Bohater tygodnia

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Bohater tygodnia

Post autor: Camilo »

''Bohater tygodnia'' to nowy program publicystyczny, ktĂłry zobaczymy od jutra. Emitowany bĂŞdzie w piÂątki o 20.00. Jego gospodarzem bĂŞdzie Andrzej Morozowski, ktĂłry porozmawia z osobÂą zwiÂązanÂą z politykÂą, ktĂłra w ostatnim tygodniu byÂła najbardziej rozchwytywana.
Zapraszam do dyskusji na temat programu!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

JuÂż wiadomo kto bĂŞdzie w pierwszym programie - jutro?. Moje typy:

:arrow: Kaczmarek} najbardziej prawdopodobny kandydat

:arrow: MĂŞÂżydÂło} bo jutro ogÂłosi swoje przejÂście do PO

:arrow: Ziobro} ten czÂłowiek od czasu akcji CBA w min. rol. ma konferencje 1 na godzinĂŞ :devil:

:arrow: Lepper} tyle, Âże byÂłoby to Teraz My Bis...
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

stawiam na Zbigniewu Ziobru... ale nie wiadomo czy bêdzie chcia³ przyjœÌ...
cudnego dnia :D
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Macie jakieÂś capsy z tego programu?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

jezarekd pisze:Macie jakieÂś capsy z tego programu?
Nie moÂżemy mieĂŚ capsĂłw, bo program jeszcze nie byÂł emitowany.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Programu pewnie dziœ nie bêdzie, albo zostanie wyemitowany trochê póŸniej. Powód? Miêdzy 17, a 18 zostan¹ wznowione obradu Sejmu, pos³owie maj¹ do przeg³osowania jeszcze kilkanaœcie ustaw, a wniosek o samorozwi¹zanie Parlamentu bêdzie g³osowany na koùcu. Na dodatek g³osowanie nad samorozwi¹zaniem ma poprzedziÌ debata.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Przed chwilÂą Brygida Grysiak zapowiedziaÂła program ''Bohater tygodnia''. GoÂściem Andrzeja Morozowskiego bĂŞdzie Jan Rokita, ktĂłrego kusi PiS.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Zapowiada siĂŞ ciekawie. A o 21:00 goÂściĂŚ bĂŞdzie jego Âżona Nelly Rokita. NieÂźle to poukÂładali :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ptr15 pisze:Zapowiada siĂŞ ciekawie.
I byÂło ciekawie, a raczej sensacyjnie. Rokita juÂż na poczÂątku programu ogÂłosiÂł, Âże nie bĂŞdzie kandydowaÂł w wyborach i rezygnuje z Âżycia politycznego oraz publicznego. Na koĂącu powiedziaÂł kilka ostatnich zdaĂą jako polityk na zupeÂłnie inny temat. Potem poÂżegnaÂł siĂŞ A.Morozowskim i wyszedÂł ze studia. WidaĂŚ byÂło, Âże Morozowski byÂł bardzo zaskoczony, kopletnie nie widziaÂł co robiĂŚ.

Program byÂł Âświetny!
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Program fajny. :D I od razu na stracie taka sensacja no i taaaka reklama. :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no to pieknÂą reklame zrobiÂł rokita, szokujÂące troche wyznanie i promocja jak trza! :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Tego siĂŞ nikt nie spodziewaÂł, premierowy odcinek Bohatera Dnia przejdzie do historii polskiej polityki. Zaskoczeni byli nie tylko dziennikarze TVN24, ale prawie caÂła Polska. Ja doznaÂłam rĂłwnie mocnego szoku, dla mnie to ogromna strata, bo jak juÂż kiedyÂś niejednokrotnie gdzieÂś tam we wÂątkach wspominaÂłam, Rokita to jeden z wybitniejszych politykĂłw naszego kraju i dlatego byÂł jednym z moich ulubionych. Ale z drugiej strony kto wie, moÂże nie ma tego zÂłego co na dobre nie wyjdzie, i myÂślĂŞ, Âże on jeszcze powrĂłci i bĂŞdzie powoÂłany z miejsca na jakieÂś wysokie stanowisko. MoÂże lepsze jest rzeczywiÂście bycie mĂŞÂżem swojej Âżony, niÂżeli bycie spychanym i obraÂżanym przez jakichÂś trzeciorzĂŞdnych pseudopolitykĂłw z miasta , z ktĂłrego on pochodziÂł, nie majÂąc jednoczesnie 100% poparcia ze strony swojego lidera. :neutral:
Jedno jest pewne w jutrzejszych wydaniach gazet, nie bĂŞdzie spoÂśrĂłd nich takiej, gdzie by nie wspomniano ani sÂłowem o Bohaterze Dnia, mam tu na myÂśli zarĂłwno RokitĂŞ jak i najnowszy program stacji TVN24!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

GoÂściem w dzisiejszym ''Bohaterze tygodnia'' bĂŞdzie JĂłzef Oleksy - zapowiedziaÂł przed chwilÂą Piotr Marciniak. Zapowiada siĂŞ znĂłw ciekawie, tym bardziej, Âże JĂłzef Oleksy dostaÂł propozycjĂŞ kandydowania w wyborach z list Samoobrony - w programie moÂże ogÂłosiĂŚ czy przyjmie tÂą propozycjĂŞ czy teÂż nie. JeÂśli przyjmie i to ogÂłosi - program znĂłw moÂże wywoÂłaĂŚ burzĂŞ, podobnie jak to byÂło w zeszÂłym tygodniu, gdy Jan Rokita ogÂłosiÂł, Âże odchodzi z polityki.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A Kamil Durczok w dzisiejszych "Faktach" zapowiedziaÂł, Âże "Bohaterem Tygodnia" bĂŞdzie Roman Giertych. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś ''Bohaterem tygodnia'' bĂŞdzie nowy minister sprawiedliwoÂści
w rz±dzie Donalda Tuska - prof. Zbigniew Æwi±kalski :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości