[Polsat] Jak oni śpiewają

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Bone pisze:Może powinieneś przełączyć na "Mam Talent".
''Mam talent!'' też oglądam, ale sporadycznie. W niedzielę, powtórki. Jeśli mam czas. I wcale nie jestem jakoś szczególnie zachwycony, chociaż to dobry program i wprowadza coś nowego.
Bo mnie jakoś JOŚ nie będzie zbytnio brakować i po ich gwiazdkach
Śpiewać jest trudniej niż tańczyć, dlatego uczestnicy nie zawsze byli pierwszoligowi, ale też nie przesadzajmy. Występowali przecież m.in. Szapołowska, Dykiel, Hanke, Żak, Fraszyńska, Kawalec, Mucha, Urbańska, Włodarczyk, Siudym... Ludzie, których jednak większość kojarzy.
szczególnie po Ibiszu - co on teraz będzie robił...
Dla Ibisza posadka już się szykuje, bo na wiosnę ma prowadzić coś z Młynarską. Zresztą on ostatnio jest nielubiany głownie dlatego, że jest... nielubiany. I ze świecą szukać jakiegoś racjonalnego uzasadnienia.
Bone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 21 lis 2009, 11:18

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Bone »

Mam Talent nie jest może tak idealne w całości, ale moim zdaniem wnosi dużo nowości i świeżości, ale fajnie też łączy taniec ze śpiewem :P JOŚ był ciekawym programem - trzeba to przyznać.
Ibisz uznawany jest za taką telewizyjną prostytutkę, wszędzie się pcha i wszędzie go pełno. Nie wiem, czy jest to wizerunek do końca prawdziwy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości