[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Bardzo fajny ten program. Najlepsze taùce to Diany z koleg¹ i Marii te¿ z koleg¹ :D . Super by³ te¿ jazz B³a¿eja i Natalii oraz taniec do muzyki z "Chicago". Jive nie przypomina³ absolutnie tego z "Taùca..." - w³aœnie to mi siê podoba, ca³kiem inne emocje w taùcu. Pierwsze wra¿enie dotycz¹ce studia nie by³o zbyt korzystne, ale póŸniej zobaczy³em ten balkonik, gdzie stali widzowie. Takie rozwi¹zanie by³o ju¿ w bodaj¿e "Shibuyi" . Prowadzenie takie sobie, jury tak¿e takie sobie, ale taùce i choreografia zrobi³a bardzo dobrze wra¿enie.
Nie podoba mi siê, ¿e miejsce, gdzie Kinga rozmawia z uczestnikami nie jest jakoœ wyró¿nione - w ogóle ta scena jest strasznie "p³aska". Ma³o te¿ jest tam nowoczesnoœci - te plazmy jakieœ takie ma³awe i tych ma³awych plazm ma³o jest te¿.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Moimi faworytkami sÂą Diana i Ida co prawda Ida nie miaÂła pierszego show jakiegoÂś specjalnego tzn zataĂączyÂła Âświetnie ale taniec nie byÂł ciekawy, a Diana super jive :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Niestety teraz juÂż nie mam dostĂŞpu do telewizora, wiĂŞc nie oglÂądam You Can Dance. Dodam tylko, Âże mieli racjĂŞ wieszczÂący, Âże PirĂłg jest gejem :). Podobno przyznaÂł to oficjalnie :).
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Program rewelacyjny pod kaÂżdym wzglĂŞdem. byÂło tyle dynamiki, energii i czadu, Âże mi same nogi taĂączyÂły pdo stoÂłem. :D Jakby puszczali go na poczÂątku weekendu to ludzie masowo by chyba wybiegali po nim z domu do dyskotek :D Nie mogĂŞ siĂŞ doczekac nastĂŞpnego odcinka, ale jeszcze bardziej czekam na sÂłupek oglÂądalnoÂści!
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Program jest bardzo dobry , ale nie przesadzajmy , Âże jest to program najlepszy ostatnich 10 lat , a co do dynamiki programu to nie byÂło jest , aÂż tak duÂżo(przynajmniej w porĂłwnaniu z wersjÂą amerykaĂąskÂą)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nika pisze:Nie mogĂŞ siĂŞ doczekac nastĂŞpnego odcinka, ale jeszcze bardziej czekam na sÂłupek oglÂądalnoÂści!
A proszĂŞ bardzo:
wirtualnemedia pisze:Pierwsze wydanie 'You can dance' na Âżywo zobaczyÂło 2,45 mln widzĂłw. Show miaÂło 22,32 proc. udziaÂłu w rynku i zapewniÂło TVN pozycjĂŞ lidera pasma.

Miêdzy 5 wrzeœnia a 3 paŸdziernika TVN pokazywa³a relacje z pierwszego etapu programu. Urywki z castingów i szkolenia w Pary¿u ogl¹da³o œrednio 2,77 mln widzów, przy udziale w rynku bliskim 22 proc. Kolejna czêœÌ formatu - cykl oœmiu programów na ¿ywo zosta³ zainaugurowany w œrodê 10 paŸdziernika.

Emitowane miĂŞdzy 21.30 a 23.10 pierwsze wydanie "You can Dance" na Âżywo zobaczyÂły 2,45 mln widzĂłw, dajÂąc kanaÂłowi 22,32 proc udziaÂłu w rynku, wynika z danych AGB Nielsen Media Research przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl. Druga pozycja przypadÂła TVP1 (2,1 mln, 18,9 proc.), trzecia Polsatowi (1,8 mln, 16,4 proc. udziaÂłu). TVN z udziaÂłami rzĂŞdu 25,24 proc. byÂła takÂże liderem komercyjnej grupy 16- 49. Stacja jest zadowolona z uzyskanych raitingĂłw.

Grupa 4+ AMR SHR %
TVN 2448161 22,32%
TVP1 2065997 18,90%
Polsat 1792557 16,40%
TVP2 1709436 15,64%


Grupa 16-49 AMR SHR %
TVN 1406977 25,24%
Polsat 1225676 22,04%
TVP1 828170 14,89%
TVP2 755827 13,59%

Premiera widowiska na ¿ywo by³a tak¿e sprawdzianem dla produkuj¹cej format firmy Mastiff Media Polska. "You can Dance" jest bowiem dla niej jednym z najwiêkszych przedsiêwziêÌ w ostatnim czasie. Grzegorz Piekarski- Dyrektor Zarz¹dzaj¹cy Mastiff Media Polska wyra¿a zadowolenie z przebiegu premierowego odcinka live. - Od strony produkcyjnej wszystko przebieg³o zgodnie z planem- t³umaczy w rozmowie z nami. - Drobne b³êdy towarzysz¹ce ka¿demu debiutowi, mobilizuj¹ wy³¹cznie do dalszej pracy- dodaje.
W sumie dobrze, bo TVN jest liderem pasma i w grupie 4+ i w 16-49. :) ChoÌ ja liczy³em na minimum 3 mln. :roll: I program nadawany jest doœÌ póŸno, ale mo¿e z czasem jak siê jeszcze rozkrêci widownia wzroœnie.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

3 miliony ciĂŞÂżko uzyskaĂŚ, biorÂąc pod uwagĂŞ, Âże koĂączy siĂŞ o 23.15. Ale z czasem bĂŞdzie na pewno lepiej, choĂŚ juÂż jest Âładnie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Od jutra startuj¹ "Kulisy you can dance - po prostu taùcz!" na TVN Siedem. Przez pó³ godziny ( pocz¹tek o 18:40 ) prowadz¹c¹ - Agnieszka Wróblewska - zrelacjonuje przebieg przygotowaù do poszczególnych odcinków show oraz porozmawia z jego uczestnikami.

Jedynie mogĂŞ siĂŞ przyczepiĂŚ do tego, Âże przez parĂŞ minut bĂŞdzie w czasie "FaktĂłw". :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

pawell pisze:Od jutra startuj¹ "Kulisy you can dance - po prostu taùcz!" na TVN Siedem. Przez pó³ godziny ( pocz¹tek o 18:40 ) prowadz¹c¹ - Agnieszka Wróblewska - zrelacjonuje przebieg przygotowaù do poszczególnych odcinków show oraz porozmawia z jego uczestnikami.

DziĂŞki za info. Z chĂŞciÂą zajrzĂŞ na zakulisowe przygotowania finaÂłowej 16stki.

pawell pisze:Jedynie mogĂŞ siĂŞ przyczepiĂŚ do tego, Âże przez parĂŞ minut bĂŞdzie w czasie "FaktĂłw". :lol:
To Fakt! :D Tymbardziej, Âże jutro duet Anita-Grzegorz :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nika pisze:
pawell pisze:Jedynie mogĂŞ siĂŞ przyczepiĂŚ do tego, Âże przez parĂŞ minut bĂŞdzie w czasie "FaktĂłw". :lol: [/color]
To Fakt! :D Tymbardziej, Âże jutro duet Anita-Grzegorz :D
Damy radĂŞ, najwyÂżej trochĂŞ poskacze siĂŞ po kanaÂłach ( choĂŚ u mnie nie daleko, jedno od drugiego: TVN - nr 4., SiĂłdemka - 5. ). ;)

Poza tym "You can dance - po prostu taùcz!" zdobywa coraz wiêksz¹ popularnoœÌ. Na Onecie na dole jest informacja o Hit 20 - najpopularniejsze tematy w Wyszukiwarce, YCDPPT wskoczy³o na 17. miejsce. :D Na ró¿nych forach o tym programie przybywa u¿ytkowników. A na YouTube jest taka sytuacja:

Obrazek

Mam tylko nadziejĂŞ, Âże nie skasujÂą tych filmĂłw. "Ten film wideo jest juÂż niedostĂŞpny z powodu otrzymania zgÂłoszenia o posiadaniu praw autorskich przez uÂżytkownika TVN S.A.. " :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ja spodziewaÂłem sie troche lepszego studia, poza tym nawet wszystko ok tylko rusin stremowana
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

kamiiloo pisze:ja spodziewaÂłem sie troche lepszego studia, poza tym nawet wszystko ok tylko rusin stremowana
Ja uwaÂżam, Âże studio jest Âświetne. Jest dobrze zagospodarowane i nowoczesne. Podobne do innych edycji. Jedynie tyÂł studio (za publicznoÂściÂą) jest niezapeÂłniony. King rzeczywiÂście stremowana, ale nie wpÂłyneÂło to znaczÂąco na prowadzenie programu przez niÂą. :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ha! A ja dopiero teraz zorientowaÂłem siĂŞ, Âże znam IdĂŞ NowakowskÂą! :tanczy: Tzn. tylko z widzenia, ale zamierzam to zmieniĂŚ. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A czy dziÂś teÂż bĂŞdÂą kulisy YCD w intenecie?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Gdyby tak to na oficjalnej stronie programu by³aby o tym informacja, jednak nic nie ma. Trzeba wejœÌ o 21 i zobaczyÌ. :)

Tak jak siê spodziewa³em wszystkie filmy z "You can dance - po prostu taùcz!" zniknê³y z YouTube. Ale pojawi³y siê na stronie show - na szczêœcie i dobrze, bo jest lepsza jakoœÌ i jest wiêcej tego. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 9 gości