[TVN] Najsztub pyta

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

[TVN] Najsztub pyta

Post autor: marcin_k »

Jak wam podobaÂł siĂŞ nowy program Piotra Najsztuba - "Najsztub pyta"?
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

OgladaÂłem tylko kilka minut...
i [o dziwo!] mam doœÌ pozytywne wra¿enia ;)
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja niestety nie oglÂądaÂłem. Kompletnie zapomniaÂłem. ChciaÂłbym obejrzeĂŚ powtĂłrkĂŞ ale z tego co patrzyÂłem to nie powtarzajÂą tego programu. A szkoda bo chĂŞtnie bym obejrzaÂł. Napewno Lis ze swoim show bĂŞdzie o stokroĂŚ lepszy od najsztuba.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Program przypadÂł mi do gustu i myÂśle, Âże obejÂże i kolejne odcinki. Nie wiem czy ten byÂł tak fajny ze wzglĂŞdu na Kwiatkowskiego, czy poprostu formuÂła tego programu jest bardzo ciekawa, ale ogĂłlnie program jest bardzo interesujÂący: dobrze dobrane pytania, czasem zabawne odpowiedzi, dodatki filmowe itp.
Pozdrawiam, Filip
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MyÂślaÂłem, Âże ten program bĂŞdzie jakimÂś niewypaÂłem, ale bardzo mi siĂŞ spodobaÂł i ma szansĂŞ na sukces. :wink: JuÂż w tej chwili nie byÂłbym tego taki pewien, czy Lis przebije Najsztuba. Wszak nie znamy jeszcze formuÂły jego programu.
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Program zapowiada siĂŞ caÂłkiem, caÂłkiem. Biedny Kwiatkowski spociÂł siĂŞ tam wczoraj niesamowicie.
PS. RozmĂłwki po programie w czasie napisĂłw to fajne rozwiÂązanie.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Chcia³bym jeszcze coœ dodaÌ, na temat oprawy graficznej tego programu. Muszê przyznaÌ, ¿e bardzo mi sie podoba: jest stonowana, ale oryginalna. Studio mo¿e nie jest za du¿e, ale idealnie pasuje do tego typu programów. Uwa¿am, ¿e publicznoœÌ trochê burzy taki nastrój... to fakt, ale chwilami jest dziêki niej bardziej "naturalnie" :P
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

dosyc fajny :wink: chyba bedĂŞ ogladaĂŚ, ale zalezy to tez od tego kto zostanie zaproszony
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ogl¹da³em, ale tylko z powodu Kwiatkowskiego. Owszem spoci³ siê ale to normalne - w studiu telewizyjnym jest bardzo gor¹co, a ludzie z TVN powinni mu zrobiÌ specjalny makija¿. Cóz widzê, ¿e program ma skromny bud¿et. Z drugiej strony pragnê zauwa¿yÌyÌ, ¿e Najsztubowi nie uda³o siê z³apaÌ by³ego prezesa na ów haczyk z czo³ówki programu. Prowadz¹cyc program nie tylko nie by³ w stanie dokopaÌ Kwiatkowskiemu (on jest bardzo arogancki, ale z drugiej storny niezwykle inteligentny i przebieg³y) ale nawet chc¹c nie chc¹c pochwali³ go, mówi¹c ze dla niego najwa¿niejsze s¹ pieni¹dze.

PS ale w konfrontacji z Lisem nie bêdzie mial szans. Najsztub bêdzie prowadzi³ luŸne rozmowy, Lis natomiast wytoczy ciê¿kie dzia³a i zaserwuje nam politykê z najwy¿szych pó³ek - s¹dzê, ¿e stanie na g³owie aby np porozmawiaÌ z Powellem a nawet samym Bushem.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak, jest troche prostcki i ne zastapi Lisa czy OLejnik. Co do programu to tudio tez niezbyt dopracowane, ae ogĂłlnie moÂże byĂŚ. Zawsze lepsze to niz Michal.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

program byl ¿a³osny a najbardziej za³osne byo jak siê Najsztub po³ó¿y³ na le¿ance ja rozumiem ¿e niewygodnie staÌ ale niech sobie zamontuje 2 obrotowe podium z krzesem i niech je¿d¿¹ na tej karuzeli ca³y czas.Nied³ugo prowadz¹cy tak szhow bêdzie spa³ w ³ó¿ku a fakty bêd¹ np nadawane z kibla. Luzie s¹ jakieœ normy zachowania.Le¿enie na kanapie w czsaie programu jest normane na cub czy na tele 5 w czasie talk sho erotycznego a nie w tvn. czekam na tak show lisa.
Android <3
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

MyÂślaÂłem tylko, Âże bĂŞdzie w jednym programie 2-Ăłch goÂści na raz - jeden po drugim, a nie co drugi program :?
Pozdrawiam - KRASU 8)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A mi sie podobalo jak sie polozyÂł na 'lezance'
MoÂże to troche lekcewaÂżyÂło goÂścia, ale ja to odebralem jako nowoczesne prowadzenie progr.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Program podoba mi siĂŞ bardzo. SzczegĂłlne wraÂżenie zrobiÂł na mnie sam poczÂątek, czyli moment, w ktĂłrym Najsztub mĂłwi, kogo nie zaprosi i dlaczego. Wreszcie koniec grzecznych programĂłw!
Widowisko niesamowite, godne TVN-u. :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

To,¿e mówi kogo nie zaprosi to ¯adna nowoœÌ. To samo jest w jego gazecie, zaraz na 2 str. napisane o czym w dalszej czesci nie napisane
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości