Nowa wersja tvn.personal.pl

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dziœ przed pó³noc¹.
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:14 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Mam jedno pytanie do ÂŁukasza.
Czy wraz z nowÂą wersjÂą strony zniknÂą wszystkie newsy czy bĂŞdzie to w dziale archiwum. :?:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

BĂŞdzie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

bĂŞdzie jakieÂś oficjalne odliczanie do uruchomienia tych nowoÂści? moÂże szampan, fajerwerki? 8) :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

PrzecieÂż za kaÂżdym razem Wam powtarzam, ÂżebyÂście nie mylili zmiany layoutu z otwarcie nowego studia FaktĂłw. :D PoprzeglÂądaj moje wczesniejsze posty. WszĂŞdzie to powtarzam! :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no moze byc ostatecznie :wink: jest ok jak nowe studio FaktĂłw :D :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

I jak zwykle (ju¿ po tym jak nowa szata graficzna jest w necie) zauwa¿y³em, ¿e trzeba j¹ trochê przyciemniÌ miejscami, bo zbyt razi w oczy przy d³u¿szym czytaniu. Poza tym lew¹ kolumnê trzeba wzmocniÌ, musi byÌ bardziej wyrazista i dopracowaÌ b³êdy z systemem newsów, który nie jest do koùca przystosowany (obecnie) do niebieskiego.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

£ukaszu, ma³a uwaga dotyczaca Anity Werner, zauwazy³em to ju¿ jakiœ czas temu ale zapomnialem o tym, otóz Anita jest absolwentk¹ KULTUROZNAWSTWA a nie filmoznawstwa <taki kierunek na U£ w ogóle nie istnieje>, drobny szczegó³ ale jednak istotny, przynajmniej dla mnie :arrow:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Jest super! Brakuje mi tylko informacji i zdjêÌ o Hubercie Urbaùskim, jeœli chcesz £ukasz, to sam mogê siê tym zaj¹Ì. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Fajne :D


Ale kilka uwag:
1. Nag³ówków prawie wcale nie widaÌ - konieczna zmiana koloru, np. na ¿ó³ty.
2. Obrazki przy newsach obramowanie trzeba z biaÂłego na niebieski poprawiĂŚ, bo teraz jest "ani me, ani be, ani kukuryku".
3. Jaki dziaÂł prowadzi szymcio9?
4. Trzeba zmieniĂŚ czcionkĂŞ w "Cytactie tygodnia" i "OglÂądalnoÂści" po prawo, bo jest TNR.
5. Opis TVN'u:
a) AGENT BYÂŁ PRZED BIG BROTHEREM
b) koĂącĂłwka jest w czasie przyszÂłym, a powinna byĂŚ w teraÂźniejszym :?
6. W waÂżnych relacjach zgubiliÂście 11.09.
7. W teleturniejach nie ma "Najslabszego Ogniwa".
8. a) "Rozmowy w toku" - poniedziaÂłek - piÂątek, 13:30 - buhaha!
b) SIÂłacze - poniedziaÂłek, 21:30 - buhaha!
Jak wyrzucisz siÂłaczy, to wypeÂłnij lukĂŞ programem "Misja Martyna".

A tak to OK :D
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:14 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

marcin_pabianice pisze:1. Nag³ówków prawie wcale nie widaÌ - konieczna zmiana koloru, np. na ¿ó³ty.
WedÂług mnie lepiej bĂŞdzie przyciemniĂŚ tÂło, a potem zobaczymy.
marcin_pabianice pisze:2. Obrazki przy newsach obramowanie trzeba z biaÂłego na niebieski poprawiĂŚ, bo teraz jest "ani me, ani be, ani kukuryku".
Zmienione byÂło juÂż wczoraj, moÂże to wina Twoje przeglÂądarki? Poza tym ikonki newsĂłw w najbliÂższym czasie zostanÂą unowoczeÂśnione, wiĂŞc i tak tych juÂż nie bĂŞdzie.
marcin_pabianice pisze:3. Jaki dziaÂł prowadzi szymcio9?
Przygotowuje raporty na temat oglÂądalnoÂści.
marcin_pabianice pisze:4. Trzeba zmieniĂŚ czcionkĂŞ w "Cytactie tygodnia" i "OglÂądalnoÂści" po prawo, bo jest TNR.
Wg mnie czcionka jest dobra. Jeœli mo¿esz to zrób screena mojej strony na swoim PC i zamieœÌ na forum. Chcia³em wiedzieÌ jak to u innych, u Ciebie wygl¹da.
marcin_pabianice pisze:5. Opis TVN'u:
a) AGENT BYÂŁ PRZED BIG BROTHEREM
b) koĂącĂłwka jest w czasie przyszÂłym, a powinna byĂŚ w teraÂźniejszym :?.


To powiedz Faustusowi w odpowiednim temcie. :D
marcin_pabianice pisze:8. a) "Rozmowy w toku" - poniedziaÂłek - piÂątek, 13:30 - buhaha!
b) SIÂłacze - poniedziaÂłek, 21:30 - buhaha!
Z Rozmowami w toku to mój b³¹d (zaraz poprawiê), ale ten z Si³aczami to ju¿ nie tylko mój. :D
http://tvn.pl/6354,1152352,nasze.html - to mnie wprowadzi³o w b³¹d, ale dziêki, oczywiœcie poprawiê.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŁukasz pisze:
marcin_pabianice pisze:1. Nag³ówków prawie wcale nie widaÌ - konieczna zmiana koloru, np. na ¿ó³ty.
WedÂług mnie lepiej bĂŞdzie przyciemniĂŚ tÂło, a potem zobaczymy.
OK, ale wiedz, Âże teraz jest katastrofalnie :D
marcin_pabianice pisze:2. Obrazki przy newsach obramowanie trzeba z biaÂłego na niebieski poprawiĂŚ, bo teraz jest "ani me, ani be, ani kukuryku".
Zmienione byÂło juÂż wczoraj, moÂże to wina Twoje przeglÂądarki? Poza tym ikonki newsĂłw w najbliÂższym czasie zostanÂą unowoczeÂśnione, wiĂŞc i tak tych juÂż nie bĂŞdzie.
O :o MuszĂŞ pliki tymczasowe wywaliĂŚ i odÂświeÂżyĂŚ.
marcin_pabianice pisze:3. Jaki dziaÂł prowadzi szymcio9?
Przygotowuje raporty na temat oglÂądalnoÂści.
Aha. A to mi siĂŞ akurat bardzo spodobaÂło.
marcin_pabianice pisze:4. Trzeba zmieniĂŚ czcionkĂŞ w "Cytactie tygodnia" i "OglÂądalnoÂści" po prawo, bo jest TNR.
Wg mnie czcionka jest dobra. Jeœli mo¿esz to zrób screena mojej strony na swoim PC i zamieœÌ na forum. Chcia³em wiedzieÌ jak to u innych, u Ciebie wygl¹da.
U mnie juÂż jest OK.
marcin_pabianice pisze:5. Opis TVN'u:
a) AGENT BYÂŁ PRZED BIG BROTHEREM
b) koĂącĂłwka jest w czasie przyszÂłym, a powinna byĂŚ w teraÂźniejszym :?.


To powiedz Faustusowi w odpowiednim temcie. :D
Co tu gadaĂŚ! To trzeba poprostu zmieniĂŚ.
marcin_pabianice pisze:8. a) "Rozmowy w toku" - poniedziaÂłek - piÂątek, 13:30 - buhaha!
b) SIÂłacze - poniedziaÂłek, 21:30 - buhaha!
Z Rozmowami w toku to mój b³¹d (zaraz poprawiê), ale ten z Si³aczami to ju¿ nie tylko mój. :D
http://tvn.pl/6354,1152352,nasze.html - to mnie wprowadzi³o w b³¹d, ale dziêki, oczywiœcie poprawiê.
OK :D
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:15 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja juz w komentarzach napisaÂłem, ze zmiany wizualne mi siĂŞ podobajÂą. Nie wiem czy ktoÂś z Was zauwaÂżyÂł, ale lubiĂŞ niebieski. :D

Fajnie by by³o takze trochê unowoczeœniÌ forum. Wiecie jest tyle ró¿nych wersji, dodatków na forum, a to jest takie zwyczajne. No, ale jak mówi³ mi £ukasz byÌ mo¿e siê tym zajmie. Teraz s¹ wa¿ne zmiany na stronie. ;)


Piszecie, Âże bĂŞdÂą raporty z wynikami oglÂądalnoÂści. Ja myÂślĂŞ, Âże ogrom ludzi ÂściÂągnĂŞÂły by wyniki oglÂądalnoÂści dzienne. Tak jak to jest na tej znanej Nam stronce. MyÂślĂŞ, Âże to przyciÂąga, ale pewnie takie codzienne dane z AGB Polska i OBOP-u muszÂą kosztowaĂŚ. Co Wy na to :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Poprostu wyglÂąda wspaniale. :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ZmieniÂłem kolory na stronie. Teraz sÂą bardziej wyraÂźne i ciemniejsze. Chyba lepiej siĂŞ czyta.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości