Krzysztof Skórzyński

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: piotrek888 »

A to ci heca, trafiłem przez przypadek a tu :D

Obrazek


gazeta.pl
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: Fabian »

Przed chwilą w Babilonie usłyszałem, że coś się dzieje wokół Krzysztofa, ma być przesłuchiwany w jakiejś sprawie wycieku informacji czy czegoś podobnego. Does anybody know what's going on?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: piotrek888 »

Tu masz więcej informacji: :arrow:

http://www.tvnfakty.pl/?p=265
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: ~ »

"Grupa TVN przyjmuje z wielkim niepokojem próbę zamknięcia ust dziennikarzom przez prokuraturę w Krakowie. Postawienie zarzutu dziennikarzowi TVN24 za to, że opublikował informacje z dochodzenia dotyczącego afery gruntowej pokazuje, że walka o wolność słowa, podstawową wartość w demokratycznym społeczeństwie, jest wciąż aktualnym wyzwaniem" - stwierdza w specjalnym oświadczeniu kierownictwo TVN.

Jako firma medialna uznajemy, że naszym naczelnym zadaniem i zobowiązaniem wobec społeczeństwa jest informowanie, docieranie do materiałów i faktów niewygodnych dla sprawujących władzę. Zadanie to będzie nie do wykonania, jeśli Państwo przyjmie praktykę ścigania dziennikarzy za ujawnianie prawdy, również prawdy o prokuratorskich śledztwach.

Bezwzględne zachowywanie tajemnicy służbowej jest obowiązkiem tych, którzy tą tajemnicą dysponują: polityków, urzędników, wojskowych, policjantów i innych służb. Przerzucanie na dziennikarzy odpowiedzialności za ujawnianie tajemnic to nic innego, jak założenie dziennikarzom kagańca i próba zastraszenia całego środowiska.

Postępowanie prokuratorskie w tej sprawie będziemy śledzić z wielką uwagą. Naszemu koledze, Krzysztofowi Skórzyńskiemu, udzielimy wszelkiej pomocy prawnej zarówno wobec instancji krajowych, jak i – jeśli zajdzie taka potrzeba – wobec instytucji międzynarodowych strzegących ładu demokratycznego.

Piotr Walter, Wiceprezes Zarządu Grupy TVN

Adam Pieczyński, Redaktor Naczelny TVN24
tvn24.pl
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: Jacek-t »

Bezwzględne zachowywanie tajemnicy służbowej jest obowiązkiem tych, którzy tą tajemnicą dysponują: polityków, urzędników, wojskowych, policjantów i innych służb. Przerzucanie na dziennikarzy odpowiedzialności za ujawnianie tajemnic to nic innego, jak założenie dziennikarzom kagańca i próba zastraszenia całego środowiska.
Oczywiście z zachowaniem wszelkich proporcji, ale tak sobie myślę, że dokładnie takiego samego argumentu mógłby użyć każdy szpieg: czemu się mnie czepiacie, to nie ja ujawniłem tajemnicę, ja ją tylko pozyskałem. Czy mówiąc inaczej: kiedy Marian Zacharski wykradł dane konstrukcyjne radaru myśliwca F-16, gdyby na przykład później anonimowo przesłał te dane do redakcji miesięcznika Science a ta by je opublikowała, to myślicie że redakcja nie byłaby ścigana za ujawnienie danych stanowiących tajemnicę państwową.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: piotrek888 »

Obrazek

efakt.pl
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: lukasz2331 »

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jest taka zasada PR-owska, na którą często powołują się media: Nieważne jak o tobie mówią, ważne by nie przekręcili nazwiska. I zdaje się, że w tym przypadku się sprawdziła. :D Gdyby nie ta ostatnia afera, to pewnie jeszcze długo przedstawiałby się ''Dla Faktów, Krzysztof Skórzyński - TVN24''.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: piotrek888 »

Jutro, wspólnie z Beatą Tadlą, w "Dzień dobry wakacje" opowiedzą o dziennikarskich wpadkach.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: Marcin »

Mogli Annę Popek zaprosić. :D22
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: Pavloo »

lukasz2331 pisze:"Krzysztof Skórzyński FAKTY"
Uwielbiam jak on to mówi :o. Tak stanowczo i pewnie to mówi, a niektórzy tak jakby wstydzili się swojego nazwiska...
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: Lord_info »

Dziś dał popis wokalny w DDTVN. I całkiem dobrze śpiewa :)
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/d ... 90923.html
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: matik »

A historia ta zaczęła się ok. 2 tygodnie temu kiedy to Jola i Robert śpiewali w kuchni, a Krzysztof był w studiu "Faktów" i nie dał się namówić tłumacząc, że głupio by to wyglądało, gdyby nagle zaczął śpiewać. I powiedział wtedy, że u nich w studiu chętnie zaśpiewa. Widać, dotrzymał słowa :)
pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Krzysztof Skórzyński

Post autor: pozytywnie24 »

Właśnie widziałam w "Publicznej TV" :) Fajna sprawa :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 68 gości