Urodziny TVN24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

3 Rocznica powstania TVN24

Post autor: michos »

Dzisiaj wÂłaÂśnie mija 3 lata od powstania TVN24.
Na antenie sÂłowem o tym nie wspomnieli a przecieÂż zawsze takimi datami siĂŞ chwalili i chucznie obwieszczali.

3 rocznica powstania 1 telewizji informacyjnej w Polsce jest ÂświetnÂą okazjÂą do rozpoczĂŞcia dyskusji nad tym co im siĂŞ udaÂło a co nie?
W czym sÂą najlepsi a co jeszcze im brakuje?
Proponuje zrobienie bilansu caÂłych tych trzech lat minionych i zastanowieniem siĂŞ nad przyszÂłoÂściÂą tej stacji.

Dawajmy nowe pomys³y, wytykajmy im b³êdy i b¹dŸmy w tym wszystkim szczerzy.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

"Bilansu"?! TAK! Najlepiej zainwestujmy na gieÂłdzie, ona przynosi natychmiastowe zyski! :lol: :lol: :lol:

Z pozdrowieniami dla Sylwi - Filip
Pozdrawiam, Filip
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

ale 3 rocznica powstania TVN24 bĂŞdzie jutro, czyli 9 sierpnia !! tak wiĂŞc nie dziwne, Âże nic nie mĂłwiÂą na antenie.....zobaczymy jutro :D
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Faustus napisaÂł, Âże 8 sierpnia.
Nie pamiĂŞtam juÂż dokÂładnie czy 8 czy 9 ale wiem, Âże dzisiaj albo jutro ta rocznica jest.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Filip pisze:"Bilansu"?! TAK! Najlepiej zainwestujmy na gieÂłdzie, ona przynosi natychmiastowe zyski! :lol: :lol: :lol:

Z pozdrowieniami dla Sylwi - Filip

Tak jest inwestujmy; teraz kiedy spó³ki publikuj¹ wyniki za II kwarta³ mozna ³atwo i duzo zarobiÌ (Stalprodukt, Stalprofil, Stalexport, Wawel i jeszcze duzo by siê takich znalaz³o :wink: ).

Ja zbilansuje dobre strony: najlepsi sÂą zdecydowanie w informacjach ekonomicznych i gieÂłdowych :D , udaÂły siĂŞ na pewno wszystkie programy biznesowe; sport jest ciekawy, a zwÂłaszcza sportowe podumowanie dnia.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Przepraszam za mój b³¹d - TVN24 powsta³o oczywiœcie 9 sierpnia. Cóz trudno mi siê wyt³umaczyÌ z tej ma³ej wpadki, tym bardziej, ¿e jestem historykiem i z datami k³opotu nie mam :oops: A tr¹biÌ o rocznicy na pewno bêd¹ - jakiœ materia³ w Faktach o 19.00 powinnien siê ukazaÌ z komentarzem typu - " I to nie jest jeszcze nasze ostatnie zdanie." :P :P :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Doktorek historykiem? MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże histori nie trawiĂŞ :shock:

Nie pamiêtam zêby rok temu by³o jakieœ specjalne zamieszanie wokó³ tej rocznicy, wiêc w tym roku raczej te¿ nie bêdzie œwiêta, choÌ moze i by sie naleza³o :) .
Pozdrawiam, Filip
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Nie podoba mi siĂŞ troche ukÂład ramĂłwki w TVN24. MoÂże we wrzeÂśniu trochĂŞ jÂą uporzadkujÂą, bo teraz jest trochĂŞ chaotycznie. WedÂług mnie powinno byĂŚ okreÂślone, Âże np serwisy sportowe sÂą w 2 kwadransie parzystych godzin, a w godzinach nieparzystych np rozmowy w studiu i inne reportaÂże.
Mogliby trochê rozszerzyÌ wiêkszoœÌ serwisów, bo czasem powiedza 2 infa i koniec. ¯eby chocia¿ potem by³ jakœ magazyn, na któego trzeba poœwiêciÌ resztê 30 minut, ale czesto po króciuteùkim seriwisie powtórka jakiejœ rozmowy...
Bardzo podobaÂą mi siew TVN24 specjalne progrmay podczas jakiegoÂś wydarzenia - np wejÂście olski do UE, wybory, referenda, czy cos waÂżnego w Iraku - wtedy wszystko jest takie Âżywe, ciekawe. Zeby tak TVN24 wyglÂądaÂło caÂły czas.. <marzyciel> :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Filip pisze:Doktorek historykiem? MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże histori nie trawiĂŞ :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: Nie martw siĂŞ mamy metody na takich jak Ty - juz niedÂługo wszyscy bĂŞdÂą kochali historiĂŞ :twisted: :twisted: :twisted: (to miaÂło brzmieĂŚ jak groÂźba :? 8) ) SwĂłj szatanski plan zacznĂŞ wprowadzaĂŚ na praktykach we wrzeÂśniu :twisted: :twisted: :twisted: PS mam nadziejĂŞ, Âże nie zabijÂą mnie w tym gimnazjum, mÂłodzieÂż jest teraz taka peÂłna energii :roll:

Dobrym rozwiÂązaniem byÂł Magazyn 24 godziny, rozpoczynajÂący siĂŞ o 21.00 i trwajÂący aÂż do 22.30. W takim programie rzeczywiÂście moÂżna poruszyĂŚ wszytkie najwaÂżniejsze tematy i porozmawiac z zaproszonymi do studia ludÂźmi. Mam nadziejĂŞ, Âże od wrzeÂśnia bĂŞdzie ukazywaÂł siĂŞ na antenie w podobnych godzinach.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wiesz tak sobie z TobÂą rozmawiam, a pomyÂśleĂŚ, Âże mĂłj nauczyciel historii, ze szkoÂły ktĂłrÂą juz opuscilem, tak ze mnÂą rozmawiaÂł na luzie, ÂżartowaÂł... JEdnak sorkowie majÂą swoje dobre strony :lol:
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Ze mn¹ i z moj¹ klas¹ nasz historyk te¿ rozmawia na luzie i czêsto ¿artuje, ale ³atwo siê z nim pok³ócic (zw³aszcza mi), na szczêscie szybko zapomina. :D
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak? A o co? ZainwestowaÂł na gieÂłdzie w co innego? :twisted:
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Nawet nie wiem czy gra na Gie³dzie, muszê sie dowiedziec we wrzeœniu :wink: , ale wie, ze ja chce zostaÌ prezesem GPW. A sprzeczam siê z nim o inne sprawy bardziej szkolne, bo w sporcie (siatkówce g³ównie) mamy podobne zdanie.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Urodziny TVN24

Post autor: miko »

DziÂś o godzinie 12:00 TVN24 obchodzi trzecie urodziny.

Sto lat, sto lat nich Âżyje nam.

:D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ciekawe czy jak¹œ niespodziankê nam szykuj¹.
Trzeba w³¹czyÌ o 12.00 TVN24 i siê przekonaÌ mo¿e przynajmiej historiê swojej stacji opowiedz¹ w krótkim materiale.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości