Rodzina Zastępcza Plus

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Rodzina ZastĂŞpcza Plus

Post autor: qmate »

Na Wikipedii pisze, ¿e w nowych odcinkach Rodziny Zastêpczej Plus, wiosn¹ 2007 pojawi¹ siê nowe postaci: Wiktoria G¹siewska - Dorotka i Micha³ W³odarczyk - Wojtuœ. Znikaj¹ z ekranu Misheel Jargalsajkhan - Zosia i Aleksander Ihnatowicz - Romek. Wie ktoœ czy to prawda? I dlaczego nie bêdzie ich w serialu? Bo wczeœniej nigdzie nie natkn¹³em siê na info o tym. Szkoda, to ju¿ nie bêdzie ta sama Rodzina Zastêpcza:(
//////////
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Tak to prawda 8)
OdchodzÂą bo nie majÂą czasu na granie serialu , ta co graÂła zosie bĂŞdzie pojawiaĂŚ siĂŞ sporadzycnie jak zda mature, a ten co graÂłromka o studjuje ;)
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

Nigdy nie lubiÂłem i nie przywiÂązywaÂłem specjalnej wagi do tego serialu, ale to fakt, Âże to juÂż nie bĂŞdzie to. Te dzieciaki grali w tym serialu od poczÂątku. A jak to bĂŞdzie??? Romek i jego pasaÂżerka Zosia zderzyli siĂŞ z Tirem na A4 :)
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ja ten serial lubiĂŞ, ale jeÂśli odejdzie z niego (nawet na jakiÂś czas) serialowi Zosia i Romek to juÂż nie bĂŞdzie to samo. Polacy przyzwyczaili siĂŞ do nich przez te 8 lat.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

BĂŞdzie niestety inaczej, chĂŞtnie nabyÂłbym wszystkie odcinki Rodziny ZastĂŞpczej i oglÂądaÂł sobie w domu. A tak poza tym to myÂślĂŞ, Âże Aleksander grajÂący Romka gra bardzo sÂłabo, przeraÂżajÂąco sztucznie, po 8 latach na planie, to chyba jakiÂś amator lepiej by zagraÂł.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże o wiele chĂŞtniej oglÂądam powtĂłrki ''Rodziny zastĂŞpczej'' na Polsacie ZiU, niÂż te najnowsze odcinki ''Rodziny zastĂŞpczej plus'', ktĂłre sÂą juÂż teraz bardzo 'naciÂągane' :)
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

nom, takie sobie sÂą teraz te odcinki
rodzice majÂą po 50 lat i jeszcze nowe dzieci zaadoptowali
juÂż lepiej Âżeby tych nowych dzieci nie byÂło
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od najbliższej niedzieli o 17.45 w Polsacie nowa seria ''Rodziny zastępczej plus'' :D
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re:

Post autor: qmate »

kamilo pisze:Od najbliższej niedzieli o 17.45 w Polsacie nowa seria ''Rodziny zastępczej plus'' :D
Sto razy bardziej cieszyłem się z powtórek starych odcinków. To już nie to co najlepsze odcinki czyli od 1 do około 150, ale ciągle były dobre. Od około 230 odcinka zrobiło się już naprawdę nudno. Nowe dzieciaki nie są tak przekonujące.
//////////
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: ~ »

qmate pisze:To już nie to co najlepsze odcinki czyli od 1 do około 150
No, teraz to prawie w ogóle ten serial nie nawiązuje do tytułu. Troszkę nudno.
Ale lubię ten serial, już go od dawna oglądam i tak mi zostało :).
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Może nie tyle w serialu wieje nudą, co bardzo fantastyczną, nierealną praktycznie akcją. Pomysłów dalsze odcinki zabrakło w 2004 roku, kiedy to rozpoczęto emisję ''Rodziny zastępczej plus'', czyli rozszerzenia fabuły do kawiarenki internetowej, mieszkania dziadka Kuby i domu Jędrulów. Bywały odcinki, w których to Jędrulowie gościli znacznie częściej od Kwiatkowskich i obawiam się, że taka też będzie ta seria. Nie przekonam się też do nowych bohaterów, Dorotki i Wojtka. Ciekaw jestem jak długo jeszcze będą kontynuować ten serial? Lepiej chyba, by wcześniej zniknął z anteny, dobrze się kojarząc widzom, aniżeli pozostawić po sobie jedynie złe wspomnienia niecodziennej i naciąganej fabuły :uhh:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re:

Post autor: ~ »

kamilo pisze:Nie przekonam się też do nowych bohaterów, Dorotki i Wojtka.
Ja też. Ci nowi bohaterowie to już przegięcie. Lepiej żeby nikogo nie było.
kamilo pisze:Lepiej chyba, by wcześniej zniknął z anteny.
Myślę, że w tym serialu mogło by być wiele ciekawych wątków. Przecież życie rodziny zastępczej nie kończy się na wychowaniu dzieci. Potem też jakoś żyją i to życie można by pokazać. Ale seriale rządzą się swoimi prawami.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Myślę, że w tym serialu mogło by być wiele ciekawych wątków. Przecież życie rodziny zastępczej nie kończy się na wychowaniu dzieci. Potem też jakoś żyją i to życie można by pokazać. Ale seriale rządzą się swoimi prawami.
W zasadzie to ten serial można by ciągnąć jeszcze długimi latami, ale trzeba mieć jakiś konkretny i rewelacyjny pomysł, który to scenarzyści raczej niezbyt mają - wydaje mi się, perypetie rodziny Kwiatkowskich jeszcze się Polakom nie znudziły, serial ma wielu fanów i wiernych widzów, więc warto by zawalczyć o nowych :uhh:
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: qmate »

Kiedyś więcej się działo, jakaś akcja była, to tu to tam się coś działo, a teraz wszystkie rzeczy rozwiązuje się na kanapie w salonie. Postać Jacka zrobiła się jakaś dziwna, brak mi tego "marudzenia". Uli już nie przeszkadzają wiecznie otwarte drzwi, młodzi nie muszą uciekać się do sposobów by wyrwać się z domu, obecne dzieciaki bez fantazji... Jakoś brak w tym serialu jest energii... zawsze zastanawiam się kiedy zdejmą ten serial, już chyba ze cztery serie temu myślałem, że odpuszczą go sobie. Mogli już zakończyć na ładnych 250 odcinkach, zanim dwójka młodych aktorów odeszła z serialu.
//////////
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Rodzina Zastępcza Plus

Post autor: qmate »

Mimo, że podczas emisji serialu Polsat zajmuje 4 miejsce, planowana jest kolejna, jesienna seria produkcji, w której scenarzysta planuje małą rewolucję? Ciekawe jaką... nowe dzieci, przeprowadzka...
http://www.wirtualnemedia.pl/article/22 ... latach.htm
//////////
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości