TVN24 jesienią 2007

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

wiesz kazdy ma inne gusta mnie sie np podobaja oprawy graficzne amerykanskich kanalow.
np uwazam ,ze grafika FOX NEWS jest fajna i wiadomo ,ze innym sie nie bedzie podobac bo nieby odrwaca uwage o programu - ja tam jestem taki ,ze potrafie sie jednego dnia zachwycic ta grafika a pozniej juz tylko umila mi ona ogladanie kanalu i wcale WCALE nie odwraca uwagi
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nie wiem... nie mam niestety FOX Newsa. Jednak SKY Newsa grafika mi siĂŞ nie podoba... :roll: JuÂż BBC jest lepsza...

PrzejdÂźmy natomiast do dzisiejszych zmian. I juÂż jedno rozczarowanie... Âżadnych zmian w Dniu na ÂŻywo... Nie widziaÂłem teÂż Jacka PaÂłasiĂąskiego o poranku... :?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

A kto powiedziaÂł, Âże zmiany bĂŞdÂą dziÂś? Na razie rusza nowa ramĂłwka, a zmian spodziewaÂłbym siĂŞ za dwa tygodnie - 3 wrzeÂśnia.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja bym siĂŞ spodziewaÂł po nadaniu koncesji dla TVN CNBC Biznes. Wtedy majÂą zostaĂŚ usuniĂŞte z DnÂŻ serwisy biznesowe i moÂże... sportowe (?).

Jeszcze jedna uwaga... Mogliby usun¹Ì porann¹ powtórkê fragmentów Szk³a Kontaktowego. Nie jest w ogóle potrzebna od startu portalu tvn24.pl, gdzie mo¿na zobaczyÌ najciekawsze fragmenty SK...
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Martin pisze:Wtedy majÂą zostaĂŚ usuniĂŞte z DnÂŻ serwisy biznesowe i moÂże... sportowe (?).
Niby dlaczego seriwsy sportowe majÂą zostaĂŚ caÂłkowicie usuniĂŞte? Po starcie nSport i tak z anteny TVN 24 zdjĂŞto wiele wydaĂą serwisĂłw sportowych w DnÂŻ, a nie kaÂżdy ma dostĂŞp do tego kanaÂłu sportowego.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wtedy majÂą zostaĂŚ usuniĂŞte z DnÂŻ serwisy biznesowe i moÂże... sportowe (?).

Kto tak powiedzia³? Mam nadziejê, ¿e nigdy siê tak nie stanie. Jako ¿ywo, to te¿ s¹ informacje. Wa¿ne informacje. Je mo¿na jakoœ skróciÌ, ale ich nie mo¿na pomin¹Ì.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

CzytaÂłem na jednej z medialnych stron, Âże z programĂłw biznesowych w tvn24 ma zachowaĂŚ siĂŞ tylko Bilans PopoÂłudniowy, Wieczorny i FLP...
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

I to jest prawda. Ale skad pomysl na calkowite usuniecie serwisow sportowych...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

To ju¿ s¹ moje domys³y... Bo skoro maj¹ usun¹Ì newsy biznesowe to chyba sportowe te¿? Jak by wygl¹da³ uk³ad ramówki?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nie usuwaj¹ serwisów biznesowych ca³kowicie, bo zarówno dwa wydania "Bilansu" jak i "Fakty, ludzie, pieni¹dze" pozostaj¹ na antenie TVN 24. Nie widzê tak¿e powodów, by ca³kowicie usuwaÌ z ramówki TVN 24 serwisy sportowe, poniewa¿ - jak napisa³em wczeœniej - nie ka¿dy ma dostêp do nSport. Z reszt¹ po starcie kana³u sportowego TVN z ramówki TVN 24 i tak zniknê³a wiêkszoœÌ serwisów sportowych. Skoùczmy ju¿ tê dyskusjê.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale komu przeszkadzajÂą te czterominutowe wejÂścia w Dniu na Âżywo? :| Niech ich nikt nie usuwa. LitoÂści.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

RamĂłwka piĂŞknie Âładnie tylko szkoda, Âże nie znalazÂło siĂŞ miejsce na wizji dla Patrycji Redo. MoÂże planujÂą daĂŚ jej Fakty w weekendy. Zobaczymy. Jak narazie szkoda mi jej troche.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Dzisiejszy program "DzieĂą po dniu" Âświetny. Dynamiczne, lekko rozrywkowe (dziĂŞki komentarzom Jaconia) podsumowanie dnia. Niestety byÂło w nim kilka odgrzewanych kotletĂłw z FaktĂłw... :/ Dzisiejszy PrzeglÂąd Prasy byÂł za krĂłtki... :neutral: Ale i tak uwaÂżam, Âże Teleexpress NocÂą siĂŞ umywa... PrzybyÂła mu silna konkurencja :devil: .

Program podzielony by³ na dwie czêœci, które rozdziela³ wieczorny Bilans. Nieco siê rozczarowa³em, bo myœla³em, ¿e bêdzie nowa czo³ówka i oprawa muzyczna... ale có¿... nie tylko to siê w programie liczy. Oprawa graficzna Bilansu œwietna. Doskonale komponuje siê z tvn24. Nie podoba mi siê jedynie napis Bilans na szarym tle. Daje to niezbyt dobry efekt stylistyczny.

Dziwne, Âże nie byÂło dzisiaj popoÂłudniowego Magazynu 24 Godziny i magazynu Polska i ÂŚwiat... :mhm:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

czy dzisiaj (we wtorek) byl magazyn polska i swiat?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

BĂŞdzie bodajÂże od 3 wrzeÂśnia.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości