[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

[TVP2] Gwiazdy tańczą na lodzie

Post autor: ktos »

Taniec na lodzie w TVP2

Telewizyjna DwĂłjka kontratakuje. JesieniÂą na antenie publicznego nadawcy pojawi siĂŞ 'Taniec na lodzie'.


Prawo do „Dancing on ice” chciaÂła zdobyĂŚ teÂż TVP1, ale ostatecznie program bĂŞdzie moÂżna ÂśledziĂŚ w TVP2- informuje Dziennik. Producentem hitu bĂŞdzie Rochstar, ktĂłry zrealizowaÂł juÂż takie programy jak "Szymon Majewski Show” czy „Jak oni ÂśpiewajÂą?”.

W programie wymyÂślonym przez BrytyjczykĂłw obowiÂązujÂą zasady podobne do tych z "TaĂąca z gwiazdami”. Zamiast zmagaĂą na parkiecie bĂŞdziemy jednak oglÂądaĂŚ taĂące na lodzie. Znanym osobom majÂą towarzyszyĂŚ zawodowi ÂłyÂżwiarze. Ich wystĂŞpy oceni jury, ale o ostatecznym zwyciĂŞstwie i tak zdecyduje publicznoœÌ. Co tydzieĂą odpadaĂŚ bĂŞdzie jedna para. W brytyjskiej wersji pierwszÂą edycjĂŞ wygraÂła aktorka Gaynor Faye, a drugÂą gracz rugby Kyran Bracken. Program staÂł siĂŞ na tyle popularny, Âże po jego zakoĂączeniu uczestnicy udali siĂŞ w trasĂŞ po Wielkiej Brytanii.


TVP mo¿e mieÌ jednak k³opoty ze znalezieniem chêtnych do polskiej ods³ony show. Nauczenie siê skomplikowanych figur na lodzie nie jest bowiem proste. Wed³ug naszych informacji, tak¿e rekrutacji zawodowych tancerzy nie idzie producentom najlepiej. Wobec projektu panuje umiarkowany sceptycyzm. Wiadomo jedynie, i¿ w jury show mo¿e zasi¹œÌ m.in. Mariusz Siudek.

Okupnik ma byÌ prowadz¹c¹ a "Fakt" poda³ ¿ê w jury bêdzie Doda 8)

"Fakt" podaÂł takÂże 4 uczestinkĂłw :

- Maciej Kurzajewski
- PrzemysÂław Saleta
- Tomasz kammel
- Zygmunt Hajzer

Podobno Okupnikowa za odcinek biezrze 20 tyÂś a Doda 18 tyÂś ma byĂŚ 11 odcinkĂłw ;)
Ostatnio zmieniony piątek 09 lis 2007, 20:44 przez ktos, łącznie zmieniany 1 raz.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Okupnik prowadzÂąca ? No dobrze, tylko z kim w duecie ?

Doda w jury to chyba jest jakaÂś pomyÂłka. A co ta dziewczyna ma wspĂłlnego z ÂłyÂżwiarstwem ? PrzecieÂż ona bĂŞdzie tylko siedzieĂŚ i poprawiaĂŚ biust i mĂłwiĂŚ "Fajnie" lub "Niefajnie". A na to idÂą pieniÂądze z abonamentu... To komercyjny TVN pÂłaci duÂżo mniej osobom w "TzG"...

WidaĂŚ, Âże budÂżet tego programu jest chyba najwiĂŞkszy w historii...
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Rpzmach ogromny.. jednak gdyby nie milionowe fundusze to tego rozmachu by nie byÂło.. Tatiana jest fajnÂą dziewczynÂą jednak marnÂą konferansjerkÂą.. a Doda w komisji to chwyt propagandowy, bo Dode bĂŞdzie przecieÂż oglÂądaĂŚ kaÂżdy! Co do wystĂŞpujÂących to ani Kammel ani Chajzer nie sÂą dla mnie ÂżadnÂą atrakcjÂą.. TVN sie dziwiÂł dlaczego gwiazdy nie chcÂą wystĂŞpowaĂŚ.. to oczywiste jakby zapÂłacili Dodzie 25-30tyÂś za odcinek wystÂąpiÂłaby na pewno.. podobnie inni sÂłynni
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

mks pisze:Rpzmach ogromny.. jednak gdyby nie milionowe fundusze to tego rozmachu by nie byÂło...
Ale przecieÂż tak jest w kaÂżdej stacji. MyÂślisz, Âże gdyby Polsat, czy TVN nie wydaÂł milionĂłw na "JOÂŚ" i "TzG" to by byÂł rozmach ? DuÂża produkcja potrzebuje duÂżych pieniĂŞdzy. Takie sÂą prawa rynku.

Jak na razie, to gwiazdy sÂą kiepÂściutkie. No i dziwi mnie informacja, jakoby miaÂł wystÂąpiĂŚ Chajzer. CzyÂżby pani Terentiew mu na to pozwoliÂła ? Zobaczymy, jak to bĂŞdzie.

A - i nie zgodzĂŞ siĂŞ z TobÂą, mks. Tatiana w roli konferansjerki festiwalu opolskiego sprawdziÂła siĂŞ bardzo dobrze i byÂła lepsza od doÂświadczonego Artura Orzecha.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

MoÂżliwy jest transfer Chajzera z Polsatu do TVP.. jego role w Polsacie ostatnio bardzo zmarginalizowano.. Rozmach i fundusze sÂą ogromne.. jestem ciekawy daty emisji .. chyba piÂątek 20..
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Co Ty pleciesz... Rola Chajzera w Polsacie nie jest duÂża ? Prowadzi "Grasz czy nie grasz", koncerty plenerowe. Czy Ty byÂś chciaÂł, Âżeby on byÂł drugim Ibiszem i pojawiaÂł siĂŞ w kilku programach na raz ? Bez przesady, gdy byÂł w TVN, rĂłwnieÂż prowadziÂł tylko jeden program.

Co do uczestnikĂłw to jakoÂś nie wierzĂŞ. Rewelacje "Faktu" nie robiÂą juÂż na mnie wraÂżenia. Jak TVP potwierdzi, to uwierzĂŞ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:Doda w jury to chyba jest jakaÂś pomyÂłka. A co ta dziewczyna ma wspĂłlnego z ÂłyÂżwiarstwem ? PrzecieÂż ona bĂŞdzie tylko siedzieĂŚ i poprawiaĂŚ biust i mĂłwiĂŚ "Fajnie" lub "Niefajnie".
Popieram, bo znajÂąc jÂą nic mÂądrzejszego nie powie. ÂŻadnego pojĂŞcia o ÂłyÂżwiarstwie na pewno nie ma to tak jak Zbigniew Wodecki i Beata Tyszkiewicz w "TZG", ale to aktorzy, umiejÂą improwizowaĂŚ, a Doda? Ona umie tylko rechotaĂŚ. Teraz widaĂŚ, Âże "PieniÂądze to (nie)WSZYSTKO". :D
mks pisze:TVN sie dziwiÂł dlaczego gwiazdy nie chcÂą wystĂŞpowaĂŚ..
Ano teraz pewnie siĂŞ bardzo zdziwi. Bo jak pisze "Fakt" TVP odebraÂło DodĂŞ i TatianĂŞ Okupnik konkurencji. Czy chodzi o TVN? :roll:
podmark pisze:No i dziwi mnie informacja, jakoby miaÂł wystÂąpiĂŚ Chajzer. CzyÂżby pani Terentiew mu na to pozwoliÂła ? Zobaczymy, jak to bĂŞdzie.
No w³aœnie. :mhm: Przecie¿ on chyba ma jeszcze prowadziÌ "Grasz czy nie grasz"? :roll: I przez to mo¿e podzieliÌ los Nataszy Urbaùskiej, która zniknie z serialu "Fala Zbrodni", bo w TVP1 ma prowadziÌ ten taneczny show. :roll: To równie¿ wiadomoœÌ z "Faktu".

No i tak jakby sprawdzajÂą siĂŞ Twoje sÂłowa podmark. Tomasz Kammel i Maciej Kurzajewski sÂą z TVP...

Ale poczekajmy zobaczymy. :) Na razie dystans z powodu ÂźrĂłdÂła. :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

A kiedy to siĂŞ zaczyna na jesieni? :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeszcze nie wiadomo, ale ja stawiam, Âże "Taniec na lodzie" ruszy w 38 tygodniu roku - miĂŞdzy 3, a 9 wrzeÂśnia. :roll: Tak jak inne programy rozrywkowe. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

"Taniec na lodzie" musi poczekaĂŚ na... zimĂŞ

TVP 2 zmieniÂła swe plany wzglĂŞdem show "Taniec na lodzie".

Program nie pojawi siê w jesiennej ramówce telewizyjnej. Powodem przesuniêcia daty rozpoczêcia emisji show jest... niemo¿noœÌ wyprodukowania go na czas. Polska wersja "Dancing On Ice", produkowana dla TVP 2 przez Rochstar, wystartuje zatem albo w styczniu przysz³ego roku, albo dopiero wiosn¹. Przypomnijmy, ¿e wed³ug wczeœniejszych doniesieù, Doda ma byÌ jurork¹ w show, a Tatiana Okupnik - prowadz¹c¹ nowy program rozrywkowy.


http://film.onet.pl/0,0,1574454,wiadomosci.html
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Mi siĂŞ wydajĂŞ, Âże ten program nigdy nie wystartuje, bo to bardzo trudne i wymagajÂące show. Nie wiem ile gwiazd zgodziÂłoby siĂŞ taĂączyĂŚ w ÂłyÂżwach na lodzie. :mhm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ptr15 pisze:bo to bardzo trudne i wymagajÂące show.
I niebezpieczne - to widaĂŚ na filmie, ktĂłry daÂł podmark w temacie JesieĂą w TVP. :roll:

Co do uczestnikĂłw to dzisiejszy "Fakt" informuje, Âże nieoficjalnie dowiedziaÂł siĂŞ, iÂż Tomasz Kammel nie chce, aby jego konkurencjÂą byÂła Frytka i stawia sprawĂŞ jasno: albo ja, albo Frytka. Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Dzisiaj w Fakcie pokazali zdjĂŞcia z prĂłb i juÂż wiadomo Âże na 100%
w programie wystÂąpiÂą Zygmunt Chajzer, PrzemysÂław Saleta i RafaÂł Mroczek.

Mroczka mogli by sobie juz darowaĂŚ wszĂŞdzie gdzie siĂŞ da to siĂŞ wciskajÂą 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A program bĂŞdzie nosiĂŚ tytuÂł: "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie".

Dam jeszcze te zdjĂŞcia z "Faktu". :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No ciekawe jak bĂŞdzie z Chajzerem w Polsacie? :uhh:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości