TVN24 jesienią 2007

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

W programie TVN 24 na poniedziaÂłek nie ma wieczornego wydania magazynu "24 Godziny", a "Polska i ÂŚwiat" trwa od 20:20 do 22. O co chodzi? PrzecieÂż serwis tvnfakty.pl informowaÂł, Âże magazyn o 21 jednak nie znika.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Faktycznie. JeÂśli "Magazyn 24godziny" o 21:00 znika to jest to chyba najgorsza jak dotÂąd decyzja TVN24. Ale poczekamy - zobaczymy. ByĂŚ moÂże "Polska i ÂŚwiat" do 21:00 bĂŞdzie nadawaĂŚ same informacje, po 21:00 formuÂła bĂŞdzie przypominaĂŚ M24 i pojawiÂą siĂŞ goÂście. Ja stawiam, Âże "Polska i ÂŚwiat" bĂŞdzie nadawane sprzed ekranu tylnoprojekcyjnego, inaczej zmiana wieczornego pasma nie miaÂłaby wiĂŞkszego sensu.
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Magazyn 24 Godziny nie znika.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Joanna KryĂąska i Jakub Porada nowymi prowadzÂącymi "Prosto z Polski"; Redo odchodzi z programu, ale zostaje w TVN.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

POpieram pisze:Joanna KryĂąska i Jakub Porada nowymi prowadzÂącymi "Prosto z Polski"; Redo odchodzi z programu, ale zostaje w TVN.
Marcin teÂż pisaÂł o tym -czy masz jakieÂś bliÂższe informacje na ten temat :aniol:
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

hmmm.. kurcze ciekawe jest to... KubuÂś i Asia.. hmm..
Karolina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 26 mar 2006, 10:51
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Karolina »

hmmm.. kurcze ciekawe jest to... KubuÂś i Asia.. hmm..
Có¿ za wnosz¹cy wiele do tematu post... :devil:

A ja jeszcze dodam, Âże skoro Raport Wieczorny ma byĂŚ emitowany jedynie w weekendy to moÂżna by go nazwaĂŚ odpowiednio Raport Tygodnia.
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

A ja jeszcze dodam, Âże skoro Raport Wieczorny ma byĂŚ emitowany jedynie w weekendy to moÂżna by go nazwaĂŚ odpowiednio Raport Tygodnia.
OsobiÂście nie widzĂŞ takiej potrzeby, bo przecieÂż Raport wieczorny jest programem podsumowujÂącym wydarzenia danego dnia, a nie caÂłego tygodnia. Poza tym miaÂłyby byĂŚ dwa "Raporty tygodnia" w jednym tygodniu?[/quote]
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
Karolina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 26 mar 2006, 10:51
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Karolina »

cfc_champion pisze: OsobiÂście nie widzĂŞ takiej potrzeby, bo przecieÂż Raport wieczorny jest programem podsumowujÂącym wydarzenia danego dnia, a nie caÂłego tygodnia. Poza tym miaÂłyby byĂŚ dwa "Raporty tygodnia" w jednym tygodniu?
No to "Raport Weekendowy"... Nazwa "Raport Wieczorny" juÂż siĂŞ wypaliÂła, moim zdaniem. :neutral:
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Tak naprawdĂŞ w weekendy powinien byĂŚ nadawany program "Polska i ÂŚwiat" - byÂłby dÂłuÂższy o 20 minut i znalazÂłby siĂŞ w nim czas na wiĂŞcej komentarzy.
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
Karolina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 26 mar 2006, 10:51
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Karolina »

Najlepiej to mogliby usun¹Ì Fakty Ludzie Pieni¹dze z anteny TVN24 i daÌ tylko do TVN CNBC Biznes. Tak wygl¹da³aby ramówka:

19.00 - Internet24 (pon-nd) - codzienny magazyn o internecie, tematyka nie koliduje ani z FLP ani z Faktami
19.30 - Kropka nad i (pon-czw) , Bohater Tygodnia (pt) , w weekend magazyny tematyczne
20.00 - Polska i ÂŚwiat (pon-nd)

dalej bez zmian...
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Grafike lepiej niech zmienia bo to co jest teraz to jest JEDNA WIELKA POMYLKA!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A co Ci siĂŞ konkretnie nie podoba?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

wszystko:
1. ogolnie oprawa - nie spojna , przerobiona ze starej ( tylko kolory sie zmienily ) nie ladna razaca w oczy
2. dzwieki
3. belki ( jak jest PILNE na czerwono to polaczenie czerwonego , niebieskiego i bialego to jakas porazka totalna jak to wyglada )
4. belki nie spojne z grafika jak chocby przy magazynie 24h gdzie sa okna z rozmowcami
5. scrool beznadziejna kopia CNN

i w ogole ta grafika jest nienowczesna , zero dynamizmu.
Mam nadzieje ,ze polszmat jak bedzie mial kanal to wywali jakas potezna grafike i tvp tez co spowoduje ,ze tvn24 bedzie zmuszony do odswiezenia
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

wszystko:
1. ogolnie oprawa - nie spojna , przerobiona ze starej ( tylko kolory sie zmienily ) nie ladna razaca w oczy
WÂłaÂśnie, Âże nie razi. Czym ma raziĂŚ? Wszystko jest Âładnie stonowane. Nie ma Âżadnych jaskrawych, odwracajÂących uwagĂŞ od informacji, kolorĂłw jak to byÂło dawniej...
2. dzwieki
Tu siĂŞ zgodzĂŞ, mogliby trochĂŞ bardziej urozmaiciĂŚ.
3. belki ( jak jest PILNE na czerwono to polaczenie czerwonego , niebieskiego i bialego to jakas porazka totalna jak to wyglada )
Do belek najmniej bym siê przyczepia³. £adne, funkcjonalne, czegó¿ chcieÌ wiêcej? Jak Ty byœ chcia³ by wygl¹da³y?
4. belki nie spojne z grafika jak chocby przy magazynie 24h gdzie sa okna z rozmowcami
Nie sÂądzĂŞ... Belka nie najeÂżdÂża przecieÂż na te okna. :>
5. scrool beznadziejna kopia CNN
Nie zgodzĂŞ siĂŞ, przynajmniej nic na dole nie lata. Jest mniej dynamicznie i moÂżna siĂŞ skupiĂŚ na tym co istotne.

i w ogole ta grafika jest nienowczesna , zero dynamizmu.
Mam nadzieje ,ze polszmat jak bedzie mial kanal to wywali jakas potezna grafike i tvp tez co spowoduje ,ze tvn24 bedzie zmuszony do odswiezenia
Nie sÂądzĂŞ, by TVP byÂło staĂŚ na nowoczesnÂą grafikĂŞ. :devil: WÂłaÂśnie dobrze, Âże grafika jest mniej dynamiczna i jaskrawa, bo przez to moÂżna siĂŞ skupiĂŚ na podawanych przez stacjĂŞ informacjach. A Serwis Informacyjny to nie rozrywkowe show...

Pozdrawiam

Ps. Kontynuujmy tĂŞ dysputĂŞ w innym wÂątku, bo tutaj robimy O.T.
Pps. Jak ja kocham siĂŞ nie zgadzaĂŚ. :D BrakowaÂło mi tego. :devil:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości