Hubert Urbański

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

ObiecaÂłem POpieram capsy z Hubertem, ktĂłry byÂł wczoraj goÂściem Kuby WojewĂłdzkiego. SÂłowa dotrzymujĂŞ ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Wielkie dziêki kamilo za capsy. :D Program by³ doœÌ ciekawy, ale szkoda, ¿e wiêksza czêœÌ rozmowy by³a poœwiêcona temu, ile zarabia teraz Piotr G¹sowki. WidaÌ, ¿e Hubertowi by³o g³upio o tym rozmawiaÌ. Trochê zdziwi³o mnie stwierdzenie Huberta, ¿e "w Polsce nie ma gwiazd". :roll: Ciekawe co myœla³ prowadz¹c "Jestem jaki jestem" czy "Taniec z gwiazdami"... S¹dzê, ¿e powiedzia³ to doœÌ spontanicznie i bez zastanowienia po tym, jak Kuba zapyta³ siê go czy jest gwiazd¹. :mhm: Jan Nowicki w wielu sprawach mia³ racjê, ale nie zgodzê siê z nim, ¿e - jak to powiedzia³ do Huberta - prowadz¹cy ró¿ne programy z ¿elem na w³osach s¹ znani tylko z tego, ¿e s¹ znani i nie maj¹ ¿adnego wykszta³cenia. Akurat Hubert Urbaùski skoùczy³ szko³ê aktorsk¹ razem z Katarzyn¹ Skrzyneck¹, wiêc jakieœ wykszta³cenie ma. :D No i Hubert po raz kolejny (znów w œwiêta :D ) pochwali³ siê swoimi umiejêtnoœciami wokalnymi. :brawa: Najzabawniejszy fragment rozmowy to pytanie Kuby do Jana Nowickiego, czy zna Tomka Kammela. :lol: Na kuba.onet.pl znalaz³em jeszcze krótki fragment rozmowy z Hubertem, który zosta³ wyciêty :arrow: http://kuba.onet.pl/2,2979536,1,32352,multimedia.html 8) I "Milionerzy" dwa razy w tygodniu - sobota i niedziela.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

POpieram pisze:Wielkie dziêki kamilo za capsy. :D Program by³ doœÌ ciekawy, ale szkoda, ¿e wiêksza czêœÌ rozmowy by³a poœwiêcona temu, ile zarabia teraz Piotr G¹sowki. WidaÌ, ¿e Hubertowi by³o g³upio o tym rozmawiaÌ.
Racja. Moim zdaniem Kuba trochê przesadzi³, bo Hubert ma do powiedzenia znacznie wiêcej ciekawych rzeczy ni¿ "ciekawostki" dotycz¹ce szczegó³ów kontaktu z TVN. Nie dziwi mnie te¿, ¿e Hubert powiedzia³, ¿e "nie kocha TVN-u" - co to w ogóle za pytanie? Tak sarkastyczne, ¿e a¿ bezsensowne. :aniol:
POpieram pisze:Jan Nowicki w wielu sprawach mia³ racjê, ale nie zgodzê siê z nim, ¿e - jak to powiedzia³ do Huberta - prowadz¹cy ró¿ne programy z ¿elem na w³osach s¹ znani tylko z tego, ¿e s¹ znani i nie maj¹ ¿adnego wykszta³cenia. Akurat Hubert Urbaùski skoùczy³ szko³ê aktorsk¹ razem z Katarzyn¹ Skrzyneck¹, wiêc jakieœ wykszta³cenie ma. :D
WidaÌ akurat by³o, ¿e pan Nowicki jest chyba po prostu zmêczony ¿yciem, jakoœ tak zgaszony. Mówi³ czêsto nierozs¹dnie i nieelegancko - dlatego te¿ podoba³o mi siê zachowanie Huberta, który - choÌ popar³ czêœÌ wywodów Nowickiego - zaznaczy³, ¿e tak ostre krytykowanie ¯mijewskiego jest nie na miejscu.

Najzabawniejsze, ¿e Nowicki, który krytykowa³ Artura ¯mijewskiego za to, ¿e "wciela siê w zbyt wiele ról" (tak, jakby nie od tego by³ aktor), zagra³ w kilkudziesiêciu serialach, w samym zreszt¹ roku 2006 zd¹¿y³ pojawiÌ siê miêdzy innymi w "Egzaminie z ¿ycia" i "Magdzie M"... :stop: Poza tym, re¿yserzy, którzy ¯mijewskiego obsadzaj¹ w tych rolach, chyba robi¹ to œwiadomie i na w³asne ¿yczenie...?
POpieram pisze:No i Hubert po raz kolejny (znĂłw w ÂświĂŞta :D ) pochwaliÂł siĂŞ swoimi umiejĂŞtnoÂściami wokalnymi. :brawa:
Taaaak, to byÂło - jak mawiajÂą 'na mieÂście' - niewÂąskie. I tÂłuste teÂż. (Znaczy fajne). :spiewa:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Reporter "Faktu" przyÂłapaÂł Huberta wsiadajÂącego do swojego nowego - wg niektĂłrych ÂźrĂłdeÂł uÂżywanego - Land Rovera.
Obrazek
Szczegó³y tutaj :arrow: Urbaùski kupi³ nowy samochód
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W studio ''MilionerĂłw'' :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

kamilo, dzi?ki za capsy. :D

A dzi? o 14:35 Hubert b?dzie go?ciem Marzeny Che?miniak w Radiu ZET. :D Je?li kto? nie b?dzie mĂłg? s?ucha?, to b?d? mia? ca?y wywiad nagrany i pĂł?niej go gdzie? wrzuc?. ;)

[ Dodano: Sob Sty 19, 2008 12:05 pm ]
Dzi? poranek z Hubertem - najpierw "Poranek" w TVN24, pĂł?niej "Dzie? Dobry TVN". :D Czat bardzo fajny, ale moderator wybiera? jakie? idiotyczne pytania, ktĂłre cz?sto si? powtarza?y. Z naszego forum (oprĂłcz mnie :D ) by? jeszcze szynek, ktĂłry wysy?a? chyba najwi?cej pyta?; moje pojawi?o si? tylko jedno - o konkurencyjny teleturniej Zygmunta Chajzera, ktĂłry ma pojawi? si? w Polsacie. Poza tym Hubert by? jednym z nielicznych go?ci, ktĂłry sam odpowiada? na pytania. :D Kilka capsĂłw:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Hubert w ''Milionerach'' kilka lat temu... :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek
... i obecnie w studio ''MilionerĂłw''... :arrow:
Obrazek
... oraz na kanapie ''DD TVN'' :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Dzi?ki za capsy! Ogl?da?em dzisiaj DDTVN. A ma kto? jakie? zdj?cia z nowego odcinka MilionerĂłw? B?d? bardzo wdzi?czny za dodanie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

B@r pisze:A ma kto? jakie? zdj?cia z nowego odcinka MilionerĂłw? B?d? bardzo wdzi?czny za dodanie.
Capsy Huberta z ''MilionerĂłw'' wrzuce w poniedzialek. Sa tez tutaj.
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

kamilo pisze:
B@r pisze:A ma kto? jakie? zdj?cia z nowego odcinka MilionerĂłw? B?d? bardzo wdzi?czny za dodanie.
Capsy Huberta z ''MilionerĂłw'' wrzuce w poniedzialek. Sa tez tutaj.
Ok, dzi?ki! :)

Tymczasem przed chwil? by?a reklama 'MilionerĂłw' i uda?o mi si? zrobi? kilka capsĂłw.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

O, ju? si? zacz?li Milionerzy. Zrobi?em te? kilka capsĂłw, to wgram je i id? dalej ogl?da? na du?ym ekranie w salonie. :)

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Hubert w pierwszym po reaktywacji wydaniu ''MilionerĂłw'' :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Jak ja lubi? te informacje z pudelka: http://www.pudelek.pl/artykul/7828/hube ... s_z_tvn_u/
haha komentarze te? s? ciekawe :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Polecam przeczyta? dwa baaardzo ciekawe wywiady z Hubertem :D :
:arrow: "Polska The Times"
:arrow: "Gala"
Oba ?wietne, ale w "Gali" Hubert opowiada du?o o (chwilowym) rozstaniu z TVN i o tym, co wtedy my?la?.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Hubert dzis w ''Milionerach'' :) :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Czw 31 Sty, 08 14:21 ]
Hubert zakochany?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Hubert Urbański - Fan Club

Post autor: pop »

Z wczoraj :lol: :lol: :lol: :
Obrazek

A jako ciekawostkę dodam, że na jednym z nagrań "Milionerów" był Piotr Gąsowski, który oczywiście żartował, że poprowadzi ten teleturniej. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości