Polsat Biznes (dawniej: TV Biznes)

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Owszem serwisy TVN24 sÂą dobre, ale wiadomo - konkurencja mobilizuje. A dla kogoÂś kto Âżyje z gieÂłdy taki kanaÂł bĂŞdzie naprawdĂŞ dobry - najÂświeÂższe doniesienia przez caÂły dzieĂą, a nie tylko kilka razy dziennie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Serwisy biznesowe TVN24 sÂą najlepsze :D , a teraz jeszcze bĂŞdzie godzinny Bilans, na pewno wiĂŞcej goÂści moÂże kogoÂś nowego zatrudniÂą :roll: .
Nie wiem czy TV Biznes bĂŞdzie przydane inwestorom skoro na ich stronie sÂą dane z dnia wczorajszego :? , a poza tym inwestorzy, ktĂłrzy grajÂą na GPW majÂą wykupipony pakiet w Parkiecie lub swoim DMie - notowaĂą w czasie rzeczywistym, wiĂŞc obejrzenie Biznesu i gospodarki wystarczy im w zupeÂłoÂści.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wiem, wiem. Ale nie chodziÂło mi tylko o inwestorĂłw, ktĂłrzy sÂą przecieÂż na bieÂżaco, ale o zwykÂłych ludzi, wÂłaÂścicieli jakiÂś fabryk etc.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

WÂłaÂściciele fabryk i zwykli ludzie oglÂądajÂą Bilans o 22.30, bo przez caÂły dzieĂą raczej pracaujÂą.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

NiektĂłrzy majÂą od tego "parobkĂłw". Ale np przyszli adepci ekonomii lub studenci takich kierunkĂłw tylko zyskajÂą.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Zyskaja jeÂżeli bĂŞda mieli ten kanaÂł swojej ofercie, bo u mnie go nie ma.
A poza tym i tak Bilans jest najlepszy :wink: i kaÂżdy powinien go oglÂądaĂŚ :D
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie wiem czym siê zachwycacie w Bilansie. Materia³y czytane z promptera, pare materia³ów filmowych i zanudzajacy M³odkowski. Kiedyœ zapowiedziano informacje w g³.Bilansie w po³udnie o tym,¿e w kolejnych serwisach wiêcej o przekrêtach w Tele2 a wievzorem(tj.22.30)zakoùczy³o siê na odczytaniu 3 zdan z kartki. To jest w tym programie dobre?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

tobi pisze:Nie wiem czym siê zachwycacie w Bilansie. Materia³y czytane z promptera, pare materia³ów filmowych i zanudzajacy M³odkowski. Kiedyœ zapowiedziano informacje w g³.Bilansie w po³udnie o tym,¿e w kolejnych serwisach wiêcej o przekrêtach w Tele2 a wievzorem(tj.22.30)zakoùczy³o siê na odczytaniu 3 zdan z kartki. To jest w tym programie dobre?
MyÂślĂŞ, Âże ten program jest duÂżo lepszy niÂż w Twoim opisie. Dla ekonomistĂłw to rzetelna i ciekawa informacja, a taki program po prostu musi byĂŚ.
A Romana MÂłodkowskiego lubiĂŞ szczegĂłlnie za program "Firma". Polecam! :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak Firma ciekawa nawet dla mnie chodz nie naleze do biznesmenĂłw czy ludzi pokroju tych zainteresowanych, lecz nie rozumiem czemmu jest jego aÂżtak duzo. WolaÂłbym wiĂŞcej wydaĂą Zdrowia czy Mlutikina, bo Firma i w pon i we sr i w sob i w nie. Na chama puszczajÂą, chyba tylko dla sponsora. i dodatkowej(tak przy okazji) reklamie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

tobi pisze:Na chama puszczajÂą, chyba tylko dla sponsora. i dodatkowej(tak przy okazji) reklamie.
Tak! Ale w TVN24 jest w ogĂłle za duÂżo powtĂłrek... :(
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

tobi pisze:Nie wiem czym siê zachwycacie w Bilansie. Materia³y czytane z promptera, pare materia³ów filmowych i zanudzajacy M³odkowski. Kiedyœ zapowiedziano informacje w g³.Bilansie w po³udnie o tym,¿e w kolejnych serwisach wiêcej o przekrêtach w Tele2 a wievzorem(tj.22.30)zakoùczy³o siê na odczytaniu 3 zdan z kartki. To jest w tym programie dobre?
Dla mnie nie liczy siê z czego s¹ czytane materia³y tylko co zawieraj¹, a s¹ ciekawe, pare materia³ów filmowych , bo Bilans ma 4 reporterów, a ostatnio tylko dwóch pracuje. Nie mozna od Bilansu oczekiwaÌ 15 materiaów filmowych, bo to jest program ekonomiczny, a nie Fakty, s¹ takie dni, ze w gospodarce siê zupe³nie nic nie dzieje i jedyna rzecz to Gie³da na któr¹ mo¿na zawsze liczyÌ, a mimo wszytsko jest ciekawy Bilans; s¹ dni podczas których jest wysyp wszystkiego, Gie³da, dane makro, jakas duza inwestycja, ostatnio projekcja inflacji, program prywatyzacji, dopuszczenie do obrotu jakiejs nowej spó³ki itd. i nie da siê tego zmieœcic w 30 minutach, dlatego nie ma do ka¿dej informacji d³ugiego materia³u.
Ka¿dy wie, ¿e Tele2 i Tepsa to "lepsze" spó³ki, które zawsze coœ knuj¹ i obrywaj¹ od UOKiKu wiêc materia³ jest tu zbêdny.
A Romka to ju¿ zostaw w spokoju jest najlepszy i Bilans jest bardzo ciekawym i rzetelnym programem jak s³usznie zauwa¿y³ to Maciejek, goœcie s¹ z najwy¿szej pó³ki.
A mo¿e ktoœ woli obejrzeÌ program Mosza, który siê wierci, skacze nie wiadomo o co mu chodzi, nawet nie próbowa³am obejrzeÌ jego programu przez chwile, bo nie wiem czym on siê tak zachwyca, a poza tym wiêkszoœÌ informacji ju¿ znam z Bilansów i bardzo sie ciesze, ze bedzie godzinny Bilans.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

tobi pisze:Tak Firma ciekawa nawet dla mnie chodz nie naleze do biznesmenĂłw czy ludzi pokroju tych zainteresowanych, lecz nie rozumiem czemmu jest jego aÂżtak duzo. WolaÂłbym wiĂŞcej wydaĂą Zdrowia czy Mlutikina, bo Firma i w pon i we sr i w sob i w nie. Na chama puszczajÂą, chyba tylko dla sponsora. i dodatkowej(tak przy okazji) reklamie.

WlaÂśnie Firma jest skierowana do takich zwykÂłych ludzi. A Firmy musi byĂŚ duÂżo, bo nie kaÂżdy ma czas Âżeby zobaczyĂŚ jÂą w poniedziaÂłek, mi czĂŞsto w piÂątek zdaÂża siĂŞ tak solidnie obejrzeĂŚ FirmĂŞ, kiedy juÂż zamykam tydzien.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

ZgraÂłem tÂą muzyczkĂŞ.Plik ma 230 kb,gdzie to wrzuciĂŚ?
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

No weÂźmie ktoÂś sie zainteresuje i tÂą mp3 czy tam filmik wrzuci na jakiÂś server !!
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości