Hubert Urbański

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Post autor: szynek27 »

POpieram pisze:
Ptr15 pisze:Wszystkie strony cytujÂą Fakt, bo to juÂż na szczĂŞÂście inormacja pewna.
Która przed chwil¹ siê potwierdzi³a. :D Po tym, jak Ewa Drzyzga powiedzia³a, ¿e tylko u Huberta Urbaùskiego nie wygrano miliona i spyta³a siê czy on nie przyk³ada³ do tego rêki i czy poprowadzi nowe edycje "Milionerów", Hubert zacz¹³ gadaÌ "w stylu milionerowym" i wkrêca³ Ewê, ¿e to jeszcze nic pewnego, i ¿e TVN na niego nie staÌ. :lol:
Mam nadziejĂŞ, Âże to prawda :) ChciaÂłbym znĂłw zobaczyĂŚ UrbaĂąskiego w TVN-ie jako prowadzÂącego MilionerĂłw oczywiÂście.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Maciek pisze:Co siĂŞ potwierdziÂło? Bo moim zdaniem jedynie ÂżenujÂący brak klasy Ewy Drzyzgi...

Chamskie pytanie do Huberta, ktĂłry prĂłbowaÂł tÂłumaczyĂŚ konflikt pomiĂŞdzy nim a TVN: "To po co tu przyszedÂłeÂś?" jest szczytem wszystkiego - w tym dziennikarskich moÂżliwoÂści tej pani.

Przykre, ÂżaÂłosne, DNO. Mam nadziejĂŞ, Âże Hubert nie postawi wiĂŞcej kroku w tej stacji.

PrzecieÂż oni sobie Âżartowali. :>
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

A poza tym - to jest styl Ewy - taki bezpoÂśredni i domowy, przez to w Rozmowach w Toku jest taki fajny nastrĂłj. Za to jÂą lubiĂŞ :))
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

W niedzielĂŞ Hubert UrbaĂąski pojawi siĂŞ w "TaĂącu z gwiazdami" - podaÂł przed chwilÂą press.pl. UrbaĂąski ma zapowiedzieĂŚ podczas programu powrĂłt "MilionerĂłw". TrochĂŞ dziwne, jakoÂś trudno jest mi to sobie wyobraziĂŚ... 'Za nami ostatnia para dzisiejszego wieczoru, a teraz Hubert UrbaĂąski opowie wam o powrocie "MilionerĂłw"'. Mam nadziejĂŞ, Âże nie bĂŞdzie to polegaÂło na tym, Âże Hubert opowie o tym dlaczego odszedÂł z "Tzg", w jaki sposĂłb doszÂło do konfilktu miĂŞdzy nim a TVN, bo to by byÂło po prostu ÂżenujÂące i niesmaczne.
MoÂże zataĂączy? :devil: :D

[ Dodano: PiÂą Lis 23, 2007 6:44 pm ]
A tak a propos, pamiĂŞtacie jego wystĂŞp w "Drodze do gwiazd"? :lol: :tanczy:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

POpieram pisze:W niedzielĂŞ Hubert UrbaĂąski pojawi siĂŞ w "TaĂącu z gwiazdami" - podaÂł przed chwilÂą press.pl. UrbaĂąski ma zapowiedzieĂŚ podczas programu powrĂłt "MilionerĂłw". (...) MoÂże zataĂączy? :D

A tak a propos, pamiĂŞtacie jego wystĂŞp w "Drodze do gwiazd"? :lol:
O ja, ten wystĂŞp byÂł Âświetny! Nigdy tego nie zapomnĂŞ - mam nawet nagranie (niestety tylko dÂźwiĂŞkowe) na CD, i to mnie zawsze wprawia w ÂświÂątecznÂą atmosferĂŞ. :spiewa:

"PĂłjdÂźmy wszyscy do stajenki" w wykonaniu Huberta jakby 'skrzyÂżowanego' z Michaelem Jacksonem rulez...

Tymczasem, jeÂśli chodzi o niedzielny "Taniec", to myÂślĂŞ, Âże wszystko jest moÂżliwe. :tanczy:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A mnie ciekawi dlaczego akurat w TzG? Wiem, ¿e program ma b. dobr¹ ogl¹dalnoœÌ, ale równie dobrze mogliby to powiedzieÌ w Faktach.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

r_r16 pisze:A mnie ciekawi dlaczego akurat w TzG?
A moÂże dlatego, Âże Milionerzy bĂŞdÂą nadawani w tym samym czasie antenowym co Taniec z Gwiazdami. :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Hubert kiedyœ prowadzi³ "Taniec" - mo¿e jednak jakoœ do tego nawi¹¿¹...?

Poza tym, jest to fina³ tego programu i na pewno bêdzie mia³ du¿o wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ "Fakty". :aniol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Rozmowa z Hubertem UrbaĂąskim w "Pressie":
Po Pana rozstaniu z TVN-em, tuÂż przed szĂłstÂą edycjÂą ”TaĂąca z gwiazdami”, spekulowano, Âże chodziÂło o pieniÂądze. Prasa kolorowa podawaÂła nawet kwoty, jakich miaÂł Pan wtedy ¿¹daĂŚ. Czy teraz zgodziÂł siĂŞ Pan na prowadzenie teleturnieju ”Milionerzy”, bo przyjĂŞto Pana warunki?
Trudno konkurowaĂŚ z prasÂą kolorowÂą w kategorii: brak wiarygodnoÂści. ÂŻadna z tych sum nie byÂła prawdziwa. WiĂŞcej nie mogĂŞ powiedzieĂŚ, bo w kaÂżdym kontrakcie te kwestie sÂą poufne.
W niedzielĂŞ 18 listopada pojawiÂł siĂŞ Pan w niedzielnym programie TVN-u ”Studio ZÂłote Tarasy”. MiaÂłam wraÂżenie, Âże wÂłaÂśnie po to, aby zapowiedzieĂŚ powrĂłt na antenĂŞ teleturnieju ”Milionerzy”. SkoĂączyÂło siĂŞ jednak na wymijajÂących wypowiedziach. Sprawa nie byÂła wtedy jeszcze dogadana?
To byÂło pani wraÂżenie. Od poczÂątku umĂłwiliÂśmy siĂŞ na oficjalne potwierdzenie powrotu ”MilionerĂłw” w finale ”TaĂąca z gwiazdami” 25 listopada. LiczyliÂśmy na du¿¹ widowniĂŞ. I nie przeliczyliÂśmy siĂŞ.
Ma Pan Âżal do TVN-u, Âże nie prowadziÂł Pan szĂłstej edycji ”TaĂąca z gwiazdami”?
Dla mnie to ju¿ przesz³oœÌ. Nie mam ochoty wracaÌ do tej sprawy w jakikolwiek sposób.
Czy negocjujÂąc udziaÂł w ”Milionerach” miaÂł Pan propozycje z innych telewizji?
Tak, byÂły inne propozycje.
Co zdecydowaÂło o wyborze tego programu?
”Milionerzy” to byÂła najlepsza oferta pod kaÂżdym wzglĂŞdem, takÂże finansowym. CzujĂŞ, Âże to mĂłj program, odpowiada mi jego wizerunek.
Czy to bĂŞdÂą tacy sami ”Milionerzy” jak piĂŞĂŚ lat temu?
Tempo programu bĂŞdzie szybsze. W sumie padnie mniej pytaĂą (12 zamiast 15 – przyp. red.). Do pierwszej sumy gwarantowanej wystarczÂą tylko dwie odpowiedzi. SposĂłb prowadzenia siĂŞ nie zmieni. To zresztÂą siÂła tego formatu.
Nie wolaÂłby Pan poprowadziĂŚ siĂłdmej edycji ”TaĂąca z gwiazdami”?
Nic mi nie wiadomo o tym, Âżeby miaÂła byĂŚ siĂłdma edycja ”TaĂąca z gwiazdami”.
A jeÂżeli bĂŞdzie? TVN tego nie wyklucza.
To wtedy zobaczymy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Od poczÂątku umĂłwiliÂśmy siĂŞ na oficjalne potwierdzenie powrotu ”MilionerĂłw” w finale ”TaĂąca z gwiazdami” 25 listopada.
CoÂś mi siĂŞ nie wydajĂŞ, Âżeby to byÂło od poczÂątku zaplanowane.
ÂŻadna z tych sum nie byÂła prawdziwa.
JakoÂś trudno mi uwierzyĂŚ. JeÂśli nie pieniÂądze, to co miaÂłoby byĂŚ powodem jego odejÂścia z TVN?
”Milionerzy” to byÂła najlepsza oferta pod kaÂżdym wzglĂŞdem, takÂże finansowym.
Dobrze, Âże w tej kwestii jest szczery.
Tak, byÂły inne propozycje.
Ciekawe jakie?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

r_r16 pisze:
ÂŻadna z tych sum nie byÂła prawdziwa.
JakoÂś trudno mi uwierzyĂŚ. JeÂśli nie pieniÂądze, to co miaÂłoby byĂŚ powodem jego odejÂścia z TVN?
Ale Hubert nie powiedziaÂł, Âże to nie przez pieniÂądze. :> Po prostu poinformowaÂł, Âże Âżadna z gazet 'nie trafiÂła'. "ÂŻadna z tych sum nie byÂła prawdziwa", ale inna musiaÂła...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ciekawe czy byÂła wyÂższa, czy niÂższa? :devil:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

JuÂż jutro ÂświÂąteczny odcinek "Kuby WojewĂłdzkiego"!
JuÂż w najbliÂższÂą niedzielĂŞ,w przedÂświÂątecznym, ostatnim w tym (2007) roku i ogĂłlnie wyjÂątkowym odcinku programu „Kuba WojewĂłdzki” pojawiÂą siĂŞ (oprĂłcz Kuby WojewĂłdzkiego naturalnie) dwie wybitne osobowoÂści polskiego szoÂłbiznesu – aktor, znawca kobiet i koneser Âżycia Jan Nowicki oraz najsÂłynniejszy polski prezenter Hubert UrbaĂąski, znany z niebywaÂłej elegancji, niezmÂąconego spokoju, dostojnej siwizny i wielu innych rzeczy.

Zapewne bĂŞdzie wiĂŞc dostojnie i uroczyÂście. No chyba Âżeby nie.
Polecam w ciemno, dwie fantastyczne osobistoÂści, no i jeszcze ten Kuba! :devil:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości