Nowa wersja tvn.personal.pl

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Nowa wersja tvn.personal.pl

Post autor: Łukasz »

Widzê, ¿e niektórzy siê bardzo niecierpliw¹ (i pisz¹ do mnie nawet PW w tej sprawie) wiêc Wam powiem. Dok³adnie 20 wrzeœnia pojawi siê w necie "odœwie¿ona" wersja tvn.personal.pl. Pojawi siê trochê nowych pomys³ów i kilka nowych dzia³ów. Powrócê te¿ do starych, dobrych i sprawdzonych pomys³ów z wczeœniejszych wersji strony (niektórzy z Was ju¿ nie pamiêtaj¹ tej wersji z 2002 roku, a to w³aœnie tam by³o najwiêcej "fajnych" rzeczy, których jeszcze wtedy nie potrafi³em w³aœciwie poprowadziÌ).

Poza zmienion¹ grafik¹ (która bêdzie po³¹czeniem wszystkego tego, co by³o najlepsze w poprzednich wersjach) i nowymi dzia³ami odœwie¿one zostanie to co ju¿ jest na stronie - mo¿e te¿ jakoœ lepiej, bardziej przej¿yœcie i funkcjonalniej pouk³adane.

Ponadto jeden z dzia³ów poprowadzi nasz forumowicz - szymcio9. Tylko nie pytajcie go jaki to dzia³, bo on i tak Wam nie powie. :D W tej chwili prowadzimy ostatnie rozmowy na ten temat. Bêdzie to podstrona aktualizowana raz w tygodniu. Mam te¿ nadziejê, ¿e wspó³praca z Faustusem nie zakoùczy siê tylko na jednym tekœcie. Taki talent trzeba wykorzystaÌ. :D

BĂŞdzie teÂż trochĂŞ zmieniona subskrypcja i ogĂłlnie caÂły newsroom zostanie "odÂświeÂżony".
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Fajnie, tylko szkoda, ¿e tak póŸno. Myœla³em, ¿e 6 wrzeœnia :wink:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:07 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

marcin_pabianice pisze:Fajnie, tylko szkoda, ¿e tak póŸno. Myœla³em, ¿e 6 wrzeœnia :wink:
MogÂłoby byĂŚ i 6, ale nie chcĂŞ Was denerwowaĂŚ pustymi dziaÂłami, bo z czymÂś mĂłgÂłbym nie zdÂąrzyĂŚ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie no spoko. Tak pomyÂślaÂłem, bo poprostu w TVN, TVN 7 i TVN 24 wchodzi 6 wrzeÂśnia nowa ramĂłwka i tak sobie pomyÂślaÂłem, Âże i tu bĂŞdzie szĂłstego :wink: Luz. Dobrze, Âże i tak bĂŞdzie :D
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:08 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

marcin_pabianice pisze:Nie no spoko. Tak pomyÂślaÂłem, bo poprostu w TVN, TVN 7 i TVN 24 wchodzi 6 wrzeÂśnia nowa ramĂłwka i tak sobie pomyÂślaÂłem, Âże i tu bĂŞdzie szĂłstego :wink: Luz. Dobrze, Âże i tak bĂŞdzie :D
No wÂłaÂśnie - dobre i to! :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No w³aœnie dlatego, ¿e te zmiany wchodz¹ 6 wrzeœnia, strona pojawi siê póŸniej. Trudno opisywaÌ programy, oceniaÌ je i dawaÌ do nich fotki do póki nie ma jeszcze tych programów. Tak samo bêdzie z Faktami. Przecie¿ obecne dzia³y i informacje na temat Faktów przejd¹ do dzia³u "historia". Najpierw trzeba zobaczyÌ, potem zrobiÌ na ten temat ca³kiem nowe podstrony - dlatego termin 6 wrzeœnia wykluczony. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Racja :idea:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:08 przez Marcin, łącznie zmieniany 3 razy.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No to super! Bardzo siê cieszê na takie nowiny :) Fakt, szkoda, ¿e póŸno, ale nie trzeba siê spieszyÌ - wszystko musi dzia³aÌ jak "tralala" :P . Czekam....
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Otó¿ to, jak tralala! :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

A ja mam pytanie: Jeœli chodzi o te ciekawoski to czy bêdzie wiêcej archiwalnych materia³ów typu stare jingle, zapy itd. ? Ja myœlê, ¿e to jest wa¿ne na waszej stronie. Na stronie TVN Maniaka to s¹ takie archiwalne materia³y ale to wci¹¿ ma³o przyda³o by siê wiecej tego a na pewno wy jako maniacy i fani TVN-u to macie tego du¿o w swoich zbiorach 8)

BTW: Ja to mam kilka takich archiwalnych materiaÂłow ze starego TVN-u (nie publikowane) tylko szkoda, Âże nie mam karty TV :(
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja mam inny problem- mam karte tv a nie mam tvn :P
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

W ÂŁapu-capu moÂże byĂŚ trochĂŞ filmikĂłw zwiÂązanych z tvn.Mam do tego dostĂŞp ale tego jest za duÂżo(ponad 1000) a moÂże i wiĂŞcej.

Niestety ja teÂż nie mam karty tv. :twisted: :cry: :cry: :cry:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czy bĂŞdzie teÂż nowy wyglÂąd forum :?:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:08 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

marcin_pabianice pisze:Czy bĂŞdzie teÂż nowy wyglÂąd forum :?:
A ten ju¿ siê Wam nie podoba? Jeœli chodzi o szate graficzn¹ forum, to by³o kilka "kosmetycznych" poprawek, a zawartoœÌ merytoryczna nie ode mnie zale¿y. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŁukasz pisze:
marcin_pabianice pisze:Czy bĂŞdzie teÂż nowy wyglÂąd forum :?:
A ten ju¿ siê Wam nie podoba? Jeœli chodzi o szate graficzn¹ forum, to by³o kilka "kosmetycznych" poprawek, a zawartoœÌ merytoryczna nie ode mnie zale¿y. :D
Ta szata jest... taka jakby to powiedzieÌ... zbyt zwyk³a... za ma³o kolorowa i w ogóle :D Mo¿e coœ ¿ó³to - niebieskiego w barwach TVN'u :wink: Trzeba poszukaÌ odpowiedniej szaty na http://www.phpbb.pl. Bo robiÌ samemu to za du¿o roboty.
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:09 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości