Eurovision Dance Contest

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

mnie sie na tym show bardzo nudziÂło, nie moglem sie oprzeĂŚ przelaczenia kanaÂłu na coÂś innego <ileÂż tych taĂącĂłw mozna ogladac?>

gratulacje dla hopkowej i hakiela wymiatajÂą :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Myœla³em, ¿e wczorajsza Eurowizja bêdzie nudna, a tu mi³a niespodzianka. By³o naprawdê ciekawie (choÌ nie obejrza³em ca³ego bo prze³¹cza³em na Sopot). Szczerze mówi¹c to nie spodziewa³em siê, ¿e wygra Finlandia, bo mieli taki zbyt powa¿ny i nudny taniec (tj. na turniej taneczny).
Ale wstyd musi byĂŚ Szwajcarom bo mieli na koncie 0 punktĂłw.
Serdecznie gratulujĂŞ czwartego miejsca naszym reprezentantom, bo to bardzo dobry wynik :D.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:
pawell pisze: TVN wypromowaÂł to teraz TVP2 wykorzysta i pewnie na tej caÂłej Eurowizji dla tancerzy nie wspomnÂą o "TZG" TVN. :?
Oj wspomnÂą, wspomnÂą. Tak naprawdĂŞ to bĂŞdzie Âświatowy finaÂł "TaĂąca z gwiazdami".
Nie wspomnieli. :) Ale za to byÂła reklama dla "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie" och, ach... :uhh:

ChoĂŚ to byÂł dopiero pierwszy konkurs Eurovision Dance Contest to juÂż mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże jest to lepsze niÂż Eurovision Song Contest. Ciekawsze i ma to jakiÂś poziom. :)

No i oczywiÂście wielkie brawa dla Kasi i Marcina. 4. bardzo dobre miejsce. :brawa: Jeden minus to pora i dzieĂą nadawania - trochĂŞ siĂŞ naskakaÂłem po kanaÂłach. ;)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ja nagraÂłem EDC na nBoxie kosztem Sopotu ( bo nie byÂło mnie w domu ) - i nie ÂżaÂłujĂŞ. Gratulacje dla Marcina i Kasi. Za rok pewnie przybĂŞdzie konkurencji - wiĂŞcej paĂąstw. Mimo, iÂż tylko Niemcy dali nam 12 punktĂłw, a 10 tylko Ukraina to zajelismy 4 miejsce - sukces!

A tu filmik z freestyle'u
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

pogratulowaĂŚ parze stworzonej przez TVN,
a wykorzystanej przez TVP!
4 miejsce to myÂślĂŞ bardzo dobry wynik....
niestety taĂące oglÂądÂłem tylko na youtube.
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

a ja raz prze³¹czy³em na reklamach sopotu i wtedy polska by³a na 2. miejscu mia³em nadzieje ze tak zostanie ale jak sie skonczyl sopot to polska by³a ju¿ czwarta.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Eurovision Dance Contest

Post autor: ktos »

Edyta Herbuś i Marcin Mroczek na tanecznej Eurowizji

Już we wrześniu w Glasgow odbędzie się 2. edycja tanecznego konkursu Eurowizji. Polskę reprezentować będą Edyta Herbuś i Marcin Mroczek. Wykonają taniec freestyle z połączeniem elementów rumby i cha-chy oraz elementów tańca nowoczesnego i jazzowego.

Konkurs "The Eurovision Dance Contest" jest nowym międzynarodowym przedsięwzięciem opierającym swoją koncepcję na Konkursie Piosenki Eurowizji.

Każdy z członków EBU zgłasza jedną parę, akredytowaną przez Międzynarodową Federację Tańca Sportowego (IDSF). Mieszane pary taneczne rywalizować będą ze sobą w zakresie tańców towarzyskich, latynoskich i dowolnych (freestyle). Organizatorem konkursu przez jest BBC.

Bezpośrednią transmisję z Konkursu Tańca Eurowizji 2008 przeprowadzi program TVP2. Emisja odbędzie się w sobotę, 6 września. Początek o godz. 21. Komentować będą Artur Orzech oraz Zbigniew Zasada. Polscy widzowie będą mogli głosować na pary uczestniczące w rywalizacji (oprócz reprezentacji swojego kraju) za pośrednictwem systemów Audiotele i SMS. Studio Festiwalowe poprowadzi Anna Popek, a jej gośćmi będzie para, która reprezentowała Polskę w ubiegłorocznym Konkursie - Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel. Wspólnie z widzami będą komentować wydarzenia w Glasgow, wspólnie wyłonią także zwycięzcę konkursu SMS-owego.

Przypomnijmy, iż taneczne umiejętności Marcina Mroczka i Edytę Herbuś mogliśmy podziwiać w show "Taniec z gwiazdami". Para zajęła wspólnie trzecie miejsce w show.

W programie TVN-u Edyta Herbuś, zawodowa tancerka (a ostatnio również i aktorka), w tajniki tańca wprowadziła Kubę Wesołowskiego.
http://film.onet.pl/0,0,1807779,wiadomosci.html
Ciekawe jak im pójdzie ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Eurovision Dance Contest

Post autor: Adrian ;P »

Może za rok wyślemy jakąś świeżą parę z Tańca z gwiazdami :lol: Tamara Arciuch, Damięcki, Walach :lol2:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Eurovision Dance Contest

Post autor: Greg Haus »

Ja bym wolał kogoś z YCD niż z tańca z gwiazdami :D
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Eurovision Dance Contest

Post autor: adner »

Na przykład Kasię Kubalską z Kryspinem Hermańskim ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Eurovision Dance Contest

Post autor: pawell »

Wygraliśmy taneczną Eurowizję! :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Eurovision Dance Contest

Post autor: pop »

Jakiś błąd w liczeniu głosów? :lol: :lol: :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: Eurovision Dance Contest

Post autor: corner »

Oglądałem tylko swój ulubiony punkt konkursów Eurowizji (zliczanie punktów) i nie mogłem uwierzyć własnym oczom! Udało nam się! Polska górą! Więc może wystarczy dobrze się zaprezentować, aby wygrać. Nie mamy już podstaw do biadolenia, że "w Europie nas nie lubią"!

Za to TVP potrafi zepsuć cokolwiek by nie wzięła. Co za buc komentował konkurs razem z Orzechem? Rozumiem, że to jakiś ekspert w dziedzinie tańca, ale nie nadawał się do tego zupełnie. Wchodził w słowa Arturowi, czasami mruczał coś pod nosem bez ładu i składu. Zupełnie nie potrafił się zachować podczas zliczania punktów. A komentarz w studio? Był kiepski. I niezbyt mądra Popek przedstawiająca wyniki - bardziej po polsku niż po angielsku... Ech.

Ciekawe czy w TVP już zgrzytają zębami: "Jezusie! Jak my to za rok zorganizujemy?!" :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Eurovision Dance Contest

Post autor: Adrian ;P »

pop pisze:Jakiś błąd w liczeniu głosów? :lol: :lol: :lol:
Różnica głosów między 1, a 2 miejscem była bardzo duża :lol2:

1 miejsce POLSKA 154 Punkty
2 miejsce ROSJA 121 Punktów
3 miejsce UKRAINA 119 Punktów
Ostatnio zmieniony sobota 06 wrz 2008, 23:44 przez Adrian ;P, łącznie zmieniany 1 raz.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Eurovision Dance Contest

Post autor: D00 »

Różnica głosów między 1, a 2 miejscem była bardzo duża :lol2:

1 miejsce POLSKA 154 Punkty
2 miejsce ROSJA 121 Punktów
3 miejsce UKRAINA 199 Punktów
Między 1 a 3 była jeszcze większa ;P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości