Prison Break

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Prison Break

Post autor: Nika »

JuÂż jutro o 20.00 nastÂąpi (w koĂącu!) w Polsce premiera odcinkĂłw serialu Prison Break :D
JuÂż nawet nie chcĂŞ pisac jaka to wieeelka szkoda, Âże nie bĂŞdzie moÂżna tego genialnego serialu oglÂądaĂŚ pod naszym ulubionym logiem (szefowie tvn-u chyba juÂż sami zaczynajÂą ÂżaÂłowac), ale nie ma co pÂłakac nad rozlanym mlekiem, tylko pozostaje siĂŞ cieszyĂŚ, Âże wogĂłle bĂŞdzie w koĂącu moÂżna oglÂądaĂŚ ten serial w polskiej tv :tanczy:
Jak ju¿ ktoœ wspomnia³ w w¹tku o Polsacie w ostatnim dodatku do Dziennika pi¹tkowego Kultura by³o parê stron poœwiêconych Prison Break ³¹cznie z ok³adk¹. Dla zainteresowanych wrzucam wywiad z odtwórc¹ roli g³ównej Wentworthem Millerem,to wywiad który mo¿na by³o przeczytaÌ w tym¿e w³aœnie dodatku czytaj tutaj!

Piszcie jak Wam sie podoba serial, bo daje gÂłowĂŞ, Âże wielu z Was wciÂągnie siĂŞ w PrisonbreakomaniĂŞ :D
Obrazek

[ Dodano: Sob Sty 27, 2007 10:04 pm ]
ZapomniaÂłam dodaĂŚ najwaÂżniejszej rzeczy: u nas w Polsce serial ten jest znany pod tytuÂłem "Skazany na ÂśmierĂŚ" i przypomnĂŞ jeszcze raz,Âże moÂżna go bĂŞdzie oglÂądaĂŚ (2 odcinki pod rzÂąd) w niedzielĂŞ o 20.00 na Polsacie!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Prison Break

Post autor: szym »

Nika pisze:JuÂż nawet nie chcĂŞ pisac jaka to wieeelka szkoda, Âże nie bĂŞdzie moÂżna tego genialnego serialu oglÂądaĂŚ pod naszym ulubionym logiem (szefowie tvn-u chyba juÂż sami zaczynajÂą ÂżaÂłowac), ale nie ma co pÂłakac nad rozlanym mlekiem, tylko pozostaje siĂŞ cieszyĂŚ, Âże wogĂłle bĂŞdzie w koĂącu moÂżna oglÂądaĂŚ ten serial w polskiej tv :tanczy:
TaĂącz, taĂącz... pan Miszczak powiedziaÂł, Âże bardzo ÂżaÂłuje, Âże to nie TVN nadaje seriale "Gotowe na wszystko" i "Lost: Zagunieni" i faktycznie, byĂŚ moÂże do tej listy dojdzie "Skazany na ÂśmierĂŚ...". Prawda jest taka, Âże ta stacja kupuje prawa tylko po to, zeby je mieĂŚ, zbiera sobie seriale jak dzieciaki Pokemony i puszcza je nie po kolei w dÂługich odstĂŞpach czasu.

Heh, fantastyczna ramĂłwka by byÂła
23:15 wtorek: Desperate Housewives
23:30 Âśroda: Lost
23:30 czwartek: Prison Break.
Pasi? ;] Ale by byÂła widownia!

ByĂŚ moÂże siĂŞ powtarzam, ale tak jest, zamiast emitowaĂŚ to co przerwali, kupujÂą coraz to nowe seriale ("Kojak" - we wtorki o 23:15 i "Uwaga faceci!" - o dziwo! - w soboty o 21:45, ciekawe na jak dÂługo... ponoĂŚ jakiÂś obyczajowy hit, ale czy ja wiem, pierwsze sÂłyszĂŞ), a "Bez skazy", "Smallville", "6 stop pod ziemiÂą" i wiele innych czeka... tak jak TVN Siedem zalane powtĂłrkami.

Ufff ;p

A Prison Break zamierzam oglÂądaĂŚ, jutro szykuje siĂŞ maraton 4h - PB, DH a miĂŞdzyczasie Monk, hah... jeszcze nigdy nie miaÂłem takiego dylematu, wstyd siĂŞ przyznaĂŚ.

Zobaczymy jak bĂŞdzie...
:)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Prison Break

Post autor: Nika »

szym pisze:[
Heh, fantastyczna ramĂłwka by byÂła
23:15 wtorek: Desperate Housewives
23:30 Âśroda: Lost
23:30 czwartek: Prison Break.
Pasi? ;] Ale by byÂła widownia!
Prawie pasi, prawie , bo jednak uwa¿am, ¿e niedziela godzina 20.00 to idealna pora na taki hit! Jak nie emituj¹ TzG to wówczas zim¹ (tak jak to ma miejsce teraz) mogliby wstawiÌ PB na to miejsce. Mogliby...,ale konkurencja by³a szybsza... i w¹tpiê, ¿ebym wiosn¹ jak bêdzie nowa edycja TzG prze³¹czy³a kana³ na tvn. Polsat wiedzia³ co robi, ludzie (szczególnie ta m³odsza widownia) siê przez te dwa miesi¹ce uzale¿ni¹ od serialu (wiem co mówiê, ten serial to na³óg :lol:) i bêdzie ciê¿ko przerzuciÌ siê na coœ co sie ju¿ trochê widzom opatrzy³o... Zreszt¹ czas poka¿e!
Tymczaaaaaaaaaaasem pozostaÂły nam jeszcze 4h :D !
Obrazek

[ Dodano: Nie Sty 28, 2007 11:18 pm ]
Nie wiem jak Was, ale mnie wcisnĂŞÂło w fotel na dwie godziny.... i caÂły dÂługopis obgryzÂłam :D

P.S. Polsat siĂŞ popisaÂł i oszczĂŞdziÂł fali reklam, zrobili dwie przerwy na kaÂżdy odcinek, a juÂż siĂŞ baÂłam, Âże co 10 minut bĂŞdÂą.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

SkusiÂłem siĂŞ. OkazaÂło siĂŞ, Âże serial jest naprawdĂŞ Âświetny. Tak trzymaĂŚ! WciÂągnĂŞÂła mnie ta historia... Jestem ciekaw, co siĂŞ dalej wydarzy :tanczy:

[ Dodano: Pon Sty 29, 2007 3:04 pm ]
6 943 808 ludzi obejrzaÂło "Prison Break". Jak faaajnie! Zobaczymy ile bĂŞdzie za tydzieĂą!

Jezusie ÂŚwiĂŞty, TVN straciÂł 7 milionĂłw widzĂłw!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kuba pisze:6 943 808 ludzi obejrzaÂło "Prison Break". Jak faaajnie! Zobaczymy ile bĂŞdzie za tydzieĂą!
:shock: :shock: :shock: Spodziewa³em siê bardzo dobrego wyniku, ale a¿ takiego to nie. :shock: Polsat strzeli³ w 10 z tym serialem. Ciekawy, wci¹gaj¹cy, super zrobiony serial, a¿ chce siê go ogl¹daÌ. :D No w³aœnie bêdzie wa¿ny wynik z niedzieli wtedy zobaczymy czy widownia siê utrzyma, czy wiele ludzi w³¹czylo z ciekawoœci po tej ogromnej promocji, któr¹ Polsat zrobi³. :roll: No to TVP 1 ma "Lost: Zagubieni", Polsat "Prison Break", a TVN? :? TVN "siedzi i siê gapi" na sukces innych zamiast wczeœniej powalczyÌ o te seriale. Ech chcia³bym zobaczyÌ miny Miszczaka i Waltera jak zobaczyli wynik PB...
Kuba pisze:Jezusie ÂŚwiĂŞty, TVN straciÂł 7 milionĂłw widzĂłw!
Narazie za wczeÂśnie aby o tym mĂłwiĂŚ. :roll: Dopiero jak ruszy "Taniec z gwiazdami" i jak przegra to te sÂłowa bĂŞdÂą pasowaĂŚ...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

CieszĂŞ siĂŞ z tego wyniku, ale myÂślaÂłem, Âże serial bĂŞdÂą puszczaĂŚ co tydzieĂą po dwa odcinki. Jednak nie bo w nastĂŞpnÂą niedzielĂŞ juÂż tylko jeden odcinek/
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

pawell pisze:
Kuba pisze:6 943 808 ludzi obejrzaÂło "Prison Break". Jak faaajnie! Zobaczymy ile bĂŞdzie za tydzieĂą!
:shock: :shock: :shock: SpodziewaÂłem siĂŞ bardzo dobrego wyniku, ale aÂż takiego to nie. :shock: Polsat strzeliÂł w 10 z tym serialem. ]

Szok, szok i jeszcze raz szok, ten wynik to po prostu Re-We-La-Cja! :D
Szkoda rzeczywiœcie, ¿e nie bêda puszczaÌ jak wczoraj dwóch odcinków pod rz¹d, ja dopiero po pierwszym siê rozkrêcam. Ale mam dobr¹ wiadomoœÌ dla absolutnych maniaków serialu, w pierwszym kwartale 2007 firma Imperial Home Entertainment ma wprowadziÌ Prison Break na polski rynek na dvd, zg³aszam siê jako pierwszy potencjalny kupiec!! :hyh:
Co nieco dla oka dla pÂłci pieknej 8) Obrazek
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Nika pisze:Co nieco dla oka dla pÂłci pieknej 8)
Fakt, ch³opcy s¹ ³adni :D Obejrza³am sobie ten hit i muszê powiedzieÌ, ¿e jest to bardzo, bardzo sprawnie zrobiony serial, ale nie rzuci³ mnie na kolana, choc bêdê go œledzic, bo jest ciekawy. No có¿ serial ¿ycia mo¿e byc tylko jeden...;) Ja siê cieszê, ¿e nie bêdzie emisji po dwa odcinki, wczorajszy maraton przed tv skoùczy³ siê bólem... ekhm :P
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

terraX pisze:
Nika pisze:Co nieco dla oka dla pÂłci pieknej 8)
Fakt, chÂłopcy sÂą Âładni :D
Ano Âładni, chociaz ja wolĂŞ okreÂślenie, Âże mĂŞscy i to bardzo :D
terraX pisze:Ja siĂŞ cieszĂŞ, Âże nie bĂŞdzie emisji po dwa odcinki, wczorajszy maraton przed tv skoĂączyÂł siĂŞ bĂłlem... ekhm :P
Ja po tej dawce adrenaliny jak¹ zafundowa³ mi ten serial nie czu³am ju¿ nic, ani bó³u... ekhm, ani zmêczenia (poprzedniej nocy zaledwie 3h spa³am), co wiêcej tak siê nakrêci³am, ¿e jeszcze z parê godzin potem nie mog³am zasn¹Ì :lol: wszystko przez to, ¿e mu ten palec na koniec ciachnêli... :uhh:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Oj widzĂŞ, Âże, paniom na naszym forum chÂłopcy z serialu wpadli w oko :P Mam nadziejĂŞ, Âże nie tylko dla nich oglÂądaÂłyÂście ten niewÂątpliwie wybitny serial.
SwojÂą drogÂą ciekawe jak bĂŞdzie siĂŞ przedstawiaÂł wynik jak ruszy TzG. Oj obawiam siĂŞ, Âże TVN moÂże mieĂŚ problemy...
ZIMA
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Trzeba poczekaĂŚ jakie bĂŞdÂą wyniki po kolejnych odcinkach kiedy bĂŞdÂą po 1 odcinku ;)
A do TaĂąca niech znajdÂą jakieÂś fajne gwiazdy to ludzie bĂŞdÂą oglÂądaĂŚ 8)

A wie ktoÂś kiedy jest powtĂłrka ??
Ostatnio zmieniony poniedziałek 29 sty 2007, 20:56 przez ktos, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:SwojÂą drogÂą ciekawe jak bĂŞdzie siĂŞ przedstawiaÂł wynik jak ruszy TzG. Oj obawiam siĂŞ, Âże TVN moÂże mieĂŚ problemy...
No moÂże, moÂże szczegĂłlnie po tych rewelacjach o "gwiazdach" jakie majÂą wystÂąpiĂŚ w V edycji. :/ Pfff...

Poza tym - jak juÂż pisaÂłem wczeÂśniej - ciekawe jak bĂŞdzie w niedzielĂŞ. :roll: Czy ta widownia, ktĂłra pewnie w duÂżym stopniu byÂła efektem poznania serialu siĂŞ utrzyma? Ta produkcja zyskaÂła wielu nowych fanĂłw (w tym mnie :P ) ale jest teÂż duÂżo negatywnych opinii...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Czyich?
Zlinczujemy :twisted:
Dared00

Post autor: Dared00 »

Po obejrzeniu pierwszych dwĂłch odcinkĂłw Prison Break muszĂŞ siĂŞ wypowiedzieĂŚ na ten temat. No wiĂŞc...

SERIAL JEST GENIALNY! FabuÂła trzymajÂąca w napiĂŞciu, doskonaÂła gra aktorska i wprost NIESAMOWITA kreacja autorska ÂŚruby!

I tylko palcĂłw Âżal...

EDIT: 200 postĂłw! :)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ja teÂż sie przyznam , Âże mne wciÂągnÂą
nie znaÂłam serialu byÂłam prĂŞdzej nastawiona negatywnie niÂż pozytywnie
ale zaczeÂłam oglÂądaĂŚ w poÂłowie pierwszego odcinka i wciÂągna mnie Âświetny serial
TVN robi polskie produkcje seriali i to im wychodzi ale sÂą puszczane tylko w ramĂłwki jesieĂą-wiosna a tak to ciekawego nie ma
ÂżaÂłuje, ze TVN tego nie kupiÂł wtedy miaÂł by 100% wygranÂą telekamery pirson break...
a tak to nie bardzo

TzG napewno nie wygra bo i tak z edycji na edycjie ma coraz mniejsza ogl¹dalnoœÌ szczególnie , ze jeszcze bêdzie emitowany "pirson..." :?

jedynie co moÂżna napisac to: garatuluje polsatowi

ostatnio naprawde jest coraz lepiej gdyby TVN kupiÂł prawa do emisji spewnoÂściÂą mocno by przygasiÂł zapaÂł polsatu a tak maja jeszcze wiĂŞszÂą chĂŞĂŚ
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości