TVN CNBC

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

TVN CNBC

Post autor: domino »

Czy widamo coÂś na temat powstania programu TVN Biznes?
Konkurencja, juÂż "dziaÂła"...
ChociaÂż widaĂŚ, Âże ten program bĂŞdzie maÂło profesjonalny (tylko 5 godzin premier na dobĂŞ).


TEKST Z http://www.wirtualnemedia.pl:

We wrzeÂśniu rusza kolejny nowy polski kanaÂł tematyczny

Jak dowiedziaÂł siĂŞ portal Wirtualnemedia.pl pierwszego wrzeÂśnia 2004 ma pojawiĂŚ siĂŞ pierwszy polski kanaÂł biznesowy - Telewizja Biznes. Obecnie nadawca, firma Media Biznes, czeka na decyzjĂŞ KRRiT o przyznanie polskiej koncesji.

Misj¹ nowej telewizji ma byÌ stworzenie programu, skierowanego przede wszystkim do osób zainteresowanych tematyk¹ biznesow¹ oraz promowanie na swojej antenie Miêdzynarodowych Targów Poznaùskich, które s¹ g³ównym partnerem stacji.

Telewizja Biznes poczÂątkowo bĂŞdzie nadawaÂła codziennie 16 godzin programu pomiĂŞdzy godz. 8.00 a 24.00. W tym 5 godzin premier i 11 godzin powtĂłrek z innych dni.

Do najwaÂżniejszych elementĂłw programu majÂą naleÂżeĂŚ:

magazyn "Biznes dziœ" - codzienny, dziesiêciominutowy program w formie dziennika, emitowany co godzinê i trzyminutowy serwis nadawany co pó³ godziny;
magazyn gospodarczy "Targi"
"Biznes Hyde Park"
"Biznes-Kino", "Biznes-Moda", "Biznes -Vip" oraz "Imperium Moto".

TV Biznes planuje nawi¹zanie œcis³ej wspó³pracy z telewizjami o podobnym profilu, jak Bloomberg i EbS oraz polsk¹ pras¹ m.in. "Rzeczpospolit¹".

Dyrektorem programom stacji jest DobiesÂław WieliĂądki a szefem projektu Piotr BeÂłkowski.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

ee 10-cio minutowe wydanie Bilansu jest bardziej profesjonalne i ciekawsze niz ta caÂła nowa telewizja biznesowa. Ja czekam na TVN Biznes :D =D
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A mnie nie interesuje ani Telewizja Biznes, ani TVN Biznes, ani TVN Meteo... bo to wszystko jest w TVN24, i tam mo¿na to zobaczyÌ. Zajeliby siê tworzeniem ca³kiem nowych kana³ów, a nie tworzenia nowych telewizji do programów nadanych w TVN24.
A poza tym to powinno byĂŚ chyba w 'kanaÂłach tematycznych' :]
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Popieram. Robienie nowych programĂłw na bazie juz nadawanych jest bezsensowne. W TVN24 sa one nadawane co 2, 3 godziny, a wiec wystarczajace czesto. Gdyby zajeli sie nowymi kanalami, byloby to bardziej exciting :) .
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Wszyscy macie racjĂŞ, ale jakie nowe kanaÂły tematyczne proponowali byÂście? TVN Sport? TVN Kino? A moÂże lepiej: TVN Rozrywka?
Czekam na Wasze typy... :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja bym nie robi³ ¿adnych kana³ów tematycznych, tylko dba³ o sam TVN. Tak ¿eby to nie by³a telewizja z przyzwoitymi programami tylko pomiêdzy 17:00 a 23:00. Jedynie TVN24 i TVN Turbo maj¹ sens. Pozosta³e nie.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Fakt, Âże z ocecnych ogladam tylko TVN Turbo i TVN24, ale (jak juz wspomnialem pod takim tematem na bylym forum tego serwisu) miÂło by byÂło zobaczyĂŚ kanaÂł o tematyce sportowej i muzycznej. Albo jakiÂś mix sportu, muzyki komputerĂłw np. TVN FUN :D .
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Jak ju¿ pisa³em na poprzednim forum mi pasowa³by TVN Music i TVN Anime, b¹dz jakiœ po³¹czony. ChoÌ pewnie tego nie bêdzie za to wpadn¹ nowe TVN dla grup spo³ecznych, które nie dotycz¹ mnie, np TVN Senior (dla emerytów) TVN Student (dla uczacych siê studentów) TVN Panna z dzieckiem (dla samotnych mam), TVN Sklep (czyli to co lubimy najbardziej, Klaudiusz przezentuje...) uuu... no mo¿e trochê przesadzam, ale po kiego grzyba mi TVN Biznes?
:)
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Wszêdzie na œwiecie jest tendencja odchodzenia od jednego, g³ównego kana³u. Trzeba robiÌ kana³y tematyczne i to poruszaj¹ce jak najbardziej szczegó³owe tematy. Idea jednego kana³u nie sprawdza siê, bo w ci¹gu powiedzmy 16-24 nie zmieœcisz tylu programów o wielorakiej tematyce. Od tego s¹ w³aœnie kana³y profilowane.

Je¿eli ktoœ interesuje siê biznesem, gospodark¹, gie³d¹ i ekonomi¹ w³¹cza sobie program TVN Biznes i tam wszystko ma na ten temat; je¿eli ktoœ chce zobaczyÌ aktualn¹ prognozê pogody dla Polski w³¹cza TVNmeteo.

Moim zdaniem brakuje w Polsce kana³ów informacyjnych. TVN Biznes przyda³by siê ludziom zajmuj¹cym siê t¹ tematyk¹.

Czy wszystkie kanaÂły tematyczne muszÂą zajmowaĂŚ siĂŞ tylko takimi tematami: muzyka, filmy, kreskĂłwki itp.? Potrzebne sÂą takÂże inne.
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

TVN BUSINESS powstanie w przyszlym roku

TV BIZNES moze byc

chociaz bedzie walka miedzy nimi
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Hehe... morus1000 tutaj? :D Ciekawe czemu, czy¿by 4fun.tv nie mia³o w³asnego forum? :P (Pewnie nie wiecie o co chodzi: na Forum Medialink przez jakiœ czas morus zak³ada³ codziennie nowy temat o 4fun.tv :P Nie to, ¿ebym siê czepia³, ale to by³o doœÌ zabawne ;)).

Mogliby siĂŞ pospieszyĂŚ z tym TVN Biznes - zaplecze majÂą w postaci TVN 24, wiĂŞc na co czekaĂŚ? Na start konkurencyjnej TV Biznes?

BTW: A czy - pojawia siĂŞ w ogĂłle na tym forum?? Zaraz sprawdzĂŞ zresztÂą... ;)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

domino pisze: Je¿eli ktoœ interesuje siê biznesem, gospodark¹, gie³d¹ i ekonomi¹ w³¹cza sobie program TVN Biznes i tam wszystko ma na ten temat; je¿eli ktoœ chce zobaczyÌ aktualn¹ prognozê pogody dla Polski w³¹cza TVNmeteo.

Moim zdaniem brakuje w Polsce kana³ów informacyjnych. TVN Biznes przyda³by siê ludziom zajmuj¹cym siê t¹ tematyk¹.
O i tu siĂŞ zgodzĂŞ. Czasami nie chce mi siĂŞ wlanczac kompa, Âżeby zobaczyĂŚ co siĂŞ dzieje na GieÂłdzie, ale czesto nie mam wyjscia, bo akurat jest np. godzina 14 i do biznesu i gospodarki muszeczekac ok. 40 min., a tak wlaczam telewizor na TVN Biznes i wiem co siĂŞ dzieje na parkiecie.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

NO WIESZ MAJKEL ja lubie te fora

a ty nie musisz robic rozlosu



TV BIZNES <<<>>> TVN BUSINESS
zobaczymy kto gora
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

a co do 4fun.tv


to ja kocham ta tv

MAJKEL
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

:? MogÂłeÂś napisaĂŚ to w jednym poÂście zwÂłaszcza, Âże jeden po drugim pojawiÂł siĂŞ odstĂŞpie minutowym.
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości