Która stacja lepsza :)

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

KtĂłra stacja lepsza :)

Post autor: Majkell »

Czas zacz¹Ì odwieczny spór :D - co lepsze. Polsat czy TVN. :)

Jak dla mnie to Polsat. Np. takie "Informacje" to rzÂądzÂą w porĂłnaniu do "FaktĂłw", gdzie pomijajÂą poÂłowĂŞ informacji. :) :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Coœ w tym jest. Zauwa¿y³em, ¿e informacje podaj¹ parê ciekawych szczególików, które mnie czêsto interesuj¹, ale jakoœ nigdy nie mogê siê przemóc do obejrzenie informacji. Jak zobaczê to przypadkowo i przewa¿nie od razu prze³¹czam na coœ innego. A jak chcê œwie¿ych informacji to w³¹czam TVN24. Chocia¿ trochê grzeszê, bo jestem wroc³awianinem i powinienem popieraÌ polsat jako wroc³¹wsk¹ telewizjê :oops: :)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Lepszy napewno tvn

Post autor: Kajetan »

O wiele lepszy jest napewno TVN niÂż Polsat. Dlaczego? Oj , jest wiele powodĂłw. Ale naprzykÂład gdy oglÂądam jakiekolwiek programy Polsatu (rzadko oglÂądam, ale zdarzy siĂŞ) zauwazam w nich brak dynamiki. Najlepszym przykÂładem na to jest nowy program: KÂłamca, ktĂłry Polsat emituje w czwartki o 21:35. ObejrzaÂłem i... uwierzyĂŚ nie mogÂłem. Przewodnikiem caÂłej zabawy jest najwyraÂźniej Wielki Brat, ktĂłry zaprasza do Pokoju prawdy. Taki beznadziejny program, Âże hej... W TVN -ie natomiast nie ma programĂłw beznadziejnych. Kazdy jest dynamiczny, ciekawy, dla mÂłodych widzĂłw z wyzszym wyksztaÂłceniem z wiekszych miast... Polsat kieruje sĂłwj program do tej grupy co TVN -trafia jednak na maÂłe miasteczka i ... A wcale bym nie powiedziaÂł ze Informacje sÂą lepsze od FaktĂłw. Informacje nie interesujĂŞ mnie, sÂą prowadzone w sposĂłb wrĂŞcz nudny... Fakty niegdy nie nudzÂą, choĂŚ muszĂŞ przyznaĂŚ ze bez Lisa pozostaje jakaÂś pustka, ktĂłrÂą w jakimÂś stopniu moÂże wypeÂłniĂŚ jednynie Marcin PawÂłowski, ktĂłry obednie wlaczy z chorobÂą...! No, konczĂŞ :) TrochĂŞ siĂŞ rozpisaÂłem...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Informacje mi siê nie podobaj¹, poniewa¿ niektóre wiadomoœci s¹ podawane z jednodniowym opóŸnieniem. Albo Np. w FAKTACH albo na TELEEXPRESIE s¹ jakieœ wiadomoœci z dzidziny ciekawostki. To tak za kilka dni to samo jest na POLSACIE. Moj¹ ulubion¹ stacj¹ TV jest TVN!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Trudne na tym forum bĂŞdzie odnalezienie osoby, ktĂłra nie lubi TVN'u Majkell.
Znam jednak twoje filietony na temat "TVN vs. Polsat" i przyznam - nie raz mnie wkurzaÂły :P SÂą naciÂągane w stronĂŞ Polsatu i tego nie rozumiem...
Ja zdecydowanie wolĂŞ TVN, choĂŚ przyznam, Âże nie nie rozumiem postĂŞpowania szefostwa tej telewizji w niektĂłrych sprawach. Raz doszedÂłem do wniosku, Âże Polsce nie ma juÂż dobrej telewizji, ale juÂż mi przeszÂło.
Kto¶ napisa³ o programie "K³amca", jest to monotonny mix BigBrother i Najs³abszego Ogniwa - takie jest moje zdanie. Inne programy s± tak samo ¿enuj±ce (ew. Fear Fector, ale to nie jest produkcja w³asna), poza tym Polsat chyba oszczêdza na gwiazdach bo gdzie siê nie obejrzysz to Ibisz, a go nie lubiê. Informacje ogladam tylko o 15:45, bo wtedy wydaj± mi siê jakies lepsze, np. w porównaniu do FAKTÓW POPO£UDNIOWYCH, ale kiedy chodzi o g³ówne wydania Informacje przegrywaj±. Poza tym Polsat nie potrafi nic za ciekawego samemu wymy¶liæ. Przed startem pierwszej edycji BigBrother, Polsat twierdzi³, ¿e on nie nada nigdy takich programów... i co? Nagle wyskoczy³y DWA ¦WIATY, poza tym widaæ, ¿e pomys³y siê skoñczy³y bo ju¿ czwarta edycja BARU (a mo¿e bêdzie pi±ta) i maj± byæ DWA ¦WIATY II na jesieñ.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja w pe³ni, dos³ownie w pe³ni, zgodze sie z szymciem. Przyznaje ze nie czesto ogladam Informacje na POLSACIE, poniewaz sa emitowane w niezbyt dogodnej dla mnie porze (to jest dla mnie jedna z wad), ale przyznam, ¿e czasami jest tam na co popatrzec. Co nie zmienia faktu, ze TVN jest dla mnie wciaz najlepsza telewizja TV. Mowiac "TVN" mam rzecz jasna na mysli nie tylko samo TVN ale w glownej mierze TVN24 czy TVN Turbo. Rowniez nie pochwalam i niepojmuje w swej malej glowie zachowania pracownikow tvn, tych z "gornej pó³ki". A powracajac do progromow informacyjnych, to wtrace jeszcze ze lubie ogladac TELEEXPRES, choc ogladam go rzadko, jakos przyciaga moja uwage swoja, hmmm... "form¹".
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

NajsÂłabsze Ogniwo + Agent + Big Brother = KÂłamca (trzy w jednym)
Jeœli chodzi o programy informacyjne, to ogl¹dam (o ile czas mi na to pozwala) zarówno Informacje, jak i Fakty. Uwa¿am, ¿e siê uzupe³niaj¹. A w obu programach nie przepadam za prowadz¹cymi: Jaros³awem Guga³¹ (który ma problem z utrzymaniem wzroku na kamerze) i Bogdanem Rymanowskim.
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

kaseta89 pisze:A wcale bym nie powiedziaÂł ze Informacje sÂą lepsze od FaktĂłw. Informacje nie interesujĂŞ mnie, sÂą prowadzone w sposĂłb wrĂŞcz nudny...
"Fakty" maj¹ to do sibie, ¿e z podawanych tu informacji robi siê niemal sensacje - i to w³asnie sprawia, ¿e ogl¹dajac je siê nie nudzimy. Natomiast na korzyœ "Informacji" przemawia to, ¿e przedstawiaj¹ zarówno wiêcej szczegó³ów ni¿ "Fakty", jak te¿ podejmuj¹ siê szerszej tematyki - i na dodatek: ostatecznie osobnych newsów prezentuj¹ znacznie wiecej niz w "Faktach". Po prostu s¹ prowadzone bardziej rzeczowo ni¿ "Fakty", gdzie czêsto nad tytu³owe "Fakty" przedk³ada siê domys³y i przypuszczenia. To ju¿ kiedyœ pisa³em, ale zdania raczej nie zmieniê. ;)
szymcio9 pisze:Znam jednak twoje filietony na temat "TVN vs. Polsat" i przyznam - nie raz mnie wkurzaÂły
No wÂłaÂśnie - "Fakty a Informacje" (byÂło juÂż na starym Forum - ÂłosÂłosci wklejone do posta :D)

Tekst jest napisany doœÌ banalnym stylem (przynajmniej tak sie zaczyna) - ale by³ pisany do AMTV, gdzie nie uzywa sie w zasadzie powa¿nego stylu. ;)
miko pisze:Informacje mi siê nie podobaj¹, poniewa¿ niektóre wiadomoœci s¹ podawane z jednodniowym opóŸnieniem
W artykule wyÂżej staraÂłem siĂŞ udowodniĂŚ, Âże jest dokÂładnie na odwrĂłt. :)
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

ja chcialbym od siebie dodac taka refleksje - tvn czy polsat - co lepsze? na forum tvnu to niezbyt dobry pomysl, bo znajda sie tutaj wylacznie komentarze zwolennikow tvnu, wiec lepiej takie tematy zakladac na niezaleznych forach o mediach
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wcale nie. Ktos na poczatku istnienia nowego forum, Majkell czy ktos inny zadeklarowal ze woli Polsat. Byla wtedy dyskusja, ¿e nie znajdzie na tym forum osób, które myœl¹ tak jak on. Wychodze z za³o¿enia jednak, ze ten temat by³ raczej kierowany do osob, które nie tylko powiedz¹³ "lepszy tvn", ale równie¿ uzasadni¹ swoj¹ wypowiedz i powiedz¹³ jakie plusy ma polsat.
Pozdrawiam, Filip
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Ciekawe, czy jest tu jeszcze (poza ÂŁukaszem) ktoÂś z dawnego forum, bo pewnie nie uwierzy...

Polsat mi siĂŞ przejadÂł i wolĂŞ TVN. :)

Stacja Solorza rozwija siĂŞ bardzo wolno, robi siĂŞ monotonna, nudna itp. itd. :)
Filip pisze:Wychodze z za³o¿enia jednak, ze ten temat by³ raczej kierowany do osob, które nie tylko powiedz¹³ "lepszy tvn", ale równie¿ uzasadni¹ swoj¹ wypowiedz i powiedz¹³ jakie plusy ma polsat.
Racja. :) WÂłaÂśnie z myÂślÂą o czymÂś takim zaÂłoÂżyÂłem ten temat. :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Heh...no w sumie toja odpwiedzaÂłem poprzednie forum (jakÂże Âżywotne byÂło :lol: ) 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

To musiaÂłeÂś byĂŚ chyba pod innÂą ksywkÂą. A moÂże mĂłwimy jeszcze o innym forum. Bo przypomniaÂło mi siĂŞ, Âże byÂły w sumie trzy. Mam na myÂśli nie to szybko zamkniĂŞte (http://members.lycos.co.uk/forumtvn - bodajÂże), ale to zupeÂłnie pierwsze - wspĂłlne z AMTV. Tam dopiero byÂły akcje. Administratorka siĂŞ nim nie interesowaÂła, ÂŁukasz byÂł moderatorem w dwĂłch dziaÂłach, - w innych dwĂłch i tak ono sobie ciÂągnĂŞÂło... ;) ZupeÂłny baÂłagan (moÂżna sobie wyobraziĂŚ! :)), ale za to jaki klimacik... ;)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

TVN!

Post autor: Anonymus »

Ludzie tu nie ma nad czym sie zastanawiaÌ! Proste, ¿e TVN jest lepszy od nijakiego Polsatu. Co tu du¿o mówiÌ - prawd¹ jest, ze Polsat ma wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ bo tê stacjê ogl¹daj¹ sami wieœniacy. W Polsacie nie umiej¹ nawet montowaÌ programów. Np. program "Idol", który nie leci na ¿ywo i powinien byÌ zmontowany tak aby wszystko by³o dograne to np. widaÌ gdzieœ tam w oddali innego kamerzystê - jak w ogóle do takiego czegoœ mo¿na dopuœciÌ [?!]. Natomiast w TVN-ie wszystkie programy w³¹cznie z programami 'na ¿ywo' s¹ tak zrobione aby widz móg³ normalnie je ogl¹daÌ i nie czuÌ siê, ¿e widzi to w telewizji tylko jakby by³ na zywo. Nie zdarza siê w ogóle coœ takiego jak w Polsacie. W ogó³e uk³ad programu TVN jest znacznie lepszy. Przede wszystkim chodzi tu o jakoœÌ emitowanych programów. Przyk³adem s¹ dwa podobne programy ale znacznie ró¿ne: "Bar" i "Big Brother". Big Brother by³ tak super zrobionym programem na wzór najlepszych œwiatowych programów z najlepszych stacji telewizyjnych, wszystko by³o jasno dograne i by³y 3 edycje i tyle bo wiadomo, ¿e ka¿demu by sie wiêcej znudzi³o ogl¹daÌ to samo. No i wreszcie"Bar" który jest tak zrobiony, ¿e wstyd, ¿e to Polska. Muzyczkê barowsk¹ gra sobie jakaœ wiejska orkiestra, studio jest tak ma³e, ¿e siê nic nie mieœci, g³upi prowadz¹cy programu, itp. Po co to robiÌ kolejne edycje jak np 4. mo¿e nied³ugo bêdzie 'Bar20'. Ewidentnie g³upi Polsat chce œci¹gn¹Ì ogl¹dalnoœÌ i dlatego tak robi¹, albo po co do Baru4, Polsat zaprosi³ Klaudiusza, Frytkê, Gulczasa? -wiadomo, ¿e chc¹ zarobiÌ na gwiazdach TVN-owskich! Móg³bym tu dawÌ wiele, wiele przyk³adów ale jedno jest pewne, ¿e potêga TVN jest najlepsza. :lol:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Oooo racja. Szczególnie fina³y BARów s¹ robione 'niezykle profesjonalnie'. Fina³y BB by³y robione z hukiem, bardzo dok³adnie, goœcie, wywiady, a tutaj... siedz¹ na krzes³ach i czekaj¹. Co chwila pokazuj¹ nagrodê, jakieœ nowe reporta¿e z domu barmanów, pytaj¹ siê jednego czy drugiego kto wygra i znów to samo... PóŸniej Krzysztof Ibisz og³asza, ¿e minimaln¹ ró¿nic¹ (pó³ SMSa) fina³ wygra ten, lub tamten.

Polecam przeczytaĂŚ artykuÂł pt: 'ZÂłoty tydzieĂą "Baru 4" tygodniem kÂłamstw?'
:arrow: Kilk!
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości