Profesjonalny Medialink.pl

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Profesjonalny Medialink.pl

Post autor: szym »

Sami zobaczcie:
http://www.medialink.pl/?kat=25&id=1060&str=0

Osatnio to odkryÂłem mimo, Âże 'oknienko' pojawiÂło siĂŞ drugiego siperpnia.
Z forum dwie osoby siĂŞ tam wypowiedziaÂły...

Có¿ za informacja! Jaka profesjonalna! Mo¿e nied³ugo redaktorzy w postaci newsów na Medialinku bêd¹ prowadziÌ blogi??

I ciekawi mnie dlaczego ten chamski autor siĂŞ nie podpisaÂł...
:evil:
Ostatnio zmieniony środa 25 sie 2004, 11:25 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Pani Kazia ma tak zwane reranie przednie polegaj¹ce na niedostatecznej ruchliwoœci koniuszka jêzyka odpowiedzialnego za pwostawanie g³oski rrrrrrrrr. Samo pytanie pojawi³o siê we wczorajszej pwtórce programu "Najs³absze ogniwo" jednak K. Sz. nie pyta³a o lekturê szkoln¹, lecz o nazwê polskiego zespo³u rokowego, zapo¿yczon¹ z ksi¹¿ki Molnara. Ale tego pan Adrian G¹bka juz nie zapamiêta³. Jak zwylke obi³o mu siê coœ o uszy, ale przecie¿ po co sprawdzaÌ, najlepiej wypisywac takie g³upoty. CzekaÌ, kiedy autor tekstu zacznie œmiaÌ siê z osób niepe³nosprawnych fizycznie i umys³owo. Ehhhh.....
A na medialink.pl juÂż nie wchodzĂŞ - po raz kolejny powtarzam materiaÂł o Oldze LipiĂąskiej byÂł ÂŻENUJÂĄCY!!!!!!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze: A na medialink.pl juÂż nie wchodzĂŞ - po raz kolejny powtarzam materiaÂł o Oldze LipiĂąskiej byÂł ÂŻENUJÂĄCY!!!!!!
A co byÂło w tym materiale i dlaczego byÂł ÂżenujÂący?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kabaretu Olgii Lipiùskiej mo¿na nie lubiÌ, mo¿na go ktrytkowaÌ etc. Ale w tym sêk, aby u¿yw¹Ì rozs¹dnych argumentów. Proszê, o to fragment artyku³u:

Kosztowny kabaret, ktĂłry telewizja publiczna nadawaÂła w czasie najwiĂŞkszej oglÂądalnoÂści wydaje siĂŞ nadal dla wielu niezbyt misyjnym przedsiĂŞwziĂŞciem. Prezes Dworak musiaÂł pĂłjœÌ na ustĂŞpstwa i zostawiĂŚ lewicy jej ulubionÂą ‘maskotkĂŞ’.

Najzabwaniejszy jest wÂłaÂśnie ten fragment (inne byÂły rĂłwnie ÂżenujÂące) o maÂłej misyjnoÂści programu i Oldze LipiĂąskiej bĂŞdÂącej rzekomo maskotkÂą lewicy. A wiĂŞc zapraszam pana Adriana, aby korzytajaĂŚ z wyszukiwarki google.pl znalazÂł kilka informacjii o pani Oldze, dowiedziaÂł sie kim jest, jakie do tej pory wyprodukowaÂła programy, ile teatrĂłw telewizji, jak dÂługo pracuje w TVP i w jaki sposĂłb potraktowali jÂą komuniÂści w stanie wojennym w 1981r. Warto teÂż obejrzeĂŚ kilka wydaĂą Kabaretu - tych ostatnich, ale i tych z poÂłowy lat 80, a dopiero potem pisaĂŚ takie bzdury.... lub oceniaĂŚ kogoÂś nie po artystycznym dorobku, a po pogladach na role koÂściaÂła w Polsce.
Ale cĂłz - tak siĂŞ zawze dzieje kiedy ktos nie rozsÂądnie spisuje z NASZEGO DZIENNIKA i B. Wildsteina z Rzepy.....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Re: Profesjonalny Medialink.pl

Post autor: Kajetan »

szymcio9 pisze:
Z forum dwie osoby siĂŞ tam wypowiedziaÂły...

Có¿ za informacja! Jaka profesjonalna! Mo¿e nied³ugo redaktorzy w postaci newsów na Medialinku bêd¹ prowadziÌ blogi??

I ciekawi mnie dlaczego ten chamski autor siĂŞ nie podpisaÂł...
:evil:
SkomentowaÂłem nawet tĂŞ kpinĂŞ na medialinku gdy to zobaczyÂłem. Jeszcze pare dni wczeÂśniej gdy pisali o nowej serii programu chwalili prowadzÂącÂą i pisali, Âże jakoby wada wymowy i "straszny" wyglÂąd prowadzÂącej przyciÂąga widzĂłw. A potem kpina...

W ostatnim odcinku programu "co za tydzieĂą" zauwaÂżyÂłem, Âże Kazimiera nie ma juÂż aparatu ortodontycznego...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W ostatnich czerwcowych odcnikach teÂż nie miaÂła - jak mogÂłes tego nie zuwaÂżyĂŚ! :P
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szymcio9 pisze:W ostatnich czerwcowych odcnikach teÂż nie miaÂła - jak mogÂłes tego nie zuwaÂżyĂŚ! :P
Tak? No to jestem zdziwiony... Nie zauwaÂżyÂłem tego (aÂż wstyd siĂŞ przyznaĂŚ -ja taki fan programu :oops: ). DwĂłch ostatnich odcinkĂłw nie widziaÂłem bo byÂłem na wycieczce z klasÂą, ale miaÂła wczeÂśniej najwyraÂźniej. MuszĂŞ siĂŞ jej przyjrzeĂŚ jutro, bo dziÂś nie emitujÂą programu :?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

o boshe :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: co za idiota mogl cos takiego napiac o mojej kazi, posluchajcie przeciez ona wyraznie mowi teraz nie ma sie czego czepoaic......ale idiota jakbym go dorwal
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

NakopaĂŚ im do d*. MoÂże on ai ma wadĂŞ wymowy, ale wszak to byÂło waÂłkowane miliony razy! No przecieÂż nie rĂłbmy z siebie jakiÂś niewyzytych maÂłolatĂłw! :evil: AÂż siĂŞ w gÂłowie krĂŞci na mysl o takich pierdoÂłach. I to ma byc najlepszy w polsce portal medialny? ...a ja jestem MichaÂł AnioÂł =/
Pozdrawiam, Filip
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

jush nei moge sluchac jak ktos mowi cos o jej wadach wymowy.... :evil: :evil: :evil:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

ludzie sa okrutni i chamscy dla Kazi, ale ona sobie poradzi z prostakami :wink: ja tez tego nie rozumiem, tego wysmiewania sie z wymowy r, mnie sie to na przykÂład strasznie podoba, sa ludzie ktĂłrzy maja gorsza wymowe.
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

dodam ze podoba mi sie to wymawienie r, a nie to ze sie wysmiewaja, a tak na marginesie to nakopaĂŚ prostakom w d..ĂŞ, dobry pomysÂł! :twisted:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

tak, tak, rozpoczynamy zdecydowanÂą walke o rĂłwnouprawnienie osĂłb majacych problemy z wymawianiem literki "R", wiecie jakie to trudne Âżeby pozbyĂŚ sie ze "sÂłownika wyrazĂłw uÂżywanych na codzieĂą" np sÂłowa rabarbar, traktor, rura, o rowerze nie wspominajÂąc :!: :evil: :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ale porownajcie sobie odcinki z tamtej edycji a te z obecnej, roznica jest niebotyczna, jak wszedlem do studia pierwszy raz i zobaczylem nagrywanie odcinka w tv z drzuzyna poprzednia, to niepoznalem kazi po glosie bo kojarzylem jej glos ze starych odcinkow a ten wydawal mi sie taki starsznie wyrazny i taka jest prawda ze mysi milion razy wyrazniej, ja zawsze wszystko rozumiem :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

ja wÂłasnie mialam takie porĂłwnanie, bo zaczeÂłam ogladanie ogniwa od powtĂłrek w wakacje (wczesniej sie jakos nie zaÂłapaÂłam) a potem ogladaÂłam te nowe jak dla mnie rĂłznica jest , ale to r jakos mi nigdy nie przeszkadzaÂło, wrecz przeciwnie, bardziej przeszkadza mi gdy ktos ma taki nieprzyjemny gÂłos albo jak ktos gada bez sensu, a Kazia ma bardzo miÂły gÂłos :) :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości