvp3 jako "kamera kuriera" ....
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

Greg Haus pisze:Ostatnio zaÂłwarzyÂłem , Âże znow tvp3 coÂś od tvn24 odgapiÂł - materiaÂły z cyklu bez komentarza sÂą w tvp3 jako "kamera kuriera" ....
MateriaÂły z tego cyklu juÂż dawno sÂą w TVP3 jako "wypeÂłniacze"...
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Kania pisze:TVP 3 moÂże naÂśladowaĂŚ programy TVN24, ale jedno wiem na pewno nie podrobiÂą ludzi czyli zaÂłogi TVN-u to w duÂżym stopniu oni tworzÂą nastrĂłj tak, Âże aÂż chce sie oglÂądaĂŚ.
Z tym siĂŞ zgodzĂŞ, sam bym tak nienapisaÂł
ByeDucks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 30 sie 2007, 15:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: ByeDucks »

Wkurzam sie gdy moja mama oglada TVP3 :D Zawsze mĂłwie jej, Âżeby wÂłaczyÂła TVN24 bo tam maja lepsza zaÂłogĂŞ i ogĂłlnie jakos lepiej mi sie oglada TVN...
TVP jest do kitu :D
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

WidaÌ, ¿e TVP trafia do wielu ludzi. Maj¹ oni nieco inny sposób informowania, wydaje mi siê, ¿e nie ma takiej ¿¹dzy sensacji. A i brak dynamizmu jest dla wielu zalet¹. Z tym, ¿e nie mogê siê szeroko wypowiadaÌ, bo nie mam dostêpu do TVP3. Szkoda, ¿e w ramach abonamentu nie mam zapewnionego odbioru kana³ów Telewizji Polskiej.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVP3 - podróba TVN24

Post autor: epsztajnek »

Chodzą ostatnio słuchy w TVP , że jeszcze w tym roku ma być wskrzeszony ( wydzielony z TVP INFO ) kanał TVP 3 w swojej pierwotnej postaci - telewizja wyłącznie regionalna
O ewentualnej nowej nazwie kanału jeszcze się nie mówi.
Z jednej strony to bardzo dobra wiadomość ( również dla mnie , wiernego widza dawnego TVP3 ) , bo włączenie telewizji regionalnych do ogolnopolskiej telewizji informacyjnej, jaką jest TVP INFO, to nie był szczęśliwy pomysł.
Ale z drugiej strony , jak pomyśli się o generalnym spadku jakości produkcji telewizyjnych, to entuzjazm opada :mhm:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP3 - podróba TVN24

Post autor: matik »

epsztajnek pisze:Chodzą ostatnio słuchy w TVP , że jeszcze w tym roku ma być wskrzeszony ( wydzielony z TVP INFO ) kanał TVP 3 w swojej pierwotnej postaci - telewizja wyłącznie regionalna
O ewentualnej nowej nazwie kanału jeszcze się nie mówi.
A właśnie, że i o nazwie się mówi. TVP zapowiedziała oficjalny start TVP3 na niedzielę 1 września 2013 roku. Co ciekawe kanał pojawi się w miejsce obecnego TVP Info, a samo TVP Info nadawać będzie na zupełnie nowej koncesji i jak TVP nie ''pogada'' z kablówkami, no to spora część widzów może stracić dostęp do INFO, ale myślę, że w tym przypadku TVP nie da ciała.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVP 3

Post autor: epsztajnek »

matik pisze:A właśnie, że i o nazwie się mówi. TVP zapowiedziała oficjalny start TVP3 na niedzielę 1 września 2013 roku
A jednak zostaną przy oryginalnej :) :plus:
Co ciekawe kanał pojawi się w miejsce obecnego TVP Info, a samo TVP Info nadawać będzie na zupełnie nowej koncesji
Sprawiedliwość dziejowa :lol2: ;)
W końcu to TVP info weszło w 2007 na miejsce TVP3.
ale myślę, że w tym przypadku TVP nie da ciała.
Ciekawie rozegrane. Będą mieli większą motywację dla nowej rezerwacji dla ogólnopolskiego TVP INFO , niż dla regionów.
Jest więc duża szansa, że TVP INFO pozostanie w kablówkach ( sam jestem abonentem ) przy jednoczesnym udostępnieniu TVP3.
Nie wiem, kogo byłoby mi bardziej brak, perełek z INFO , czy z mojego regionalnego WOTu :D22
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP 3

Post autor: matik »

Jako, że TVP3 wchodzi na tej koncesji co jest teraz, będzie więc kanałem must-carry który ustawowo będzie musiał znaleźć się w NTC, kablówkach i u operatorów sateliatarnych. TVP Info z kolei must-carry będzie tylko do końca sierpnia. Ale sądzę, że TVP stanie na głowie, by INFO nie straciło na dostępności.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TVP 3

Post autor: 3405t »

ciekawy jestem logo TVP 3 (będzie jakieś nowocześniejsze czy klasyczne (TVP 1, TVP 2)). Ciekawy jestem również czy loga ośrodków lokalnych będą wzorowane na TVP 3, bo jak tak to będą musieli zrobić nowe plansze wywoławcze, a i przy okazji jingle
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP 3

Post autor: matik »

W materiałach prasowych używają poprzedniego loga TVP3
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: TVP 3

Post autor: szym »

Czyli nie będzie się to nazywało TVP Regiony?
:)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP 3

Post autor: Trzeciak »

Władze TVP już ostatecznie potwierdziły, że wraca stara nazwa. Wraca też stare logo.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: TVP 3

Post autor: szym »

Szkoda. :)

Chociaż nazwa TVP3 jest bardzo dobre zakorzeniona w społeczeństwie, zwłaszcza wśród starszych widzów, którzy nadal pasma regionalne nazywają TVP3.
:)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP 3

Post autor: matik »

Nie wiem po co wcześniej potwierdzili, że to będzie TVP3 skoro już zmieniają nazwę na TVP Regionalna.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości