Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4492
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

29.08.2018 | Fakty w Południe

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Maciek_POZ »

Dagmara jaka była usatysfakcjonowana pod koniec programu, gdy Paweł Blajer przedstawiał wyniki angielskich badań, z których wynika że kobiety rzadziej prokurują poważne wypadki drogowe ;).

30/08/2018, "Fakty w południe"
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4492
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

30.08.2018 | Fakty w Południe

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: WojtekPL »

Ciekawe ujęcia Dagmary z Anią Dec :) Pięknie się dobrali :)
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: manio136 »

WojtekPL pisze: czwartek 30 sie 2018, 14:24 Ciekawe ujęcia Dagmary z Anią Dec :) Pięknie się dobrali :)
Jeśli już, to "dobrały" .
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4492
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

01.09.2018 | Wstajesz i Weekend

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maliniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 261
Rejestracja: czwartek 23 sie 2018, 18:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: maliniak »

Jak pięknie uśmiechnięta pani Dagmara podczas zapowiedzi "Faktów po południu" :D
Mars
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 10 lip 2018, 11:53

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Mars »

Ciekawe, czy powrót Dagmary i koniec wakacji oznacza koniec weekendowych dyżurów Justyny Koseli w "Faktach po południu".
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: WojtekPL »

Mars pisze: sobota 01 wrz 2018, 16:37 Ciekawe, czy powrót Dagmary i koniec wakacji oznacza koniec weekendowych dyżurów Justyny Koseli w "Faktach po południu".
Nie wiem, ale oprócz Dagmary i wspomnianej Justyny w weekendowych FpP od czasu do czasu pojawia się jeszcze Radosław. W każdym razie pożyjemy, zobaczymy ;)
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4492
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

Niekoniecznie to musi być koniec dyżurów J.Koseli, Dagmara nie jest na antenie w każdą sobotę i niedzielę. Często jest 5 dni w tygodniu i w weekend ma wolne. Weekendowe FpP prowadzi na zmianę kilkoro dziennikarzy m.in. R.Mróz, J.Kryńska (która teraz ma też niektóre poranki), D.Rudnik (obecnie często w Faktach), rzadziej K.Zdanowicz. Kilka razy chyba też widziałem Piotra Marciniaka.

01.09.2018 | Fakty po Południu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

@epsztajnek zaczął z rocznicami, to teraz mały dodatek ode mnie. Dzisiaj minęły 4 lata od powrotu Dagmary z drugiego urlopu macierzyńskiego (i jednocześnie 4 lata od moich piewszych screenów na tym forum :D ).

DnŹ 01.09.2014 - FpP 01.09.2018

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: WojtekPL »

Meteor pisze: sobota 01 wrz 2018, 21:10 Weekendowe FpP prowadzi na zmianę kilkoro dziennikarzy m.in. R.Mróz, J.Kryńska (która teraz ma też niektóre poranki), D.Rudnik (obecnie często w Faktach), rzadziej K.Zdanowicz. Kilka razy chyba też widziałem Piotra Marciniaka.
Diana i Asia od dawna nie prowadzą FpP w weekendy, nie mówiąc o Piotrze, którego w ogóle tam nie widziałem.
maliniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 261
Rejestracja: czwartek 23 sie 2018, 18:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: maliniak »

Muszę przyznać, że ciekawie z tymi rocznicami pani Dagmary ;). Przez te 4 lata niewiele się zmieniła :)
Mars
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 10 lip 2018, 11:53

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Mars »

Diana i Asia od dawna nie prowadzą FpP w weekendy, nie mówiąc o Piotrze, którego w ogóle tam nie widziałem.
Dokładnie! Obecnie w weekendowych wydaniach możemy zobaczyć tylko i wyłącznie Dagmarę, Justynę i Radosława. Pojawiała się tam również Joanna Kryńska, ale to za nim zaczęła współprowadzić weekendowe poranki. Diana była ściągnięta do TVN24 z zamysłem wzmocnienia oferty weekendowej i to ona była pierwszą, historyczną, prowadzącą "Fakty po południu" w weekendy.

W każdym razie myślę, że nas Panowie częstsza obecność Dagmary powinna tylko i wyłącznie cieszyć. :twisted:
Muszę przyznać, że ciekawie z tymi rocznicami pani Dagmary ;). Przez te 4 lata niewiele się zmieniła :)
Moim zdaniem jest jak wino...:)
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: abc70620 »

Nie zapominajmy także o Anicie Werner, która również czasami prowadzi Fakty po południu.
wielkifan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 231
Rejestracja: niedziela 07 paź 2012, 21:38

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: wielkifan »

Dagmara wystąpiła dziś w materiale Filipa Chajzera w ddtvn Oprowadzała chorego Wiktora po TVN24
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 70 gości