Postrzeganie Polaków w Europie

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Polacy s¹ fa³szywi. Bo ka¿dy mówi wszêdzie, ¿e Wiœniewski to dno, a co trzeci ogl¹daj¹cy w³¹czy³ w trakcie koncertu na Polsat.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

OczywiÂście, ze tak.. wzglĂŞdem WiÂśniewskiego na pewno.. nikt go nie lubi i nikt go nie sÂłucha.. a pÂłyte z kioskĂłw wykupili w nakÂładzie 110tyÂś..
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

dokÂładnie polacy to najbardziej faÂłszywy narĂłd! I jak tu byĂŚ patriotÂą?
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

patriota to nie znaczy Âże musisz sie identyfikowaĂŚ z narodem heeh :P waÂżne Âże kochasz ojczyznĂŞ:P
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

kamiiloo pisze:patriota to nie znaczy Âże musisz sie identyfikowaĂŚ z narodem heeh :P waÂżne Âże kochasz ojczyznĂŞ:P
wiem ale nie znalazlem innego slowa zeby to okreslic. wstydze sie polakow - moze tak to ujme. i to szczera prawda ze nie jestesmy lubiani w europie.
a ojczyzny tez nie kocham...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

r_r16 pisze:
kamiiloo pisze:patriota to nie znaczy Âże musisz sie identyfikowaĂŚ z narodem heeh :P waÂżne Âże kochasz ojczyznĂŞ:P
wiem ale nie znalazlem innego slowa zeby to okreslic. wstydze sie polakow - moze tak to ujme. i to szczera prawda ze nie jestesmy lubiani w europie.
a ojczyzny tez nie kocham...
no nie jesteÂśmy lubiani przez nasze zachowania bardzo dziwne :|
a moze pokochasz :P
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

a w Âżyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

r_r16 pisze: wstydze sie polakow - moze tak to ujme.
Z tego co piszesz wynika, Âże nie jesteÂś Polakiem. Z jakiego kraju pochodzisz?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nie chcĂŞ zaÂśmiecaĂŚ tematu, ale nie zgodzĂŞ siĂŞ, Âże Polacy nie sÂą lubiani w Europie. SÂą i to bardzo. Wiem, bo sam podczas pracy sezonowej miaÂłem kontakt z wieloma turystami, ktĂłrzy byli zachwyceni PolskÂą i Polakami. Moja siostra rĂłwnieÂż ma w pracy kontakt z turystami z caÂłego Âświata i nigdy nie zdaÂżyÂło jej siĂŞ, by komuÂś w Polsce siĂŞ nie podobaÂło. Polska to piĂŞkny i ciekawy kraj, a Polacy sÂą dla reszty Europy bardzo specyficznym narodem - co nie oznacza, Âże "nikt nas nie lubi". ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

to ze nie lubie polski i polakow nie oznacza ze nie jestem polakiem. po prostu wstydze sie za ten narod, ktory kocha kicz jak nic innego. powtarzam jeszcze raz - jestem polakiem i pochodze z polski. czy jesli jestem polakiem to mam kochaj ten kraj jak nic innego i kochac wszystkich polakow? polska to piekny kraj podoba mi sie ale uwazam ze polacy maja wiele wad. oprocz kiczu sa np strasznie leniwi i malo tolerancyjni.

Jesli takie opinie slyszales to powiedz chociaz od reprezentantow jakich narodĂłw? ja slyszalem od wielu osob ze w europie nie najlepiej mowi sie o polakach. chociaz moze wywiad w tele tygodniu to nie najlepsze zrodlo informacji.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

r_r16 pisze: ale uwazam ze polacy maja wiele wad. oprocz kiczu sa np strasznie leniwi i malo tolerancyjni.
Operujesz stereotypami czy masz jakieÂś podstawy, Âżeby tak sÂądziĂŚ?
A poza tym nawet jeÂżeli spotkaÂłeÂś siĂŞ z tego typu zachowaniami u paru osĂłb, to proszĂŞ nie osÂądzaj caÂłego narodu o takie cechy. MiaÂłam kiedys pecha i paru FrancuzĂłw oszukaÂło mnie na pieniÂądze w sklepie we Francuskich Alpach, ale pomimo to nie uogĂłlniam, Âże Francuzi to zÂłodzieje.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

widze to po wielu osobach ktore znam. widze tez coraz popularniejsze np zakupy w internecie bo ludziom sie ruszyc nie chce z domu (chociaz to na calym Âświecie) ale w polska jest na jednym z pierwszych miejsc jesli o to chodzi. ogladam tez telewizje i widze jaki jest stosunek polakow do ludzi o innej orientacji seksualnej, albo o innym kolorze skory. i Âżeby uprzedziĂŚ twoje nastĂŞpne pytanie NIE JESTEM gejem! ale nic do nich nie mam.
ogolnie widze ze polacy sa falszywi. jesli chodzi np o wybory prezydenckie - wygral kaczynski ale wszyscy zapieraja sie rowno ze nikt na niego nie glosowal i nikt nie chcial zeby byl prezydentem. to co sam na siebie zaglosowal kilkaset tysiecy razy???
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Mo¿e warto przestaÌ czerpaÌ doœwiadczenia ¿yciowe z telewizji? Z t¹ tolerancj¹ wcale nie jest w Polsce tak Ÿle (nawet któreœ z ostatnich badaù pokazuj¹, ¿e jesteœmy bardziej tolerancyjni ni¿ inne kraje zachodnie). Co jest z³ego w kupowaniu przez Internet? Wygodne, tanie, nowoczesne - dziwne, ¿e postrzegasz to inaczej. No a to z Kaczyùskim ³atwo wyt³umaczyÌ - skoro sympatyzujesz z jak¹œ parti¹, masz okreœlony œwiatopogl¹d, obracasz siê podœwiadomie w krêgu ludzi podobnych do siebie. I oni pewnie nie g³osowali na Kaczyùskiego. ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

czytalem wiele wypowiedzi - nie tylko znajomych. korzystam z internetu na przyklad. jesli w internecie ludzie klamali na temat ze nie glosowali na kaczynskiego - to rĂłwnierz jest dowod na falszywosc polakow.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

A moim zdaniem potwierdza to mojÂą teoriĂŞ. Ludzie czynnie korzystajÂący z Internetu i innych nowoczesnych technologii to w wiĂŞkszoÂści nie jest elektorat obecnego prezydenta.

Polacy majÂą za to wielkÂą tendencjĂŞ do narzekania i wielkich kompleksĂłw. UwaÂżam, Âże czĂŞsto bardzo bezpodstawnie. Wystarczy popatrzeĂŚ jak witajÂą siĂŞ na przykÂład w Anglii: "What's up? -Fine, thanks!". A u nas: "Co sÂłychaĂŚ? -A, stara bieda...". U nich wypada powiedzieĂŚ tak, u nas wypada trochĂŞ ponarzekaĂŚ. ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości