[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

jak jeszcze jolka powiedziaÂła ze ma duzo znajomych gejĂłw i on ma takie same teksty i zachowania jak oni
TVN innowacja i nowoczesność...
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

na moje jeÂśli nawet Adrian jest gejem, to nic nam do tego. KaÂżdy ma prawo zyc tak jak chce i z kim chce :)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

nie zgadzam sie ze nic nam do tego bo po có¿ on tak jêczy? skoro sie pcha³ to cyba mamy prawo wyraziÌ opinie :)
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Prywatne Âżycie uczestnikĂłw w PROGRAMIE i tylko w programie jest poddawane ocenie widzĂłw i to co w nim robi,a nie dotyczy tego juÂż to co robiÂł przed wejÂściem do domu bo po to sÂą odciĂŞci od Âświata.
Jeœli chodzi o tv4 to za wszelk¹ cenê próbuje zwiêkszyÌ ogl¹dalnoœÌ poniewa¿ jest obecnie bardzo s³aba, tyle, ¿e pos³uguje siê Adrianem. Z³amali regulamin tylko po to aby podaÌ nieprawdziwe informacje plotkarskich gazet dotycz¹ce tego ¿e Kamil Bulonis mia³ mówiÌ
Âże zna Adriana Nadolskiego.OkazaÂło siĂŞ to nieprawdÂą. ZresztÂą jak moÂżna wierzyĂŚ takim gazetom ktĂłre w przeszÂłoÂści pokazywaÂły Âże czĂŞsto piszÂą nieprawdĂŞ. To samo jeÂśli chodzi o
informacje od rzekomych gejów w internecie.jak mo¿na braÌ to serio.W internecie ka¿dy jest anonimowy i mo¿e pisaÌ to co mu przyjdzie na myœli, tak samo ja móg³bym wejœÌ na strony gejowskie i napisaÌ ¿e znam Adriana i wiem ¿e jest gejem i wówczas tak¿e widocznie ka¿dy by mi w to uwierzy³.
Na potwierdzenie ,¿e TV4 zabawia siê Adrianem mo¿na pos³ó¿yÌ siê wczorajszym programem na ¿ywo kiedy to przez ca³y program mówili ¿e dziœ padnie odpowiedŸ ze strony Adriana czy mia³ kiedyœ kontakty seksualne z mêszczyznami , tak zm¹towali materia³ ¿e jakby siê zastanawia³ nad odpowiedzi¹, a na koniec- "dowiemy siê o tym w nastêpnych odcinkach" i oni mówi¹ ¿e to jest dla dobra Adriana? Poprostu ok³amuj¹ tych którzy ogl¹daj¹ program.
A co do zachowania Adriana , to czy kaÂżdy czÂłowiek zachowuje siĂŞ tak samo? KaÂżdy z nas jest inny i to nie oznacza Âże jest juÂż to gej bo tak patrzÂąc okaÂże siĂŞ Âże poÂłowa polakĂłw to geje.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

oczywiÂśie ze nie kaÂżdy zachowuje sie tak samo ale jak ktoÂś jest zniewieÂściaÂły pada przypuszcenie, gdyÂż nasze spoÂłeczeĂąstwo utarÂło sobie pewnien stereotyp geja
TVN innowacja i nowoczesność...
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Ja nie przeczê, ¿e Czwórka wykorzystuje sytuacjê, ¿eby zwiêkszyÌ ogl¹dalnoœÌ. Uwa¿am tylko, ¿e Adrian powinien siê tego spodziewaÌ i byÌ gotowy na rózne ataki/relacje/insynuacje kreowane przez media, nawet jeœli s¹ nieprawdziwe. To jest wspó³czesna telewizja i Big Brother.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

trzeba sie liczyÌ jakie nastêpstwa mo¿e przynieœÌ udzia³ w programie formatu bb, wiedzieli na co sie pisz¹
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Tyle, Âże jeÂśli nie jest gejem to jak mĂłgÂł myÂśleĂŚ, Âże inni tak odczytajÂą jego zachowanie.
Dla jego rodziny , znajomych ,kolegĂłw jego zachowanie jest normalne bo taki byÂł od poczÂątku,wiĂŞc skÂąd moÂżna wiedzieĂŚ Âże tak go ktoÂś odbierze.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

fajnie wymysliÂł brat z tym ze jolka z kolezankÂą opuszczajÂą dom, a to tajna misja :)
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Ja teÂż uwaÂżam , Âże to bardzo dobry pomysÂł wielkiego brata, muszĂŞ pochwaliĂŚ takÂże
za decyzjĂŞ w sprawie Bartka , ktĂłry musiaÂł opuÂściĂŚ dom, przecieÂż nie moÂżna dopuÂściĂŚ
do takiego zachowania w domu, tym bardziej Âże po tym zajÂściu nie miaÂł nic sobie do zarzucenia. O ile nie mam pretensji do codziennych wydaĂą BB, to o tyle nie podoba mi siĂŞ
BB ring.CaÂły ten scenariusz jest tak porozrzucany, prowadzÂący zadajÂą gÂłupie i Âśmieszne pytania, Âże aÂż czasami robi sie tan program ÂżaÂłosny tym bardziej dziwie siĂŞ Âże Endemol
nie potrafi zrobiĂŚ dobrego programu na Âżywo , skoro robiÂł Âświetnie 3 edycje w TVN, na brak atrakcyjnoÂści wpÂływa zapewne Âże nie ma publicznoÂści na dworzu przed domem BB.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a za co dokÂładnie wyszedÂł bartek? mnie dziwi jeszce fakt dlaczego grupa jest wrogo nastawiona do jolki i dlaczego bronili tomka? czy oni sa tak slepi czy tylko gÂłupi?
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Bartosz opuÂściÂł dom wielkiego brata za to , Âże w czasie kiedy trwaÂł program na Âżywo
Bartek wylaÂł na JolĂŞ wodĂŞ . NastĂŞpnego dnia wielki Brat zapytaÂł siĂŞ dlaczego to zrobiÂł,
ale on nie miaÂł nic sobie do zarzucenia , wiĂŞc opuÂściÂł dom.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Mirek, 22-letni handlowiec z Katowic, zostaÂł kolejnym uczestnikiem programu BB 4.1 to chyba za Bartka
TVN innowacja i nowoczesność...
Fireman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 18 paź 2007, 08:24

Post autor: Fireman »

Apropos Bartosza. Zauwazyliscie ze ostatnio mieszkancy jakby hmmm zaczeli coraz bardziej agresywniej zachowywac sie wobec siebie ? Przemoc , knowania .... tego nie bylo wczesniej. Wydaje mi sie ? :O
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

KtoÂś zÂłamaÂł regulamin i dzisiaj prawdopodobnie wyleci 8)
Wczoraj weszÂły 2 nowe osoby ta edycja to chyba najbardziej liczna bedzie ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości