Eurovision Dance Contest

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Eurovision Dance Contest

Post autor: pawell »

eurowizja.blog.pl pisze:Europa - telewizja brytyjska BBC bĂŞdzie organizatorem pierwszej edycji widowiska Eurovision Dance Contest. W show wystÂąpi kilkanascie par tanecznych z caÂłej Europy by pokazaĂŚ swoje zdolnoÂści i zdobyĂŚ najwiĂŞcej punktĂłw. Eurovision Dance Contest 2007 poprowadzi Graham Norton.
Eurowizja dla Tancerzy potrwa 2 godziny i 15 minut i odbĂŞdzie siĂŞ 1 wrzeÂśnia 2007. O tym kto reprezentowaĂŚ bĂŞdzie dany kraj decyduje publiczna telewizja, lecz zazwyczaj sÂą to zwyciĂŞzcy lokalnych edycji "TaĂąca z gwiazdami". BBC organizowaĂŚ bedzie rĂłwnieÂż przyszÂłorocznÂą edycjĂŞ Eurovision Dance Contest. W tym roku w konkursie weÂźmie udziaÂł 16 krajĂłw, w tym Polska:

- Austria (ORF)
- Dania (DR)
- Finlandia (YLE)
- Niemcy (ARD/WDR)
- Grecja (ERT)
- Irlandia (RTE)
- Litwa (LRT)
- Holandia (NPB/TROS)
- Polska (TVP)
- Portugalia (RTP)
- Rosja (RTR)
- Hiszpania (TVE)
- Szwecja (TV4)
- Szwajcaria (SRG-SSR)
- Ukraina (NTU)
- Wielka Brytania (BBC)
Ciekawe kogo wybierze TVP :?: Raczej nikogo z "TaĂąca z gwiazdami", bo to przecieÂż program TVN. :roll: A jeszcze na jesieni ma byĂŚ kolejna edycja "TZG". :) UwaÂżam, Âże w tym powinny braĂŚ udziaÂł stacje, ktĂłre emitowaÂły/produkowaÂły/miaÂły prawa w danym kraju na to show, a nie publiczne jak to jest w przypadku Polski czy Niemiec. :roll:

A sam pomysÂł na tanecznÂą eurowizjĂŞ jest dobry. Wystarczy popatrzeĂŚ jaki sukces odniĂłsÂł ten program w wielu krajach. :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

TVP :shock:

Jak kogoÂś dobrego wysle z naszego kraju i zajmie wysokie miejsce to sobie ten sukces przypiszÂą a nic pewno nie wspomnÂą o TVN ;)

JeÂżeli bedzie to lecieĂŚ 1 WrzeÂśnia to w czasie Sopot Festiwal 8)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

TeÂż o tym sÂłyszaÂłam ale czytaÂłam , ze Polska ma nie braĂŚ udziaÂłu i TVP nie chce tego organizowaĂŚ a tu niespodzianka i bardzo dobrze :D
Taniec staÂł siĂŞ bardzo popularny w Polsce i w przciwieĂąstwie do Euro Song Contest mamy duÂże szanse bo polscy tancerze sÂą dobzi. Pewnie bedzie normalny casting dla tancerzy i profesjonaliÂści wybiorÂą bo chyba nie samo TVP :roll: bedzie wybieraĂŚ reprezentantĂłw . Szkoda , Âże nie ludzie tak jak przy Âśpiewanej eurowizji bo przecierz oprĂłcz umiejĂŞtnoÂści musi byĂŚ dobre show :D
A z taĂąca z gwiazdami raczej ich nie wezmÂą bo to z TVN choĂŚ szkoda bo oni majÂą juÂż wprawĂŞ w 'szoÂłach' 8)
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Na tÂą Eurowizje pojedzie Cichopek i Hakiel 8)

Dziwi mnie postawa TVP 2 na sukcesie TVN chce zbiĂŚ teraz kokosy !!
- Dwójka stawia na gwiazdy i pierwszym uderzeniem w jesiennej ramówce bêdzie miêdzynarodowy konkurs taneczny. Do udzia³u w nim zaprosiliœmy gwiazdê "M jak mi³oœÌ" Katarzynê Cichopek i jej roztaùczonego partnera Marcina Hakiela. Myœlê, ¿e bêdzie to znakomite preludium do kolejnych jesiennych hitów programowych - przyzna³ Jaros³aw Burdek, zastêpca dyrektora TVP2 ds. Rozrywki i Widowisk Artystycznych.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel bêd¹ jedn¹ z 16 par tanecznych zg³oszonych do konkursu przez cz³onków EBU (Europejsk¹ Uniê Nadawców Radiowo-Telewizyjnych). - Ucieszy³a nas propozycja udzia³u w konkursie i reprezentowania na nim Telewizji Polskiej. Jest to dla nas wielkie wyró¿nienie i mo¿liwoœÌ spe³nienia kolejnego marzenia. Projekt bardzo nam siê podoba i mamy nadziejê, ¿e oprócz naszych umiejêtnoœci, poka¿emy podczas naszych wystêpów, jak mo¿na wspaniale bawiÌ siê... taùcz¹c - komentuj¹ propozycjê Kasia i Marcin.
http://film.onet.pl/seriale/0,1568946,wiadomosc.html

No to bedzie mieĂŚ TVP 2 duÂżo publicznoÂśc 8) Pewno podczas programu ani slowem nie wspomnÂą Âże wygrali Taniec z Gwiazdami TVN !!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ktos pisze:Dziwi mnie postawa TVP 2 na sukcesie TVN chce zbiĂŚ teraz kokosy !!
Mnie to jakoÂś nie dziwi. TVN wypromowaÂł to teraz TVP2 wykorzysta i pewnie na tej caÂłej Eurowizji dla tancerzy nie wspomnÂą o "TZG" TVN. :? Nie zdziwiÂłbym siĂŞ teÂż gdyby "podpiĂŞli" to pod "Taniec na lodzie", ktĂłry ma wystartowaĂŚ w DwĂłjce jesieniÂą (choĂŚ nie wiadomo czy uda im siĂŞ to zrealizowaĂŚ). A ludzie na pewno zasiÂądÂą licznie przed telewizory, ale oni na szczĂŞÂście wiedzÂą co i jak. :)

Poza tym ciekawe czy to bĂŞdzie taki sam kicz jak w przypadku Eurovision Song Contest? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze: TVN wypromowaÂł to teraz TVP2 wykorzysta i pewnie na tej caÂłej Eurowizji dla tancerzy nie wspomnÂą o "TZG" TVN. :?
Oj wspomnÂą, wspomnÂą. Tak naprawdĂŞ to bĂŞdzie Âświatowy finaÂł "TaĂąca z gwiazdami". Na pomysÂł konkursu wpadÂła BBC i wspĂłlnie z EBU zorganizuje to przedsiĂŞwziĂŞcie. Z wiĂŞkszoÂści paĂąstw reprezentantĂłw stanowiĂŚ bĂŞdÂą zwyciĂŞzcy lokalnych edycji "TaĂąca".

I œmieszy mnie has³o "TVN wypromowa³" - co niby wypromowa³ ? Cichopek jest gwiazd¹ TVP i to w³aœnie dziêki Telewizji Polskiej, która za ka¿dym razem wyra¿a³a zgodê na udzia³ swoich gwiazd w show TVN, stacja z Wiertniczej bi³a rekordy. Gdyby nie ludzie z "M jak mi³oœÌ" i "Na dobre i na z³e", "Taniec z gwiazdami" nie by³by tak popularny.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:Oj wspomnÂą, wspomnÂą.
Sk¹d taka pewnoœÌ? :>
podmark pisze:Tak naprawdĂŞ to bĂŞdzie Âświatowy finaÂł "TaĂąca z gwiazdami".
A czy to bĂŞdzie jednorazowa akcja? :roll: (Tu przypomina mi siĂŞ "World Idol", ktĂłry byÂł z kolei Âświatowym finaÂłem "Idola", a on chyba byÂł raz (jeÂżeli siĂŞ mylĂŞ to przepraszam)).
podmark pisze:I Âśmieszy mnie hasÂło "TVN wypromowaÂł" - co niby wypromowaÂł ? Cichopek jest gwiazdÂą TVP i to wÂłaÂśnie dziĂŞki Telewizji Polskiej, ktĂłra za kaÂżdym razem wyraÂżaÂła zgodĂŞ na udziaÂł swoich gwiazd w show TVN, stacja z Wiertniczej biÂła rekordy.
Tak i ja nie kwestionujê tego, i¿ Cichopek jest gwiazd¹ TVP. Chodzi³o mi o to, ¿e TVN odkry³ u niej talent do taùca. Bo dziêki tanecznemu show stacji Waltera Cichopek pokaza³a, ¿e umie taùczyÌ, (znalaz³a mi³oœÌ - Marcina Hakiela) i pewnie te¿ zyska³a na popularnoœci. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ani to Eurowizja, ani to "Taniec z gwiazdami". Nachalna reklama "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie" rzuca siĂŞ w oczy. GratulujĂŞ wyniku, ale nie gratulujĂŞ organizacji - ÂświatÂła byÂły rozpraszajÂące, jakieÂś ot nieczytelne i rozmazane wszystko. Prowadzenie - bardzo swobodne prowadzÂący miaÂł fajne poczucie humoru, lecz to chyba jedyne plusy. OglÂądalnosĂŚ zapewne bĂŞdzie wysoka. Nie byÂło w tym Âżadnej estetyki.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Nawet nie oglÂądaÂłem samych taĂącĂłw, tylko przyglÂądaÂłem siĂŞ jak te punkciki do nas wĂŞdrujÂą, to mi siĂŞ najbardziej zawsze podobaÂło w Eurowizji - te wszystkie tabele i cyferki - choĂŚ punkty nieczĂŞsto tak licznie do nas przychodzÂą :lol2:

No co, gratulacje i tyle. :brawa:

Najlepsze jest to, Âże TVP sobie nagle puÂściÂła reklamĂŞ podczas konkursu, akurat w tym momecie, kiedy byÂła rozmowa na Âżywo z polskimi reprezentantami. :lol:
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

i kto wygraÂł - bo nie oglÂądaÂłem?
ktĂłre miejsce zajĂŞli "nasi"?
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Nasi zajeli wysokie 4.

Przez jakiœ czas mówiono, ze w Sopocie wystapi Iglesias, otó¿ wyst¹pi³.. w Eurowizji tanecznej.. to oczywiste, ¿e wybra³ taki konkurs od Sopotu choÌ zabawa by³a lepsza na festiwalu chyba..;)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Nudne to jak nie wiem byÂło 8)

Beznadziejna formuÂła ;) i jest to samo co na Eurowizji kraje glosujÂą na swoich sÂąsiadĂłw w wiĂŞkszoÂści przypadkĂłw !!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A ja powiem wrĂŞcz przeciwnie. Zamiast Sopotu, o 21 z przyjemnoÂściÂą wybraÂłem Eurovision Dance Contest. Freestyle NiemcĂłw - dla mnie odjazd. SpodziewaÂłem siĂŞ gdzieÂś, Âże zajmiemy coÂś okoÂło 7 miejsca. Jest 4, rewelacja. Kasia z Marcinem wypadli naprawdĂŞ Âładnie, a wÂśrĂłd "nieprofesjonalnych" par zajĂŞli 1 miejsce, bo podium to pary stricte profesjonalne.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Ja nie oglÂądaÂłem Eurovision Dance Contest, ale naszÂła mnie refleksja, Âże skoro zajĂŞliÂśmy 4. miejsce, to jednak ktoÂś w innych krajach na nas gÂłosowaÂł. W zwiÂązku z tym trochĂŞ bezpodstawne sÂą te tÂłumaczenia po kaÂżdym Konkursie Piosenki, jakoby nikt w Europie nas nie lubiÂł i dlatego nie wygrywamy. Po prostu nie jesteÂśmy najlepsi.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

NIe ma co teraz kasie i marcin przyjma z otwartymi ramionami wszysyc polacy.. i bardzo dobrze.. lubie tych dwoje a ich wystep robi darmowa reklame dla tanca z gwiazdami

NO jak juz ochlonelem po zwyciestwie - 4 - to jednak cos.. to musze przyznac ze studio bylo tak beznadziejne jak nie wiem co.. juz nawet tvp by dala lepsze.. i te swiatla.. normalnie porazka..
MOgli juz to zrobic w studiu tanca z gwiazdami:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości