Gratulacje dla administracji TVN Personal!

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Gratulacje dla administracji TVN Personal!

Post autor: szym »

Teraz ten layout jest Âświetny. Mimo, Âże nie zmieniÂło siĂŞ zbyt wiele, to jednak te zmiany sÂą super, oby tak dalej! :D
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jednoosobowa administracja bardzo serdecznie dziĂŞkuje :D

Ale to poczÂątek zmian, na razie zmieniÂł siĂŞ layout, potem stopniowo rozbudowywane bĂŞdzie lewe menu (w szczegĂłlnoÂści kanaÂły tematyczne, bo teraz juÂż wszystkie mam w swojej kablĂłwce:)). Ale tego co najwaÂżniejsze nie zdradzĂŞ, bo przecieÂż konkurencja uwaÂżnie czyta to forum :). Nie wiem jak Wam, ale mi podobajÂą siĂŞ te trzy ikonki po prawej stronie w menu :).
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No gratulacje! Naprawde oprawa graficzna jest teraz zdecydowanie bardziej profesjonalna a co do ikonek to bardzo rzucaja sie w oczy (to pozytyw) Poza tym podobaja mi sie rozbudowane menu o stacjach tematycznych i wszystkie inne nowoÂści rĂłwniez. Szczere gratulacje!
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

ÂŁukasz... mi teÂż sie bradzo podoba :) Czekam az zostanÂą rozbudowane kolejne dziaÂły :) (Bo jeszcze nie sÂą skonczone) ROibsz siĂŞ coraz bardziej profesjonalny :) Gratuluje :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

hmmm... kto jak kto, ale ÂŁukasz zawsze byÂł profesjonalny! To byÂł przykÂład "profesjonalnego" lizustwa :) . A teraz serio: Uwazam, Âże ÂŁukasz byÂł profesjonalny, ale wszystko musi przyjsc z czasem.
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nitol. pisze:kto jak kto, ale ÂŁukasz zawsze byÂł profesjonalny!
:oops:
Nitol. pisze:Uwazam, Âże ÂŁukasz byÂł profesjonalny, ale wszystko musi przyjsc z czasem.
Nie rozumiem. :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

To zrozum. Ty by³eœ profesjonalny, ale nie mog³eœ (to by by³o bez sensu) zrobiÌ od razu strone na tak wysokim poziomie. Czeste aktualizacje, zmiany szaty graficznej, coraz wiecej wywiadów, artyku³ów - nie mog³eœ tego mieÌ za jednym zamachem, ale to nie znaczy z enie robi³eœ tego z profesjonalizmem.
Pozdrawiam, Filip
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

cala strona o tvnie jest beznadziejna!!! forum rowniez!!! wszystko jest do dupy!!!
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

WiĂŞc co tu robisz :?:
Pozdrawiam - KRASU 8)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Eee... ty, red bull!
Co, ÂŁukasz nie pozwoliÂł Ci reklamowania swojej stronki to teraz nam zaÂśmiecasz forum? PowinieneÂś byĂŚ zbanowany.
A poza tym co to za mowa o beznadziejnoÂści? Skoro ta strona jest beznadzienna to jak byÂś okreÂśliÂł swojÂą? :twisted:
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Zgadzam siê z szymciem, nie rzucaj s³ów na wiatr. Dobrze wiesz, ¿e nie jest beznadziejna, bo z w³asnej woli byœ tu nie zagl¹da³ (chyba, ¿e jestes ograniczony do takiego stopnia...).
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

red bull pisze:cala strona o tvnie jest beznadziejna!!! forum rowniez!!! wszystko jest do dupy!!!
Buuhahaha! Dobre. To przykÂład obiektywnej opinii specjalisty.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja lubie maniaka, wiĂŞc nie powiem, Âże jego strona jest do dupy, jak ty raczyÂłeÂś siĂŞ wyraziĂŚ, ale nie masz prawa wypowiadaĂŚ siĂŞ w taki sposĂłb o tvn.personal.pl ,tylko dlatego, Âże Ci nie przypadÂł do gustu. Miej klase!
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Co do Maniaka to strona naprawdê ciekawa i tworzona z pasj¹ (jak jakaœ czekolada :) ), ale trochê ra¿¹ce s¹ te animacje. Jest ich zdecydowanie zd du¿o i za gêsto, na tvn.personal ich nie ma i jakieœ to wszystko takie estetyczniejsze.
Pozdrawiam - KRASU 8)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

StronĂŞ maniaka bardzo lubiĂŞ, bo podooba mi siĂŞ wyglÂąd strony, ceniĂŞ fakt, iÂż czĂŞsto pojawiajÂą siĂŞ nowe informacje. Strona jest profesjonalna, ale niektĂłre dziaÂły nie sÂą dÂługo aktualizowane. Nie podobajÂą mi siĂŞ teÂż te krecÂące siĂŞ gwiazdki i tytuÂł ("strona na europejskim poziomie"). Poza tym jest bardzo nieÂźle, ale ideaÂł strony o TVN widziaÂłbym po fuzji TVN Personal i TVNManiaka. :roll:
No, ale wiem oczywiÂście, Âże to maÂło moÂżliwe. :|
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości