Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4492
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

08.10.2015 | Dzień na żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
wielkifan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 231
Rejestracja: niedziela 07 paź 2012, 21:38

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: wielkifan »

Dzis tuż przed 10 w łączeniu z porankiem było widać fajny "kombinezon" w który ubrana jest dzis Dagmara to taki dzień kiedy żałuje ze DNŻ prowadzony jest za stołem a nie na stojąco ;)
maliniak789
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 16:01

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: maliniak789 »

wielkifan pisze:Dzis tuż przed 10 w łączeniu z porankiem było widać fajny "kombinezon" w który ubrana jest dzis Dagmara to taki dzień kiedy żałuje ze DNŻ prowadzony jest za stołem a nie na stojąco ;)
Taki sam jak 1 października. ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4492
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

Przez bardzo krótki okres DnŻ był prowadzony częściowo na stojąco i częściowo za stołem. To była pod każdym względem najlepsza formuła.

09.10.2015 | Dzień na żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: milanos »

Dagmara Kaczmarek-Szałkow - SIERPIEŃ 2015

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: michal_borkowski »

Trochę z innej beczki: śniło mi się, że DKS pojechała relacjonować ME w siatkówce i... trafiła do kadry w miejsce jednej z kontuzjowanych zawodniczek. Chyba za dużo tvn24...
To tylko moje skromne zdanie
maliniak789
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 16:01

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: maliniak789 »

michal_borkowski pisze:Trochę z innej beczki: śniło mi się, że DKS pojechała relacjonować ME w siatkówce i... trafiła do kadry w miejsce jednej z kontuzjowanych zawodniczek. Chyba za dużo tvn24...
Fajne masz sny hehe,ale historia dobra może faktycznie za dużo TVN24 :)
pelek
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: sobota 06 gru 2014, 11:36

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: pelek »

A tak na marginesie czy ktoś może wie, co dzieje się z DKS?? Ostatnia aktywność na FB ponad tydzień temu, tutaj też ostatnie capsy bardzo dawno... Jakiś urlop czy co?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: michal_borkowski »

No, może faktycznie niedobór DKS na antenie doprowadził mnie do takiego stanu...
To tylko moje skromne zdanie
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: manio136 »

pelek pisze:A tak na marginesie czy ktoś może wie, co dzieje się z DKS?? Ostatnia aktywność na FB ponad tydzień temu, tutaj też ostatnie capsy bardzo dawno... Jakiś urlop czy co?
Nie bojcie sie - wroci. Moze jeszce w tym tygodniu.
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4492
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

W tym tygodniu, to zostaje jutro. Wiesz może jakie pasmo? Zwykle niedzielne wydania prowadzą ci sami dziennikarze co sobotnie.
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: manio136 »

Meteor pisze:W tym tygodniu, to zostaje jutro. Wiesz może jakie pasmo? Zwykle niedzielne wydania prowadzą ci sami dziennikarze co sobotnie.
Sory, mialem na mysli przyszly tydzien...
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4492
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

19.10.2015 | Dzień na żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4492
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

20.10.2015 | Dzień na żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pelek
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: sobota 06 gru 2014, 11:36

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: pelek »

Dzięki za capsy z wczoraj. Szkoda tylko, że nie ma żadnego "całego" ujęcia DKS jak to było wczoraj ;/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości