TVN Warszawa

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN Warszawa

Post autor: pop »

czerk pisze:Tak? Wydawało mi się że o 17.50 się zaczyna (i tak się [chyba] zaczęła).
Zaczyna się o 17.45. Dziś zaczęła się o 17:57...
czerk pisze:a na łyżwach live pomykał syn Zygmunta Chajzera, Filip Chajzer ;)
Wcześniej pracował w TOK FM.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kanał na żywo można oglądać tutaj.
ppdk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 29 gru 2008, 22:30

Re: TVN Warszawa

Post autor: ppdk »

To mnie zaskoczyłeś :D Jak ty znalazłeś ten link ?
P.S Pod 1 jest mango ,a pod 6 plansza testowa, cóż mogło być lepiej ,ale nie narzekam :)
Archiwalne zapy z TVN24 http://iminiplus.osa.pl
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN Warszawa

Post autor: r_r16 »

ppdk pisze:P.S Pod 1 jest mango
Nie Mango, a Religia.tv. ;)
ppdk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 29 gru 2008, 22:30

Re: TVN Warszawa

Post autor: ppdk »

r_r16 pisze:
ppdk pisze:P.S Pod 1 jest mango
Nie Mango, a Religia.tv. ;)
Faktycznie , nie podejrzewałem, że nawet na tym kanale wciskają telezakupy :roll: Ciekawe są te transmisje strumieniowe przez onet, kiedyś też trafiłem na TVN24 , ale to dawne czasy, a streaming był tragiczny wtedy.
Archiwalne zapy z TVN24 http://iminiplus.osa.pl
dagam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 07 lut 2009, 20:07

Re: TVN Warszawa

Post autor: dagam »

Witajcie, jako nowa użytkowniczka na forum, mam prośbę do zaangażowanych w temat kolegów i koleżanek, które o kanałach TVN-u wiedzą wszystko, albo prawie wszystko :) Może ktoś zna ludzi którzy tworzą TVN Warszawa - głównie chodzi mi o newsy, które choć czasami kuleją stanowią moim zdaniem mocną stronę tego kanału. Chciałabym poznać ludzi którzy ją tworzą... Channy, czy też Hanny (bo już teraz nie wiem co poprawne???) Laudowicz, Igora Sokołowskiego, Janusza Zadury, ale też reporterów: Jacka Smaruja, Kuby (dlaczego nie Jakuba???) Sito, Leszka Dawidowicza, w ogóle wszystkich reporterów. Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o ich pracy, bo choć czasami zarzuty się potwierdzają, to chyba przyznacie, że zupełnie inaczej realizują materiały niż inne stacje. Może jakaś odrębna podstrona na stronie tvnfakty.pl???? Pomożecie poznać kulisy TVN Warszawa??? Pozdrawiam :) Daga
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: TVN Warszawa

Post autor: sybic »

Hanna Ludowicz
Obrazek
Małgorzata Walczak
Obrazek
Filip Chajzer
Obrazek
Jacek Samuraj
Obrazek
Monika Wawrzkowicz
Obrazek
Obrazek
I Panowie z TVN Meteo
Obrazek
Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: TVN Warszawa

Post autor: sybic »

Tu Hanka w okularach
Obrazek
a to nie wiem kto ;)
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

sybic pisze:a to nie wiem kto
To Ewa Kotlewska, kiedyś prezentowała pogodę w TV Puls. ;)
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TVN Warszawa

Post autor: DJ Ice »

A kiedyś była jedną z ''dziewczyn w bikini''. :D
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: TVN Warszawa

Post autor: sybic »

Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVN Warszawa

Post autor: epsztajnek »

Deszczowo-wiosenna Ewa...
Obrazek
... i wiosenna Kamila :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVN Warszawa

Post autor: epsztajnek »

A to ci niespodzianka :D W TVN Warszawa pojawiła się daaaaaawno nie widziana Małgorzata Prokopiuk ( niegdyś "Wiadomości" )
Nic się przez te lata nie zmieniła :tanczy:
Obrazek
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: TVN Warszawa

Post autor: bartek09 »

Byc może wkrótce powstanie TVN Kraków.
media2.pl pisze:W tym roku lokalny kanał telewizyjny Grupy TVN - TVN Warszawa będzie obchodził pierwszy rok swojego istnienia. Ostatnie miesiące pokazują, ze stacja radzi sobie dobrze na rynku. Niewykluczone, że wkrótce powstają nowe kanały. TVN Kraków?

Telewizja TVN Warszawa ruszyła 15 grudnia 2008 roku. Podczas jego startu media informowały, że Warszawa ma być pierwszym terenem, na którym Grupa TVN przetestuje pomysł na tworzenie telewizji wielkomiejskich. Wiele wskazuje a to, że projekt się udał, bo Grupa TVN rozważa powstanie kolejnych kanałów.

W tym tygodniu Grupa ITI w Krakowie uruchomiła nowoczesną serwerownię dla Onet.pl. To jednak nie koniec inwestycji. Wkrótce w Krakowie ma powstać nowa siedziba dla portalu a przy okazji nowe studia dla TVN. Niewykluczone, że powstanie także nowy kanał telewizyjny.

- W tej chwili przede wszystkim chcemy dać trochę czasu TVN Warszawa, żeby zobaczyć, jak taka lokalna telewizja funkcjonuje, ile musi kosztować, jakie jest na nią zapotrzebowanie, jaka jest oglądalność itd. Mamy już pierwsze wnioski kierujące nas do poważnego myślenia o nowej lokalnej obecności - mówi w rozmowie z Dziennikiem Polskim Jan Wejchert, prezes ITI.

To może oznaczać, że spółka rozważa utworzenie kanału TVN Kraków. Wcześniej spekulowano także o bliskim romansie ze śląską TV Silesia, która jesienią rozpoczęła emisję archiwalnych programów znanych z anteny TVN. Prezes TV Silesia od kilku tygodni prowadzi rozmowy dotyczące sprzedaży części udziałów w stacji, pikanterii dodaje fakt, że swojego czasu siedzibę stacji dowiedział prezes TVN.

Obenie projekt TVN Warszawa może pochwalić się dobrymi wynikami (np. 21 lipca stacja zanotowała średnią minutową oglądalność na poziomie 11 tysięcy widzów). Z kolei z przeprowadzonych we wrześniu na zlecenie TVN badań GFK Polonia wynika, że do tej pory stację oglądało aż 60 proc. mieszkańców Warszawy i okolic. Wśród regularnych widzów TVN Warszawa niemal 41 proc. ogląda ten kanał codziennie. Większość ankietowanych uznała, że TVN Warszawa pokazuje Warszawę jako nowoczesne, europejskie miasto (76 proc. wskazań). Stacja odbierana jest jako aktualna - szybko informuje o wydarzeniach w mieście (85 proc.), nowoczesna (83 proc.), godna zaufania (79 proc.) i profesjonalna (79 proc.).
Osobiście trzymam kciuki za tą ewentualną inwestycję. :D Myśle, że taki kanał w Krakowie mógł by zyskać popularnośc.
I jestem też mile zaskoczony wynikami TVN Warszawa.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: TVN Warszawa

Post autor: sybic »

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości