Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: grero89 »

Niehonorowy Kuźniar planuje kiedykolwiek zrealizować swoje zobowiązanie dot. tysiąca e-maili ?
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

To nie było zobowiązanie, tylko nie najlepszy żart. Słabość tego żartu polegała głównie na tym, że zaproponował śmiesznie niską jak na warunki Internetu liczbę. Sekundę po tym jak to powiedział, pomyślałem: Będziesz miał chłopie dym, bo oni to w ciągu doby zbiorą. Trollujesz powracaniem do dawno zamkniętego tematu.
pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: pozytywnie24 »

cytuę ze str wiw samego -jak zawsze- jk
"Dobrych kart na nowy tydzień. Zanim znów się rozstaniemy czeka nas 5 intrygujących, emocjonalnych, pełnych ważnych informacji porannych spotkań. Jutro w WiW Ewa Błaszczyk, Janusz Czapiński, Adam Bielan, prezydent Ryszard Kalisz i Karol Wójcicki. Zapraszam. jkuźniar"
Kogo by tu obstawić od... wtorku :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Redaktor zapowiedział swoją obecność na wieczór 13 października.
Dodatkowo zamieścił na Facebooku zdjęcie ze studia TVN CNBC. Nie wiem, czy był tam dziś gościem ( :rozglada: ), czy prowadzą tam próby do programu po referendum, czy przygotowują już coś pod TVN24 BiŚ.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re:

Post autor: matik »

Camilo pisze:Redaktor zapowiedział swoją obecność na wieczór 13 października.
Naiwnie sądziłem, że do programu po referendum wyznaczą kogoś z dawnej redakcji TVN Warszawa - większość przeszła przecież do TVN24 w tym dwoje prezenterów (albo i nawet troje).
Camilo pisze:Dodatkowo zamieścił na Facebooku zdjęcie ze studia TVN CNBC.
Na zdjęciu jest razem z Rafałem Hirschem - sądzę, że osoby, które oglądały we wtorek "Wstajesz i Wiesz'' to mogą wiedzieć, albo przypuszczać tak jak ja, że to może być po prostu pewnego rodzaju prześmiewcza aluzja do wtorkowej wizyta Hirscha w programie Kuźniara.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Idąc chronologicznie, czas na cenzurę....
CENSORED
Obrazek
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Skąd te capsy? Kuźniar znowu będzie u Wojewódzkiego?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: matik »

Nie, to są stare zapy - wiem, że sprzed dwóch lat, ale jednak nikt o tym nic nie wspominał. I szczerze pisząc, sam dopiero parę dni temu przypadkowo dowiedziałem się, że był gościem w tym programie.
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: grero89 »

Za "wieczór wyborczy" w niedziele od PO chyba dostanie jakiś prezent, prowadził dzielną obronę..
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Polski Anthony Bourdain?
Kto mnie choć ciut zna wie, że słowa hurra używam rzadziej niż maszynki do golenia. Dziś dostałem to prawo. Mam nadzieję na wiosnę zawstydzić Tony'ego Bourdain'a. Szczegóły wkrótce
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: matik »

Brzmi to jakkolwiek dziwnie... :mhm:
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: bartek09 »

Jest takie zdjęcie, na którym widać tłum wpatrzony w amerykański statek kosmiczny. Lubię patrzeć na świat, jak autorka tej fotografii, od innej strony. I taki program chciałbym robić. Podróżować z kamerą, wtapiać się w tłum lokalnych mieszkańców, rozmawiać z nimi o tym, jak im się żyje. Opowiadać tak naturalnie i tak ciekawie jak robi to Anthony Bourdain, amerykański podróżnik i kucharz w swoim programie „Bez rezerwacji”. No, ale na to trzeba mieć pieniądze i czas na antenie. I ciągle nad tym pracujemy, powoli, ale systematycznie. Acha, i jeszcze trzeba zgody KRRiTV na przekleństwa.
http://facet.onet.pl/znani/jaroslaw-kuz ... losc/yxfsn
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Czemu dziwne? Kuźniar zapowiadał ten program od dawna, teraz TVN postanowił zainwestować w informacje zagraniczne, więc pewnie znalazły się pieniądze i na ten projekt. Sam Bourdain od ładnych kilku lat króluje na antenie CNN i odnosi ogromne sukcesy. Kuźniar ma wszelkie predyspozycje, by zostać jego polskim odpowiednikiem.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: matik »

Dla mnie dziwne, bo go po prostu nie wyobrażam sobie w takiej roli przez co na chwilę obecną jest to dla mnie poniekąd abstrakcją. Taką samą abstrakcją, jak po doniesieniach, że zostanie prowadzącym "X Factor".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kuźniar w rozmowie o podróżach z Anną Wittenberg dla serwisu NaTemat:
Najbardziej sympatyczna jak do tej pory była chyba Syberia. To było takie sprawdzenie się moje z Tomkiem Wasilewskim, czy kiedyś będziemy w stanie zrobić razem jakiś projekt podróżniczy. Myślę, że się udało.

Cały czas siedzi mi w głowie Piotr Kaczkowski, który mówił, że jeśli siedzisz i mówisz do ludzi, to musisz coś wcześniej zobaczyć. Czegoś musisz dotknąć, gdzieś się musisz sparzyć. I wtedy jesteś wiarygodny.

Jak na Kuchnia+ jest wieczorem Anthony Bourdain, to dla mnie jest święto. On ma tą swobodę, że może w swoim programie opowiadać świat najprościej jak się da, w sposób bezpretensjonalny, bardzo otwarty i bardzo szczery. Może rzucić tam „ja pierdolę, kurwa, co tu się dzieje”. Mnie brakuje polskiego programu, gdzie jest jest fajna podróż, kłótnia, emocje, cynizm, złośliwość, prawdziwość, brud. Więcej się dowiem z takich 40 minut, niż gdybym przeczytał w stercie gazet.

O swoim programie: Nic nie mówię. Jeśli się udadzą zdjęcia w grudniu, to może się zdarzyć już na wiosnę.
Cała rozmowa - w tym m.in. opowieść o nieudanej podróży do Iranu - znajduje pod tym linkiem: http://natemat.pl/79909,jaroslaw-kuznia ... e-polakami
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości