Nowa wersja tvn.personal.pl

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ÂŁeeeee no, nowe otwarcie kompletnie nie przygotowane, tu czegoÂś brakuje, tu trzeba poprawiĂŚ. Wstyd ÂŁukaszu :D :D :D :D :D <ironizujĂŞ jak zwykle> :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale to Wy nazwaliÂście to nowym otwarciem. Ja caÂły czas powtarzaÂłem, Âże na razie tylko layout, potem reszta. :D

Tak to jest gdy siĂŞ zmienia layout po zmianie studia FaktĂłw. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Nowa wersja strony bardzo ³adna :wink: WidaÌ, ¿e konkurencja nigdy nie .œpi :lol: Kilka dzia³ów jeszcze nie dzia³a, ale wiem przecie¿, ze s¹ jeszcze dopracowywane :D
Szkoda tylko, Âże w dziale programy TVN wÂśrĂłd teleturnieju nie znalazÂło siĂŞ "NajsÂłabsze ogniwo" :roll: Nie wiem dlaczego... ZapomniaÂłeÂś ÂŁukaszu? :wink:
Pozatym szkoda, Âże dziale gwiazdy TVN jest tak maÂło zdjĂŞĂŚ gwiazd. Tyko po jednym. A mogÂło byĂŚ wiĂŞcej :P
Mam pozatym nadziejĂŞ, Âże dziaÂł TVN24 bĂŞdzie rozbudowany, bo jest link: TVN24 i tam jest opis stacji. MyÂślĂŞ, Âże bĂŞdzie wzbogacony o opisy programĂłw, repoterĂłw i prezenterĂłw :wink:

Mam jeszcze jeden problem: klikajÂąc na obrazki np.: z oprawy graficznej obrazki nie powiĂŞkszajÂą siĂŞ :? Nie wiem czy to tylko tymczasowe czy ja mam nie nie tak z przeglÂądarkÂą :/
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Horus21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 19 wrz 2004, 00:27
Lokalizacja: KRAKĂ“W

Post autor: Horus21 »

ÂŁUKASZU jak to mozliwe a gdzie jest przeboj jaki nadzejdzie 23 wrzesnia na kanale TVN MOJA KREW !!!!!!!!!!!!!!!! to tez jest skandal no dawaj Madzie i jej program :lol: :twisted: :lol:
"Jestem i mnie nie ma widze choc nie mam oczu"
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PodsumowujÂąc trzeba dodaĂŚ:
- mojÂą krew
- najsÂłabsze ogniwo
- mjsjĂŞ martyna
usun¹Ì:
- siÂłaczy... :twisted:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:18 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Zauwa¿y³em jeszcze jeden b³¹d. W dziale programy TVN , w rubryce: TALK SHOW s¹ "Rozmowy w toku". Nie wiem dlaczego, ale pojawi³a siê tam pora emisji: 13:30. Trzeba poprawiÌ :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

DuÂżo jest jeszcze do poprawy - to fakt, ale mimo wszystko myÂślĂŞ, Âże jest duÂżo lepiej niÂż byÂło. :D I too jest ewidentnie sukces. Brawo, ÂŁukaszu! :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dziêkujê. O b³êdach wiem i poprawiê. Dziêki za inforamcje. Dzia³ o programach bêdzie rozbudowywany, tylko nie zd¹¿y³em zrobiÌ fotek wszystkim programom, dlatego czêœci brakuje. Jeœli chodzi o b³êdy w wyœwietlaniu strony (czcionka itp.) to by³a wina Waszych przegl¹darek - i jeœli chodzi o to, ju¿ wszystko jest okej. Dzia³y bêd¹ niebawem - sukcesywanie, po ma³u. Pierwsze zajmê siê popraw¹ historii, sukcesami, formularzem kontaktowym i ankiet¹.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

marcin_pabianice pisze:PodsumowujÂąc trzeba dodaĂŚ:
- mojÂą krew
- najsÂłabsze ogniwo
- mjsjĂŞ martyna
usun¹Ì:
- siÂłaczy... :twisted:
Jeszcze Fakty ludzie pieniadze wypadaloby dodac,wkoĂącu to jedyny program ekonomiczny TVN.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Dzisiaj pierwsza odsÂłona "OglÂądalnoÂści TVN" pod nowym nadzorem - szymcia9 z Forum. GratulujĂŞ, bardzo fajnie zredagowane!
Czy moÂżna liczyĂŚ na wyniki "Wyprawy Robinson"? Bardzo proszĂŞ... :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Pierwsze dane pojawiÂły siĂŞ wczeÂśniej i byÂł tak "Robinson" (1,5mln), moÂże bĂŞdzie coÂś w stylu archiwum raportĂłw oglÂądalnoÂściowych, ale to zaleÂży od ÂŁukasza, wtedy moÂżna bĂŞdzie to zobaczyĂŚ ;)
Ja narazie siê staram skupiaÌ na programach z najlepsz¹ ogladalnoœci¹, a Robinson jeszcze takiej rewelacyjnej nie ma :( Mo¿e pod koniec wrzeœnia uda siê wyci¹gn¹Ì jakieœ wyniki w zestawieniu miesiêczym :)
I miÂło mi, Âże siĂŞ podoba :D
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kaseta89 pisze:Mam jeszcze jeden problem: klikajÂąc na obrazki np.: z oprawy graficznej obrazki nie powiĂŞkszajÂą siĂŞ :? Nie wiem czy to tylko tymczasowe czy ja mam coÂś nie tak z przeglÂądarkÂą :/
Masz coœ z przegl¹dark¹. A czy powiêkszaj¹ Ci siê miniaturki w dziale z relacjami TVN24 i Faktów? Jeœli nie, to chyba wy³¹czon¹ masz obs³ugê skryptów java, ale wtedy te¿ nie widzia³byœ danych w tabelce "ogl¹dalnoœÌ" i opisu pod zdjêciem "wkrótce w tvn", "naszego goœcia" itd. - ogólenie wszystkich dany w prawym menu.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ÂŁukaszu po co tyle tych regulaminĂłw powklejaÂłeÂś :?:
Jak ktoÂś nawet ten regulamin Âłamie to napewno wczeÂśniej go nie czytaÂł.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

michos, widziaÂłeÂś to:
5. PamiĂŞtaj aby Twoje posty wnosiÂły coÂś nowego do tematu. Nie powtarzaj ciÂągle tego samego. JeÂśli masz niewiele do powiedzenia, to najlepiej nie pisz nic. (!)*
:?: :D :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

DyskusjĂŞ o regulaminie prowadzimy w temacie "Regulamin..." w dziale "O Forum". WiĂŞc tam proszĂŞ kontynuowaĂŚ. A powklejaÂłem go dlatego, bo nagminnie niektĂłrzy ÂłamiÂą regulamin i to przeszkadza innym. Upomnienia dla michosa, kwiatka i mocnego ogniwa - ale siĂŞ nie obraÂżajcie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości