[Polsat] Jak oni śpiewają

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: mks »

Badania trzeba umieć interpretować, tyle widzów (2,4mln) oglądało program w paśmie 20-21, średnia oglądalnośc całego odcinka wyniosła ponad 3mln.
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: fajny »

mks pisze:Badania trzeba umieć interpretować, tyle widzów (2,4mln) oglądało program w paśmie 20-21, średnia oglądalnośc całego odcinka wyniosła ponad 3mln.
Bardzo ciekawe to co napisałeś wręcz zdumiewające. To jakaś bzdura.
Karooo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 26 kwie 2009, 20:41

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Karooo »

Mam pytanie:

Jak można zdobyć wejściówki na ostatni odcinek V edycji Jak Oni Śpiewają??
Piszcie tu i na moje GG-9738520
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: TVN24maniak »

Już w najbliższą sobotę finał "Jak Oni Śpiewają", a w sobotę 30 maja zostanie wyemitowany specjalny odcinek show który poprowadzi... Katarzyna Cichopek!, a wystąpią uczestnicy wszystkich V edycji.
Od moderatora:
Jeśli mamy to odczytywać "wszystkich pięciu edycji", to trzeba to było drogi userze napisać słownie, bo samo V oznacza dokładnie piątą edycję.
Oczywiście tam gdzie Dj Ice i TVN24maniak rozwinęła się jak zwykle pyskówka, więc 2 posty skasowane. :neutral:
Nika.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

Nie tylko piątej bo i poprzednich również.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: TVN24maniak »

Laura Samojłowicz wygrała piątą edycję programu Jak Oni śpiewają pokonując Macieja Jachowskiego.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: TVN24maniak »

Liszowska zamiast Górniak? Cichopek zamiast Liszowskiej? pyta i zastanawia się Plejada nad składem w jury i prowadzących VI edycji programu Jak ONI śpiewają:
http://www.plejada.pl/17,20722,news,1,1 ... tykul.html
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Isadora »

Liszowska w jury będzie taką samą porażką jak Kayah w Fabryce Gwiazd :ech: , te panie po prostu nie mają nic ciekawego do powiedzenia, będzie takie ple, ple, ple, niestety Chylińska jest tylko jedna
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Adrian ;P »

http://media2.pl/media/52426-jak-oni-sp ... wiazd.html

Taka edycja może jeszcze uratować ten program... Będzie pewnie zmiana w prowadzących, bo jeśli ma być taka formułą programu, to Liszowska wystąpi jako uczestnik...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

I tak jak na razie jest nieźle jeśli chodzi o upadające programy talent-show z gwiazdami. Prawda jest taka, że każda taka produkcja odczuwa spadek oglądalności (''Taniec z Gwiazdami'' też nie notuje wielce oszałamiających wyników, ale jednak w ogólnych klasyfikacjach nadal jest chętnie oglądany). No cóż.

Jeśli chodzi o ''Jak Oni Śpiewają'' - plan był już podtrzymywany wcześniej, decyzja zapadła na szóstą edycję. Generalnie rzecz biorąc myślę, że to jest dobry pomysł. Sam program nadal mi się podoba, nie ma w nim nudy (tak jak w innych programach z gwiazdkami, chociaż pomijam teleturniej patriotyczny Dwójki, ale to co innego). Takie rozwiązanie jest bardzo dobre i na pewno urozmaici program. A tego w JOŚ-iu nie brakuje. No i plus dla nich, że nie klepią ciągle tej samej formuły tylko starają się wprowadzać coś nowego. Inni nadawcy przy tworzeniu takich produkcji myślę, że o tym zapomnieli. Niestety.

Co do prowadzącej szóstą edycję - Cichopek i Ibisz. I tyle w tym temacie.

Ja podaję informację z Dziennika z krotką rozmową z Niną Terentiew: http://www.dziennik.pl/wydarzenia/artic ... wizje.html . Media2 lubi sobie co nieco ubarwić. Nawet na podstawie źródeł.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Isadora »

Pomysł na 6 edycję JOŚ nawet mi się podoba, przede wszystkim będzie na wysokim, merytorycznym poziomie, nie trzeba będzie słuchać takich porażek głosowych jak Herbuś , Zając czy Mucha, chętnie obejrzałabym podobną wersję TzG, rywalizację na najwyższym tanecznym poziomie, też byłoby super :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Adrian ;P »

Według mnie mogliby zrezygnować z piątki zwycięzców. Albo dać ich całą piątkę, bo wyjdzie na to, że spośród wszystkich wygranych zaśpiewa tylko Agnieszka Włodarczyk i Krzysztof Respondek. Laura Somojłowicz coś się nie chce zgodzić, Liszowska może zostać jurorką (może niech będzie jednocześnie uczestniczką, prowadzącą i jurorką?) i Artur Chamski sam też do końca nie wie, czy termny mu na to pozwolą (jest wywiad na plejadzie).
W liście uczestników teletygodnia są też zdobywcy 2 i 3 miejsca, jednak wątpię, że wszyscy się zgodzą. Natasza Urbańska nie pojawiła się na żadnym odcinku specjalnym - świątecznym, tym pod koniec 5 edycji... Może chce jeszcze raz rywalizować z Włodarczyk? Kto ją tam wie...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

Wystąpią wszyscy finaliści, nie tylko zwycięzcy co oczywiste (przynajmniej tyle mi wiadomo). Natasza Urbańska oczywiście, że wystąpi - Polsat ją przekonał dzięki występowi w Sopocie (Natasza wystąpiła dwa razy podczas TOPTrendów w Operze Leśnej). No i zgodziła się. Włodarczyk to też pewniak.

Liszowska zapowiedziała, że będzie uczestniczką, Edyta Górniak ma swoje zobowiązania zawodowe, ale prawie pewne jest to, że zostanie jurorką w tej edycji.
(może niech będzie jednocześnie uczestniczką, prowadzącą i jurorką?)
No nie. Przecież wiadomo, że prowadzić będzie ponownie Cichopek.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Adrian ;P »

Wiem, że prowadzić będzie Cichopek. Chodzi mi tylko o to, że Polsat wszędzie ją wciśnie...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

Tak samo jak TVN i TVP wciska swoje gwiazdki w różne projekty. Naprawdę nie ma się czym ekscytować ani nad czym tu dywagować.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości