Prosto z Polski

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Prosto z Polski

Post autor: pawell »

A idźta do cholery! :D

A Marcinowi ciągle coś wypadało. ;)

PS. 30 km tramwajem? :shock: Ile to czasu zajmuje? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Prosto z Polski

Post autor: Marcin »

PS. 30 km tramwajem? :shock: Ile to czasu zajmuje?
Taka linia istniała do lipca 2008 roku, czas ok. 90 minut. Teraz jest to linia krótsza z czasem przejazdu 30 minut.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prosto z Polski

Post autor: Jacek-t »

Materiał o tramwajach w Pabianicach okazał się jednym z hitów tygodnia :brawa: .
TheBullander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 26 sty 2010, 23:06

Re: Prosto z Polski

Post autor: TheBullander »

A może by w tvn24 zrobili program "Prosto z Afganu" czy coś w tym stylu, bo nie idzie się dowiedzieć co się tam dzieje, bo ludziska nic nie wiedzą o tym kraju i najważniejsze po co tam jesteśmy (znaczy się Wojsko Polskie).
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Prosto z Polski

Post autor: matik »

Ryszard Cebula, prezenter i reporter programu “Uwaga!” w TVN, od 3 stycznia br. przechodzi do TVN 24, gdzie będzie prowadzić magazyn interwencyjny “Prosto z Polski”.

Cebula w roli prowadzącego i głównej twarzy “Prosto z Polski” zastąpi Joannę Kryńską, która powróci do prezentowania serwisów informacyjnych w stacji, m.in. tych nadawanych w “Poranku TVN 24”.
Ryszard Cebula “Uwagę!” prowadził od początku nadawania programu (ruszył on w 2002 roku) głównie w weekendy, zaś wcześniej związany był z TVP i Polsatem. Poszukiwania jego następcy trwają. W dni powszednie gospodarzem “Uwagi!” pozostaje będzie Zbigniew Łuczyński.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Prosto z Polski

Post autor: incognito »

Joanna K. odchodząc, zabrała chyba ze sobą mówniczkę. ;)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Prosto z Polski

Post autor: prze_kw »

Strasznie się ten program... hienowaty zrobił. Może przez te mowy wygłaszane przez Cebulę ("mnie to śmieszy!!" "to jest skandal!!", "tak być nie może!!"). No poziom "Faktu", cholerka... :evil:
Liczą się tylko Fakty.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Prosto z Polski

Post autor: incognito »

He He
Wczoraj Cebulę spotkało to, co przez ostatnie lata pracy w TVN było nie do pomyślenia..
Przygotowywanie programu od rana, po to, aby następnie 10 minut przed wejściem, na antenie rozsiadła się wygodnie transmisja z Sejmu. :spiewa:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Prosto z Polski

Post autor: nouze »

Znakomity jest ten Ryszard Cebularz, świetna zmiana za bezbarwną Joannę, kto by tam chciał oglądać piękną i kompetentną dziennikarkę skoro jest wrażliwy Ryszard? Podoba mi się zwłaszcza jak na początku znienacka wchodzi z prawej strony ekranu i tak zadziera nogami. Ta ekspresja naprawdę wiele wnosi. Cenię u niego również to, że nie gra na uczuciach i nie szuka taniej sensacji, jego zapowiedzi materiałów oraz ew. komentarz, wydają się wręcz aksamitne. Program zyskał prawdziwy diament, chwała szefom stacji. Tak, tak Adaś... 50zł za wpis... mhm... Ojej! Tego nie, edit!
MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: Prosto z Polski

Post autor: MrAdam »

Mnie proszę w ten interes nie mieszać :)
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Prosto z Polski

Post autor: rogi »

nouze pisze:Znakomity jest ten Ryszard Cebularz,
A ja wolałem go w Uwadze w TVN. Ale nie zmienia to faktu, że jest dziennikarzem profesjonalnym.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Prosto z Polski

Post autor: nouze »

Ha! Przypomniałeś mi jaki panował entuzjazm na forum związany z przyjściem Ryszarda do PzP :lol2:
Jeśli nie chce ci się przeglądać wątku Joanny, to uwierz mi na słowo - informacja o jej odejściu do Poranka i tworzeniu duetu z Jakubem Poradą, wesołych reakcji na forum nie wywołała :D
Co do PzP, bardzo jestem ciekawy jak to w końcu jest z oglądalnością tego programu. Wzrosła po przyjściu Cebuli, czy jednak nie? :>
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Prosto z Polski

Post autor: rogi »

Nie mam zielonego pojęcia, a też chciałbym się dowiedziec :)
No ale dla niego było to jak najbardziej korzystne rozwiązanie. W końcu jest anchorem tego programu.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Prosto z Polski

Post autor: ziom »

rogi pisze:Nie mam zielonego pojęcia, a też chciałbym się dowiedziec :)
No ale dla niego było to jak najbardziej korzystne rozwiązanie. W końcu jest anchorem tego programu.
Anchorem to był Tomasz Lis w Faktach. Jest jedynym jak do tej pory polskim anchorem.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Prosto z Polski

Post autor: rogi »

ziom pisze:
rogi pisze:Nie mam zielonego pojęcia, a też chciałbym się dowiedziec :)
No ale dla niego było to jak najbardziej korzystne rozwiązanie. W końcu jest anchorem tego programu.
Anchorem to był Tomasz Lis w Faktach. Jest jedynym jak do tej pory polskim anchorem.
Ale mi chodzi tylko w tym sensie, że w Uwadze był głownie prezenterem tylko w weekend, a w TVN24 jest zarówno prezenterem codziennym jak i wydawcą programu "Prosto z Polski".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości