Prison Break

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

DziÂś po poÂłudniu w koĂącu obejrzaÂłam 6 i 7 epizod. I szczerze mĂłwiÂąc gdybym nie miaÂła 7 epizodu pod rĂŞkÂą, to bym chyba gryzÂła z nerwĂłw i ciekawoÂści monitor, tak siĂŞ zakoĂączyÂła szĂłstka. Ci co widzieli to wiedzÂą :D Na szczĂŞÂście po chwili nastĂŞpnego odcinka wyjaÂśniÂło siĂŞ co zmotywowaÂło Michaela do rzucenia kurzej Âłapki Whistlerowi. SwojÂą drogÂą wychodzi z niego powolutku maÂła przebiegÂła Âświnia, ale na szczĂŞÂście Michael to widziaÂł, ciekawe teÂż kim jest dla niego Suzie B. vel Gretchen. KochankÂą czy teÂż moÂże siostrÂą? :mhm:
No i najgorsza czêœÌ, czyli Michael pozna³ prawdê w koùcu o Sarze, piêknie nakrecono te sceny gdy wyje, rzuca czym popadnie i ryczy ryczy jeszcze raz ryczy... A¿ ja siê porycza³am.
A propozycja Lechero co do wspĂłlnej ucieczki byÂła tylko kwestiÂą czasu, no i w koĂącu siĂŞ zdeklarowaÂł, teraz planowanie powinno siĂŞ odbyĂŚ bez wiĂŞkszych przeszkĂłd. :D
P.S. Na koniec kolejny caps dla odcinka 9, rybak dostanie nie¿le w koœÌ od tajemniczego jegomoœcia.
Obrazek
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wkoùcu obejrza³em 6 i 7 epizod. Niestety w przeciwieùstwie do Niki mia³em okazjê doœwiadczyÌ ogl¹dania tych odcinków nie jeden po drugim, tylko jeden wczoraj, a drugi dopiero dzisiaj :x . Tylu emocji i zwrotów akcji jeszcze w tym sezonie nie by³o. Po obejrzeniu 6 odcinka d³ugo nie mog³em zasn¹Ì zastanawiaj¹c sie co bêdzie dalej :mhm: . Nie dziwiê siê, ¿e postanowili emitowaÌ te dwa odcinki razem, bo ciê¿ko jest wytrzymaÌ. Dawno w Prison Break tak nie by³o, ¿e odcinek trzyma w takim napiêciu ca³y czas. Naprawdê by³a to prawdziwa uczta dla fanów serialu :D. Teraz pozostaje mi tylko z niecierpliwoœci¹ czekaÌ do wtorku :rydzyk: .

[ Dodano: PiÂą Lis 09, 2007 6:15 pm ]
P.S. Tzn. czekaĂŚ nie do tego wtorku, ale jeszcze do nastĂŞpnego bo czeka nas znowu dwutygodniowa przerwa. (wÂłaÂśnie wyczytaÂłem :D)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mam dobre wieœci i z³e. Zaczneê od tych drugich najpierw. PonoÌ za tydzieù jest ostatni odcinek przez przerw¹, i na nastêpny odcinek przyjdzie nam czekaÌ do stycznia, czyli jakies pó³tora miesi¹ca. A dobre wieœci to to, ¿e zobaczymy znowu tatua¿e Michaela w ca³ej swej okaza³oœci :tanczy: Ja ju¿ nie moge siê doczekaÌ.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Tak. W poniedziaÂłek kolejny odcinek, a nastĂŞpnie przerwa do 14.01.2008. Czyli dwa miesiÂące bez PB ;(
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a niech mnie ale odcinki mooocneee mega, ja to juÂż bym chciaÂł Âżeby gÂłowa sary nie byÂła sary :P Âżal mi go, machony<nie wiem jak to sie pisze:P> niezle wrobiony, ale koĂącĂłwka rokuje dobrze bo murzyn ma wzglĂŞdy<no troche mniejsze> ale wtyki bĂŞdÂą ale bez sary to tak jakoÂś dziwnie, dobrze ze michael dowiedzial sie ze szantaÂżystka jest z rybakiem w zmowie, uwielbiam ta zamotĂŞ :D
TVN innowacja i nowoczesność...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Zrobi³am sobie dzisiaj ma³e odœwie¿enie i obejrza³am na Polsacie ich bie¿¹ce odcinki. Akurat by³ ten, w którym pierwszy raz poruszono temat Sony, i tym Bill Kim zaszanta¿owa³ prezydent Reynolds by nie u³askawia³a Burrowsa, bo jak on to stwierdzi³:" znamy pewne tajemnice na pani temat". Hmm, oczywiœcie dotyczy³o to Sony, i tak sobie myœlê co te¿ by³a prezydentowa mo¿e mieÌ wspólnego z Whistlerem. :mhm: To siê na pewno oka¿e prêdzej czy pó¿niej! A mo¿e to jej syn?
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

dokladnie! to samo zauwaÂżyÂłem kurcze ajkieÂś pokrewieĂąstwo musi byĂŚ tak mi sie wydaje
TVN innowacja i nowoczesność...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W³aœnie jestem po ósemce! Normalnie szok :shock: , odcinek obfituj¹cy w najwiêksze zwroty akcji z ca³ego sezonu, a szczególnie koùcówka! Mahone wraca na stare œmieci czyli do Sony, i coœ czujê, ¿e Susie vel Gretchen za nieudan¹ akcjê Bang&Burn te¿ zaraz wyl¹duje tam gdzie reszta ch³optasi. Ale nasz g³ówny ch³optaœ w³aœnie zosta³ wyprowadzony poza bramy Sony. Lincolnowi w koùcu skoùczy³a siê cierpliwoœÌ i wys³a³ jednego dupka z Firmy na tamten œwiat, w jego po³o¿eniu ka¿dy zrobi³by to samo. Nadal nie wiemy kim do koùca jest Whistler, ale ju¿ coraz wiêcej osób, w tym Sofia, wie ¿e nie jest tym za kogo siê podaje. No i pojawi³ siê ponownie dziadek, jak dla mnie to najwiêksza zagadka z ca³ego PB!
KtoÂś komuÂś utrudniÂł ucieczkĂŞ :lol: :
Obrazek
ZauwaÂżyliÂście, Âże w kaÂżdym odcinku jak jest najazd kamery na budynek Sony z lotu ptaka to na jednym z okien zawsze suszÂą siĂŞ te same portki. :D WykorzystujÂą non toper to samo ujĂŞcie, nagrane na poczÂątku sezonu.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Takich akcji jeszcze nie byÂło. Dwa helikoptery, prĂłba odbicia wiĂŞÂźnia, strzelanina... :D Prawdziwa uczta. Nie moÂżna teÂż zapomnieĂŚ o zaÂłatwieniu kilku goÂści z Firmy przez Lincolna i Sucre :D.
Sporo tajemnic i czekania przed nami. Np. po co bêdzie potrzebny nagrany przez Linc'a odg³os strzelaniny? Gdzie zabrali Scofielda? Czyta³em spekulacje, ¿e akcje podziel¹ na dwa wiêzienia i to w³aœnie Michaela zabrali do "bloku B". Ale to tylko ploty i domys³y fanów :spiewa: . Ja uwa¿am, ¿e Scofielda nigdzie nie zabior¹ i uciekn¹ z wiezienia ca³¹ "paczk¹" czyli: Lechero, Michael, Whistler, T-Bag, Mahone i mo¿e jeszcze Bellick. Na wszystko trzeba czekaÌ jeszcze co najmniej przez dwa miesi¹ce :?

[ Dodano: PiÂą Lis 16, 2007 10:14 pm ]
Nika pisze:P.S. Na koniec kolejny caps dla odcinka 9, rybak dostanie nie¿le w koœÌ od tajemniczego jegomoœcia.
Obrazek

Ten tajemniczy jegomoœÌ to jeden ze stra¿ników w Sonie (ten który w ostatnich sekundach 8 epizodu rozmawia³ z Michaelem i wyprowadzi³ go z Sony). Ciekawe czym Whistler u niego podpad³, ¿e czekaj¹ go tortury. Pozostaje nam tylko czekaÌ :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

To fakt odcinek obfitowa³ w niesamowite akcje, ale mnie rozbawi³a jedna rzecz: po co Michael przebra³ siê z szarej koszulki na .... identyczn¹ szar¹ (poza tym paskiem na dole rêkawa), przecie¿ Whistler po to, ¿eby go nie rozpoznali zdj¹³ koszulke i wyszed³ bez. Pewnie wyt³umaczenie jest takie, ¿e chcieli pokazac tatua¿e. Ale teraz uwaga zonk: w tatua¿ach nie by³ Wentworth Miller tylko jego dubler, dlatego ujêcie ich by³o tak krótkie (0k.10 sek, sic!) i pokazane by³y tylko plecy.
P.S. PonoĂŚ w 11 epizodzie ucieknÂą bo krĂŞcili sceny z udziaÂłem Mahone, Lincolna, Scofielda i zdaje siĂŞ, Âże Whistlera na plaÂży tam gdzie Linc zakopaÂł lodĂłwkĂŞ, wÂłaÂśnie do tego epizodu. Ciekawe w takim razie co z Bellickiem i T-Bagiem?
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a nie wiecie gdzie zabrali michaela? :|
TVN innowacja i nowoczesność...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamiiloo pisze:a nie wiecie gdzie zabrali michaela? :|
Do bloku B.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Nika pisze:Do bloku B.
A to juÂż pewne, Âże zabrali go do drugiego budynku czy jeszcze tylko spekulacje? :D
szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Post autor: szynek27 »

Ptr15 pisze:
Nika pisze:Do bloku B.
A to juÂż pewne, Âże zabrali go do drugiego budynku czy jeszcze tylko spekulacje? :D
Obejrzyjcie sobie zapowiedÂź odcinka 3x09 Boxed In na YouTube. Michael jest zamkniĂŞty w klatce (jak mĂłwi nazwa odcinka) przed SonÂą - na "ziemi niczyjej".
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

moi drodzy no to sie porobi :shock: swojÂą drogÂą ciekawe z kim wyswatajÂą michaela :P
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości