Błękitny 24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Popieramie, zawsze wyskakujesz z takimi gorÂącymi newsami... MoÂże podaj chociaÂż ÂźrĂłdÂło. ;)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ten moÂże i byÂł gorÂący... ale rano. Pisano o tym w dzisiejszym Dzienniku. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Na odpowiedŸ konkurencji nie trzeba by³o d³ugo czekaÌ. Jak zapowiedzia³a rzeczniczka prasowa TVP, telewizja publiczna zamierza kupiÌ helikopter, który bêdzie wykorzystywany g³ównie przez kana³ TVP Info.
Ciekawe czy w powietrzu bĂŞdÂą siĂŞ zwalczaĂŚ :spiewa: moÂże powinni dozbroiĂŚ te helikoptery :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Drugi helikopter dla tvn :?:
press.pl pisze: TVN stara siĂŞ o ÂśmigÂłowiec z kamerÂą HD

JuÂż wiosnÂą przyszÂłego roku TVN moÂże dysponowaĂŚ dwoma ÂśmigÂłowcami – wynika z naszych informacji.

Nowa maszyna ma byĂŚ wyposaÂżona w sprzĂŞt pracujÂący w technologii HD (wysokiej rozdzielczoÂści). Od koĂąca sierpnia stacja uÂżywa newscoptera Robinson R 44 (przede wszystkim na potrzeby TVN 24). Drugi ÂśmigÂłowiec ma byĂŚ tym samym modelem, ale z kamerÂą HD.
Po tym, jak newscopter pojawi³ siê w TVN-ie, o podobnym zakupie zacz¹³ myœleÌ zarz¹d Telewizji Polskiej SA. Na razie szuka odpowiedniego modelu.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

Troche zaskakujaca wiadomosc - bo zastanawiam sie czy jest tyle "roboty" dla 2 helikopterow.
Z tego co wiem Blekitny24 nie moze latac nad centrum miast (jednosilnikowy model) czyli nie wszystko pokaze - wiec dlaczego chca kupic podobny model?
A kolejne pytanie dlaczego pierwszy helikopter nie byl kupiony juz z kamerami HD?

Moze lepszym zakupem bylby nowy woz do transmisji HD!
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

B³êkitnego nie ma ju¿ od 2 tygodni. Dzisiaj rano by³ wielki po¿ar w Warszawie a B³êkitny siê nie pojawi³. Czy ktoœ wie, co siê z nim dzieje? Mo¿e zd¹¿yli go popsuÌ, albo okaza³o siê, ¿e stracili za du¿o kasy na loty.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Enceladus pisze:Dzisiaj rano by³ wielki po¿ar w Warszawie a B³êkitny siê nie pojawi³.
Bo B³êkitny nie mo¿e siê pojawiaÌ od tak sobie. W Polsce trzeba mieÌ zgodê na ka¿dy lot. W przypadku jakichœ nag³ych wydarzeù nigdy nie bêdzie tak, ¿e B³êkitny po kilku/kilkunastu minutach pojawi siê na miejscu.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W czasie ''Faktów'' by³ fragment z po¿aru hurtowni zabawek w Warszawie z ''B³êkitnego 24'' :)
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

by sprostowac. ten helikopter rzeczywiscie nie jest nowy, ale jest tymczasowy, na czas poki nie zostanie zrobiony ten zamowiony przez tvn24. Nowy bedzie nadawal juz na zywo.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Gal pisze:Nowy bedzie nadawal juz na zywo.
B³êkitny24 te¿ nadaje na ¿ywo. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze:Bo B³êkitny nie mo¿e siê pojawiaÌ od tak sobie. W Polsce trzeba mieÌ zgodê na ka¿dy lot.
A myÂślisz, Âże za granicÂą to takiej zgody nie potrzeba ? I oczywiÂście robisz z siebie nie wiadomo, jakiego znawcĂŞ w kaÂżdej dziedzinie, a po raz kolejny siĂŞ mylisz. Zgoda na wylot nadchodzi z wieÂży kontroli lotĂłw kilkanaÂście - kilkadziesiÂąt sekund po poproszeniu o niÂą. Tak naprawdĂŞ wiĂŞc, moÂżna bardzo szybko wylecieĂŚ z bazy, by coÂś zrelacjonowaĂŚ. Ale tak to jest, jak siĂŞ ma bazĂŞ nie przy stacji, a kilkanaÂście kilometrĂłw za miastem :hmm:
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Blekitny24 bedzie nadawal na zywo.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Gal pisze:Blekitny24 bedzie nadawal na zywo.
NadawaÂł juÂż kilka razy na Âżywo, pierwszy raz w dniu premieru w "Trafficu".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziœ ''B³êkitny 24'' nadaje relacje 'na ¿ywo' znad klasztoru b. sióstr betanek w Kazimierzu :)
Obrazek
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

kamilo pisze:Dziœ ''B³êkitny 24'' nadaje relacje 'na ¿ywo' znad klasztoru b. sióstr betanek w Kazimierzu :)
no dzisiaj "B³êkitny" sie nalata³, chyba ze 3 godziny o ile nie wiêcej :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości