Majówka Prosto z Polski

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

roch_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: środa 09 sie 2006, 18:46
Lokalizacja: Łódź

MajĂłwka Prosto z Polski

Post autor: roch_k »

Co s¹dzicie nt. pasma "Majówka Prosto z Polski". Uwa¿am, ¿e by³o œwietne i tvn24 spisa³o siê na medal. Bardzo podoba³ mi siê urozmaicony podk³ad muzyczny podczas czo³ówki. Czy móg³by ktoœ mi go przys³aÌ?
6. urodziny tvn24 (9 sierpnia 2001 - 9 sierpnia 2007)
Yakubek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 09:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yakubek »

Œwietny pomys³, z przyjemnoœci¹ ka¿dego dnia ogl¹da³em relacje z ró¿nych miejsc w Polsce. Mam nadziejê, ¿e w przysz³oœci pojawi siê na antenie jeszcze wiêcej takich programów. Z uœmiechem na twarzy budzi³em siê ka¿dego poranka i pierwsz¹ rzecz¹, któr¹ robi³em, by³o w³¹czenie mojego telewizora :)
!!! Joanna Kryńska, Anna Jędrzejowska, Anna Kalczyńska, Brygida Grysiak, Jacek Pałasiński, Jakub Porada, Jarosław Kuźniar !!!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mam nadziejĂŞ, Âże taki program bĂŞdzie emitowany w czasie wakacji na antenie tvn24 codziennie
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Majówka Prosto z Polski

Post autor: JacanTVN24 »

Przepraszam, że odgrzewam temat, ale sprawa jest niecierpiąca zwłoki a nawet zwłok.
Mianowicie, bardzo jest mi potrzebny do mojej studenckiej pracy badawczej urywek programu "Majówka Prosto z Polski". Bardzo ważne, aby przynajmniej jakiś jeden fragment był z czołówką programu.
Mam nadzieję, że pomożecie i że ktoś jeszcze zagląda na opuszczone wątki :)
Pozdrawiam Was wszystkich! :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości