TVN24 jesienią 2007

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

TVN24 jesieniÂą 2007

Post autor: Camilo »

Na stronie tvnfakty.pl jest opisana jesienna ramĂłwka TVN24. Co o niej sÂądzicie? Co byÂście zmienili? ZachĂŞcam do dyskusji!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co byÂśmy zmienili?

Przede wszystkim zostawili tak jak jest "Magazyn 24 Godziny". Nie rozumiem jak moÂżna zdejmowaĂŚ czoÂłowy program TVN24 (tylko "SzkÂło kontaktowe" ma wiĂŞkszÂą widowniĂŞ, niÂż magazyn o 21).

Nawet jeœli nowy program bêdzie mia³ podobn¹ formu³ê, to nie bêdzie mia³ ju¿ wyrobionej marki. Magazyn j¹ mia³. Wszyscy byli te¿ przyzwyczajeni do godziny 21. Pewnie wymieszaj¹ bardziej informacje z "Raportu wieczornego" z w³aœciw¹, publicystyczn¹ czêœci¹ "Magazynu". Czy taki pó³toragodzinny program sprawdzi siê? Nie wiem, ale nie zachwyca mnie ta idea.

"Poranek" do 11 to chyba przesada, ale niech ju¿ bêdzie. To fajne dynamiczne pasmo. Niech sobie tam jeszcze przegl¹daj¹ prasê tê godzinê i mówi¹ o pogodzie. Szczegó³ów pogody w samym "Dniu na ¿ywo" trochê chyba ma³o, skromnie jest. I trochê rozmów w "Poranku" wiêcej ni¿ w "Dniu na ¿ywo". A niech bêdzie...

ZdjĂŞcie "Damy Pik". Wreszcie... Anita Werner musiaÂła siĂŞ duÂżo napracowaĂŚ przy realizacji programu, a widownia byÂła taka sobie. To chyba bardziej do TVN Style, niÂż do niusowej stacji.

DobrÂą porÂą na "Bilans" jest 16:50, a to dlatego, Âże serwisy ekonomiczne sÂą prawie zawsze o x.50. Z kolei o x.00 widzowie sÂą przyzwyczajeni do serwisĂłw. Teraz mieli alternatywĂŞ w postaci popoÂłudniowych "FaktĂłw", ale jak juÂż informowaliÂśmy - ich nie bĂŞdzie. WiĂŞc bĂŞdzie serwis. To dobra zamiana.

TrochĂŞ szkoda "Raportu popoÂłudniowego", ale... to i tak w sumie byÂł serwis. To w sumie bĂŞdzie tylko zmiana nazwy i skrĂłcenie do 20 minut. Ciekawe tylko co z Jackiem PaÂłasiĂąskim. Pewnie bĂŞdzie miaÂł jakieÂś krĂłtkie wejÂście w programie "Polska i Âświat".

Jeœli chodzi zaœ o "Dzieù po dniu", to bêdzie to pewnie nic innego, jak dotychczasowe "Podsumowanie dnia". Dobrze, ¿e bêdzie z inn¹ nazw¹, bo to by³ jednak serwis, który warto wyró¿niÌ spoœród reszty.

Natomiast co do "Bohatera tygodnia", to dobrze, ¿e siê wype³nia czymœ lukê po "Kropce nad i", której w pi¹tki nie ma. Bo dziwnie by³o z tym "Raportem wieczornym". Myœlê, ¿e bêdzie mia³o to formu³ê w³aœnie "Kropki nad i", tylko, ¿e nie bêdzie tam Moniki Olejnik. Katarzyna Kolenda-Zaleska? Grzegorz Miecugow? Co nie zmienia faktu, ze uwa¿am, ¿e "Kropka nad i" powinna byÌ te¿ w pi¹tki. Bo to dziwnie, ¿e taki publicystyczny, regularny program, nadaje siê od poniedzia³ku do czwartku... Ale tu ju¿ kwestia Moniki Olejnik.

Z komentarzami trzeba siê jeszcze wstrzymaÌ do czasu gdy poznamy szczegó³y formu³y i prowadz¹cych nowe programy.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Przede wszystkim zostawili tak jak jest "Magazyn 24 Godziny".
Tez bym go tak zostawiÂł. PrĂŞdzej mogliby coÂś zmieniaĂŚ przy popoÂłudniowym.
A 21 to by³a taka pora, kiedy ju¿ mam czas i mo¿na pos³uchaÌ opinii na tematy bie¿¹ce.
Co do 'Polska i ÂŚwiat' zobaczymy. Ciekawe, kto bĂŞdzie prowadziÂł. StawiaÂłbym na Rymanowskiego i moÂże PaÂłasiĂąskiego.
"Poranek" do 11 to chyba przesada, ale niech juÂż bĂŞdzie. To fajne dynamiczne pasmo.
Moim zdaniem to dobra decyzja. Szczególnie jeœli poranki utrzymaj¹ swój publicystyczny charakter, czyli du¿o goœci w studio. W Dn¯ goœcie to ostatnio rzadkoœÌ.
TrochĂŞ szkoda "Raportu popoÂłudniowego", ale... to i tak w sumie byÂł serwis.
Dok³adnie. Poza nazw¹ nic jego nie ró¿ni³o. Jedynie by³a przerwa na reklame i Pa³asiùski mia³ przegl¹d tematów zagranicznych.
JeÂśli chodzi zaÂś o "DzieĂą po dniu", to bĂŞdzie to pewnie nic innego, jak dotychczasowe "Podsumowanie dnia".
WÂłaÂśnie ja nie wiem za bardzo co to moÂże byĂŚ. Bo nazwa mogÂłaby wskazywaĂŚ na to, Âże bĂŞdzie to coÂś innego niÂż serwis.....


Co do 'Bohatera tygodnia' to moÂże to byĂŚ coÂś w stylu 'Innego punktu widzenia'.
Albo rozmowa z osobÂą, o ktĂłrej gÂłoÂśno byÂło w tygodniu.

Zobaczymy jak to bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ. Niech tylko jeszcze zmieniÂą oprawe muzycznÂą i bĂŞdzie sopko :D :D
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

mo¿e przed³u¿yli o 20 minut (czyli dodali 4 czeœÌ) "szk³o kontaktowe"?:P
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

mo¿e przed³u¿yli o 20 minut (czyli dodali 4 czeœÌ) "szk³o kontaktowe"?:P
A wÂłaÂśnie. PrzypomniaÂło mi siĂŞ dziĂŞki Twojemu postowi :D . Tak siĂŞ zastanawiaÂłem co bĂŞdzie przez te 7 min, kiedy byÂł serwis o 23.
'Szk³o kontaktowe' przed³u¿one :?: Hmm, sam nie wiem. Mog¹ te¿ wczeœniej rozpocz¹Ì bilans.....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

O 23:00 kilkuminutowe wydanie "Dnia po dniu".
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

ja bym proponowaÂł takÂą ramĂłwkĂŞ

5:30 Poranek tvn24
11:00 DzieĂą na Âżywo
xx:00 i xx:30 serwis informacyjny
xx:17 Pogoda (skrĂłt)
xx:45 Pogoda (na Âżywo) - szkoda, Âże z niej zrezygniowali
xx:20 Serwis sportowy z czo³ówk¹
xx:50 Serwis gospodarczy z czo³ówk¹
17:00 Bilans
17:10 Prosto z Polski
17:30 "Polska i ÂŚwiat"
18:30 Skaner Polityczny
18:50 Fakty ludzie pieniÂądze
20:00 Kropka nad i (w piÂątk bohater tygodnia)
20:30 Sportowe podsumowanie dnia (tego czeko brak w TVN24)
21:00 Magazyn 24 godziny
22:00 SzkÂło kontaktowe
23:00 Bilans
23:30 DzieĂą po dniu
0:30 Serwis informacyjny
0:45 PowtĂłrki programĂłw
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Bardzo dziwna jest ta ramówka. Najbardziej ¿a³ujê, ¿e zabraknie nowych odcinków "Firmy" (przynajmniej nikt o nowej serii tego programu nie informuje). No, ale có¿, rozumiem - w koùcu M³odkowski i tak ma du¿o pracy nad nowym kana³em. Ciekawie zapowiada siê program "Bohater tygodnia".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

jezarekd pisze: 17:30 "Polska i ÂŚwiat"
Jeszcze nie wiesz co to za program a juÂż ukÂładasz, o ktĂłrej chciaÂłbyÂś go oglÂądaĂŚ, najpier go obejrz, ew. przeczytaj szerszy opis jak siĂŞ gdzieÂś pojawi, dopiero potem proponuje zmiany

jezarekd pisze: 20:30 Sportowe podsumowanie dnia (tego czeko brak w TVN24)
Mamy tyle kana³ów sportowych, ¿e tego programu nie potrzeba w TVN24. Tym bardziej o tej porze.

POpieram pisze:Najbardziej ¿a³ujê, ¿e zabraknie nowych odcinków "Firmy" (przynajmniej nikt o nowej serii tego programu nie informuje). No, ale có¿, rozumiem - w koùcu M³odkowski i tak ma du¿o pracy nad nowym kana³em.
MyÂślĂŞ, Âże FIRMA moÂże powrĂłciĂŚ z nowej odsÂłonie w kanale biznesowym TVN
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Zdjêcie Magazynu o 21 to chyba jedna z wiêkszych g³upot jakie TVN móg³ wymyœliÌ :!: Prêdzej je¿eli chciano coœ zmieniÌ to œci¹gn¹³bym Magazyn z 17.30 gdzie nie wszyscy maj¹ czas, mo¿liwoœci itd ogl¹dania a nie o 21. Przecie¿ 21 to taka pora gdzie napewno wiêkszoœÌ ludzi ju¿ zasiada przed szklanym ekranem ni¿ o 17.30 :shock: dla mnie to szokuj¹ca decyzja.
ZIMA
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A jednak! Magazyn 24 godziny o 21.00 bĂŞdzie emitowany codziennie. :)
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

dla mnie ta ramowka jest bardzo kiepska :(

23.30: DzieĂą po dniu - "ma to byĂŚ magazyn publicystyczny o luÂźniejszej formule, w ktĂłrym
prowadz¹cy razem z goœÌmi w studiu dokona podsumowania koùcz¹cego siê w³aœnie dnia."
To oznacza, Âże nie bĂŞdzie podsumowania dnia tylko jakieÂś gÂłupie rozmowy z komentatorami. A
to podsumowanie, co jest obecnie jest jak dla mnie idealne.

Kolejna sprawa: zniknie Raport popoludniowy - gdy czlowiek nie wlaczal telewizora do
poludnia, to mogl sie dowiedziec wszystkiego co sie dzialo...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

23.30: DzieĂą po dniu - "ma to byĂŚ magazyn publicystyczny o luÂźniejszej formule, w ktĂłrym
prowadz¹cy razem z goœÌmi w studiu dokona podsumowania koùcz¹cego siê w³aœnie dnia."
To oznacza, Âże nie bĂŞdzie podsumowania dnia tylko jakieÂś gÂłupie rozmowy z komentatorami

Jak w praktyce bĂŞdzie to wyglÂądaĂŚ, myÂślĂŞ, Âże czas pokaÂże.
Kolejna sprawa: zniknie Raport popoludniowy - gdy czlowiek nie wlaczal telewizora do
poludnia, to mogl sie dowiedziec wszystkiego co sie dzialo...

O 16:30 bĂŞdzie dwudziestominutowy serwis informacyjny, myÂślĂŞ, Âże o podobnej formule do "Raportu popoÂłudniowego". Nie bĂŞdzie pewnie miejsca dla PaÂłasiĂąskiego, pewnie przeniosÂą go do programu "Polska i ÂŚwiat".
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No teraz to juÂż zmiany na lepsze :D
Rzeczywiœcie troche szkoda podsumowania dnia. To by³ taki dziennik, dziêki któremu mo¿na by³o ugruntowaÌ swoj¹ wiedzê na temat minionego dnia. A teraz praktycznie wraz z dniem na ¿ywo koùcz¹ siê serwisy a póŸniej ju¿ tylko magazyny.
Zdaje siĂŞ, Âże JacoĂą na staÂłe zawita w Wawie.

Po raporcie popoÂłudniowym w ogĂłle bym nie pÂłakaÂł :nie: PrzecieÂż to byÂł zwykÂły serwis tylko pod innÂą nazwÂą. Teraz i tak bĂŞdzie serwis o 16:30.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Marcin pisze:O 16:30 bĂŞdzie dwudziestominutowy serwis informacyjny, myÂślĂŞ, Âże o podobnej formule do "Raportu popoÂłudniowego". Nie bĂŞdzie pewnie miejsca dla PaÂłasiĂąskiego, pewnie przeniosÂą go do programu "Polska i ÂŚwiat".
Zgadzam siĂŞ z tym. Tymbardziej, Âże raport to po prawie to samo co serwis, wiec zmiany o tej porze na "TAK".

Natomiast nie wiem jak Wy, ale moim zdaniem miejsce skaneru o 18.30 jest chyba nieodpowiednie. TuÂż przed Faktami na TVN24 wolaÂłbym coÂś reporterskiego. Gdyby czas miedzy 19 a 19.50 po uruchomieniu TVN Biznes trochĂŞ siĂŞ zwolniÂł, moÂże skaner o 19.30? ChociaÂż wÂątpie w to...

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości