Hubert Urbański

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

O tym, ze ten program miaÂł powstaĂŚ byÂło mĂłwione juÂż od dawna.. i podobno kilka odcinkĂłw zostaÂło juÂż zrobione.. wiĂŞc informacja o jego powrocie do TVN moÂże byĂŚ nieprawdziwa.. po prostu wyemitujÂą to co juÂż nakrĂŞcili, a jeÂżeli program sie pzyjmie mogÂą go na staÂłe zatrudniĂŚ.. co do "MilionerĂłw" jeÂżeli powrĂłcÂą to raczej na pewno z nim.. nie widze Âżadnego godnego kandydata do jego zastÂąpienia..
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Moim zdaniem to do takiego podró¿niczego programu bardziej pasuje Martyna Wojciechowska, przecie¿ to jej pasja i poprostu zna siê na tym bardziej.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A moim zdaniem do takiej produkcji nadaje siĂŞ kaÂżdy, kto umie dobrze poprowadziĂŚ program. Zdaje siĂŞ, Âże Hubertowi caÂłkiem to nieÂźle wychodziÂło. :aniol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

To juÂż potwierdzona informacja - Hubert wraca do TVN. :D OczywiÂście jako prowadzÂący "MilionerĂłw", ktĂłrzy na antenie - jak podaje "Fakt" - pojawiÂą siĂŞ na przeÂłomie grudnia a stycznia. :)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A mnie siĂŞ dzisiaj ÂśniÂło, Âże MilionerĂłw poprowadzi Jurek Owsiak :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:To juÂż potwierdzona informacja - Hubert wraca do TVN. :D OczywiÂście jako prowadzÂący "MilionerĂłw"
To by³o pewne, bo któ¿ inny, jak nie Hubert móg³by poprowadziÌ "Milionerów"? :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pawell pisze:To by³o pewne, bo któ¿ inny, jak nie Hubert móg³by poprowadziÌ "Milionerów"? :D
(Prawie) kaÂżdy. :] GÂąsowski przecieÂż pokazaÂł, Âże w "TaĂącu z gwiazdami" Hubert nie jest niezastÂąpiony. :] Ale i tak bardzo cieszĂŞ siĂŞ, Âże Hubert wraca do TVN. :)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:(Prawie) kaÂżdy. :]
Oczywiœcie, ¿e ka¿dy tylko k³opot w tym, ¿e wiêkszoœÌ zepsu³aby ten teleturniej swoj¹ osobowoœci¹. :) Wiem, wiem najlepszy by³by Wojciech Jagielski. :twisted: Na szczêœcie on (nigdy) niedostanie takiej szansy. :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Daruj sobie nêdzn¹ ironiê. :/ Nigdy nie napisa³em, ¿e nie chcia³bym, by "Milionerów" nie prowadzi³ Hubert Urbaùski, a œwietnym i najlepszym gospodarzem tego programu by³by tylko Wojtek Jagielski. Pamiêtamy, co dzia³o siê podczas ostatnich miêsiêcy nadawania "Milionerów". Mam nadziejê, ¿e teraz bêdzie du¿o lepiej. Lubiê Huberta, ogl¹da³em wszystkie programy, które prowadzi³ w TVN, mia³em przyjemnoœÌ go spotkaÌ. Trzymam kciuki i wierzê, ¿e "Milionerzy" znów odnios¹ sukces. :)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

POpieram pisze:. PamiĂŞtamy, co dziaÂło siĂŞ podczas ostatnich miĂŞsiĂŞcy nadawania "MilionerĂłw".
Tych tekstĂłw to Ci nigdy nie wybaczĂŞ! :devil:

A tak na marginesie: to pewnie ju¿ tylko formalnoœÌ, ale ci¹gle mnie zastanawia, ¿e to przecie¿ informacja niepotwierdzona, i trochê boli, ¿e pisze o tym tylko "Fakt". :rozglada:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Maciek pisze:i trochĂŞ boli, Âże pisze o tym tylko "Fakt".
Jeszcze Dziennik, Media2.pl, tvnfakty.pl i "ten" serwis. No i nie bez powodu UrbaĂąski bĂŞdzie jutro goÂściem "Studia ZÂłote Tarasy" (poprowadzi teleturniej na Âżywo).
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

r_r16 pisze:
Maciek pisze:i trochĂŞ boli, Âże pisze o tym tylko "Fakt".
Jeszcze Dziennik, Media2.pl, tvnfakty.pl i "ten" serwis.
JakbyÂś nie zauwaÂżyÂł to wszystkie w/w strony cytujÂą "Fakt". ;)
r_r16 pisze:No i nie bez powodu UrbaĂąski bĂŞdzie jutro goÂściem "Studia ZÂłote Tarasy" (poprowadzi teleturniej na Âżywo).
Hubert w teleturnieju interaktywnym? To moÂże byĂŚ ciekawe. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wszystkie strony cytujÂą Fakt, bo to juÂż na szczĂŞÂście inormacja pewna. Jeszcze pozostaje jutro oglÂądaĂŚ Studio ZÂłote Tarasy. :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ptr15 pisze:Wszystkie strony cytujÂą Fakt, bo to juÂż na szczĂŞÂście inormacja pewna.
Która przed chwil¹ siê potwierdzi³a. :D Po tym, jak Ewa Drzyzga powiedzia³a, ¿e tylko u Huberta Urbaùskiego nie wygrano miliona i spyta³a siê czy on nie przyk³ada³ do tego rêki i czy poprowadzi nowe edycje "Milionerów", Hubert zacz¹³ gadaÌ "w stylu milionerowym" i wkrêca³ Ewê, ¿e to jeszcze nic pewnego, i ¿e TVN na niego nie staÌ. :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Co siĂŞ potwierdziÂło? Bo moim zdaniem jedynie ÂżenujÂący brak klasy Ewy Drzyzgi...

Chamskie pytanie do Huberta, ktĂłry prĂłbowaÂł tÂłumaczyĂŚ konflikt pomiĂŞdzy nim a TVN: "To po co tu przyszedÂłeÂś?" jest szczytem wszystkiego - w tym dziennikarskich moÂżliwoÂści tej pani.

Przykre, ÂżaÂłosne, DNO. Mam nadziejĂŞ, Âże Hubert nie postawi wiĂŞcej kroku w tej stacji.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 93 gości