Nowa wersja tvn.personal.pl

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czyta siê gorzej i to znacznie. Jest poprostu nieczytelnie, szczególnie nag³owek, którego nie widaÌ. Co to za pomys³ niebieski na niebieskim tle? Po za tym czarny na niebieskim tle te¿ Ÿle wygl¹da - lepiej ¿ó³ty albo bia³y. Czytelniejsze jest natomiast menu.
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:16 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No weÂź siĂŞ opanuj. :D UsuĂą cookie, tymczasowe pliki internetowe itd. W ogĂłle to zmieĂą przeglÂądarkĂŞ i odwiedÂź stronĂŞ. :D

Obrazek

ZamieœÌ nam screena z tego co widzisz. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WywaliÂłem pliki tymczasowe, wchodzĂŞ, co widzĂŞ :D Nieporozumienie. WspaniaÂłe :D A za tym z tamtych punktĂłw, ktĂłre wymieniÂłem pozostajÂą:

5 (opis - Agent + czas), 6 (11.09.), 7 (NO), 8 (RWT + SiÂłacze). A tak to bomba :D
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:16 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No to nastêpnym razem nie denerwuj tak administratora bo na pocz¹tku nie wiedzia³em o co Ci chodzi. :D :D :D :D :D Swoj¹ drog¹ fajnie to musia³o u Ciebie wygl¹daÌ - niebieskie t³o, niebieskie nag³ówki, czarne litery - nic nie widaÌ. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Teraz ¿a³ujê, ¿e nie zrobi³em screen'a :D Pokaza³bym Wam :D I jeszcze do tego ogl¹dalnoœÌ i cytat po prawo by³y wyœwietlane czcionk¹ Times New Roman 12. A to u samej góry by³o takie co poprzednio (jaœniejsze). Nie licz¹c tych ikonek przy news'ach :D Na szczêœcie to tylko pliki tymczasowe :D Uff... A myœla³em, ¿e bêdzie taka tandeta :D
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:17 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

£ukasz pisze:No to nastêpnym razem nie denerwuj tak administratora bo na pocz¹tku nie wiedzia³em o co Ci chodzi. :D :D :D :D :D Swoj¹ drog¹ fajnie to musia³o u Ciebie wygl¹daÌ - niebieskie t³o, niebieskie nag³ówki, czarne litery - nic nie widaÌ. :D :D :D


Tez tak miaÂłem z tymi literami na poczÂątku i juÂż nawet miaÂłem pisaĂŚ, ze sÂłabo widac czarne na tym ciemnym tle, ale juÂż siĂŞ poprawiÂło. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Szkoda, ¿e screnów nie macie. Mo¿e ktoœ jeszcze zrobi, kto nie usun¹³ plików. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A u mnie wci¹z czarne literki - ale za godzinkê formatujê dysk :P :P Muszê usun¹Ì kilka wirusów i sasera :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ZrĂłb screena. :!: ZrĂłb screena. :!: Koniecznie. :!: :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale ja nie potrafiĂŞ, nie potrafiĂŞ!!!!!! :oops:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

NaciÂśnij Print Screen SysRq. Potem otwierasz paint i wciskasz "wklej". :D
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:17 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Okropne. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale zaraz przychodzi moja ekipa z AGH i oni robiÂą wszystko - nie musze usuwaĂŚ plikĂłw cookie - formatujĂŞ dysk :P A tak wogĂłlĂŞ, to z mojej winy forum siĂŞ rozjechaÂło - ÂŁukasz zrĂłb coÂś z tym, ewentualnie usuĂą to zdjĂŞcie wiesz juÂż jak wyglÂąda u mnie :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Wypatrzy³em jeden b³êdzik :D 8)

Obrazek
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

W ciÂągu najbliÂższych dni caÂła historia zostanie napisana od nowa, wiĂŞc siĂŞ nie przejmuj. Tam brakuje wiele rzeczy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości