Grzegorz Miecugow

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jego relacje były również we wczorajszym Poranku. :aniol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: pawell »

Grzegorz Miecugow został awansowany na ministra sportu przez ukraiński portal newsru.ua . :)

:arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1556534,0,1,mini ... omosc.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: pop »

Oprowadzając jedną z wycieczek :arrow:
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: TinkiWinki »

Pan Miecugow piękny i młody, w ślicznym garniturku :)
http://www.tvp.pl/retro/archiwizja/20-l ... wiadomosci
To byli dziennikarze. Bez internetu, bez komórek, bez komputerów montażowych, bez łatwego wyszukiwania w archiwach potrafili zrobić dobry program informacyjny.
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Nika »

Grzegorz Miecugow jest dziennikarzem absolutnym i pokazał dziś ( z resztą nie tylko dziś) klasę z jaką można zadawać pytania rozmówcy (vide dzisiejsza rozmowa o 22 z Bronisławem Komorowskim). Poza tym chyba nie bez przyczyny Miecugow jest przydzielany do tzw. sytuacji trudnych, gdzie wymagana jest duża doza dyplomacji i empatii od dziennikarza. Moim zdaniem powinno się go wysuwać na pierwszy plan nie tylko w takie dni jak dzisiejsza żałoba, ale na stałe powinien mieć przydzielone rozmowy w okolicach wieczornych z politykami. Wówczas dałoby się słuchać polityków na co dzień. A w SK poradzą sobie dobrze i bez niego.
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: sylwiagfan »

Calkowicie sie z toba zgadzam. Pan Miecugow jak nikt inny pasuje do prowadzenia Faktow po Faktach. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. W Rozmowie Porannej po prostu sie marnuje. TVN24 powinna zrobic transfer i takie osoby jak Kolenda-Zalewska i Miecugow dac do programow w prime time
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Właśnie w takich sytuacjach można stwierdzić kto jest profesjonalnym dziennikarzem, a kto niestety nie. Miecugow zdał kolejny egzamin. Kolejny, bo pamiętam chociażby jego programy sprzed pięciu lat, gdy umierał Jan Paweł II. I były one tak samo wyważone, jak chociażby ta wczorajsza rozmowa z Komorowskim. W sobotę przed północą widziałem też program, w którym gościł Zimińskiego - do tej klasy doszła też nadzwyczaj trafna i słuszna ocena sytuacji w jakiej się znajdujemy.
Pochwały zresztą należą się całemu zespołowi TVN24.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Nika »

Camilo pisze: Pochwały zresztą należą się całemu zespołowi TVN24.
Jak najbardziej. Wracając do Grzegorza Miecugowa, to nadzwyczaj dobrze wypadł też jego unikalny duet z Moniką Olejnik w specjalnym zdaje się sobotnim paśmie. Bardzo dobrze się uzupełniali.

Mam nietypową prośbę. Jeśli ktoś posiada filmik z wczorajszej rozmowy Grzegorza Miecugowa z Michałem Bonim to bardzo proszę o podlinkowanie to pliku z filmikiem. Dzięki z góry. Już od dwóch osób słyszałam, że jego wczorajszy wywiad z ministrem był bardzo ciekawy.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: epsztajnek »

Po prostu koniec świata :shock:
Pan redaktor krytykuje działanie Kancelarii Prezydenta w sprawie tablicy na Pałacu Prezydenckim.
Kancelarii Swojego Prezydenta :!:
Panie redaktorze, spokojnie. Pięć lat przed nami :devil:
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: pixie »

dokłaadnie :O a on zawsze stał murem za PO..przynajmniej tak mi się wydawało.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Nika »

On był wkurzony, bo dziennikarze nie zdążyli się ustawić z kamerzystami, by sfilmować jak zakładają tablicę. Nawet jakoś tak to skomentował, że "zrobili to bez uprzedzenia". Dziennikarze mają strasznego fioła na punkcie "bycia doinformowanym". Już kilka razy się zdarzyło, że gdzieś coś się działo poza kamerami, nie mogli pokazać w tv i od razu był pojazd. A przecież logiczne, że gdyby przed czasem poinformowali, że zakładają tablicę, to by już gromadka zastawiła ścianę i byłoby po ptakach. Generalnie już nie idzie słuchać ani oglądać tematu krzyża. Plamę dają zarówno rządzący - bo nic z tym nie robią, opozycja - bo nakręca sytuację, i media - ich codzienne zainteresowanie sytuacją nie wycisza jej. Także chill out Panie Miecugow. 8)
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Frazes »

Mnie najbardziej rozbawiło oburzenie Pana Miecugowa, że (cytat niedosłowny) "dlaczego tak szybko podjechała ta ciężarówka z tablicą i robotnikami! Przecież nasza reporterka była wtedy odwrócona tyłem i tego nie widziała!", albo pretensje, że odsłaniający tablicę się przeżegnali...

Dziennikarz, a tym bardziej dyrektor programowy czołowego kanału informacyjnego (chyba taką funkcję w "TVN24" pełni Pan Miecugow???) nie może moim zdaniem tak reagować i Pan Grzegorz (mój imiennik zresztą :D ) sporo stracił w moich oczach, a uważałem go za jednego z najlepszych fachowców polskiego dziennikarstwa (który nie daje się "zgłupieć" i nie goni za sensacją)...

Z drugiej strony pewnie po konferencji "obrońców krzyża" zrobiło mu się głupio, albo ktoś mu powiedział właśnie "Grzesiek, wyluzuj!", bo jej już nie komentował...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Miecugow ma coś takiego nieprzyjemnego w kontaktach międzyludzkich w "Szkle". :D Już pomijam nawet ten grymas na twarzy.
I jeszcze niesamowicie pogania dzwoniących. Co chwilę tylko "kończymy, kończymy", a gdyby sobie wrzucił na luz i co chwilę nie przerywał, to ci ludzie o wiele szybciej by skończyli.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Nika »

@Frazes
Mnie najbardziej rozbawiło oburzenie Pana Miecugowa, że (cytat niedosłowny) "dlaczego tak szybko podjechała ta ciężarówka z tablicą i robotnikami! Przecież nasza reporterka była wtedy odwrócona tyłem i tego nie widziała!", albo pretensje, że odsłaniający tablicę się przeżegnali...
O, dokładnie tak powiedział. Gdybym tego nie słyszała, to bym nie uwierzyła, że wieloletni, doświadczony dziennikarz, emocjonuje się, bo pan kamerzysta nie uwiecznił powieszenia na tablicy.
Generalnie to lubię Miecugowa, bo często ma trafne spostrzeżenia i jak nikt inny ma talent do prowadzenia rozmów. No, ale jak każdy ma swoje wady. A z tym poganianiem rozmówców w "SK", to każdy prowadzący tak robi. Oni ledwo zaczną rozmowę, to już myślą, wiercąc nerwowo się na krześle, o tym, by rozmówca skończył gadać. To poganianie jest widoczne w każdym programie zresztą, gdzie się gości zaprasza. Ciągła nerwówka, że się nie zmieszczą w czasie i tłumaczenie się, że "tam w słuchawce już na mnie krzyczą". A co mnie to obchodzi?! Telewizja jest dla widzów, a nie dla frustrata ze słuchawki. Dlatego najlepiej się ogląda rozmowy, gdzie wiadomo, że jest przynajmniej te 10-15 minut na rozmowę z drugą osobą.
jaro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 07 cze 2010, 22:29

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: jaro »

Przepraszam, że początkujący się wtrąca :) Grzegorza Miecugowa podziwiam za takt i wyważenie. Ale niestety w sprawie krzyża stacja-matka (i Miecugow też :? ) nie zdali egzaminu. Przykro mi to pisać ale to wkładanie kija w mrowisko, to jątrzenie (w czym "błyszczała" zwłaszcza ściągnięta z Krakowa Ania Seremak) było nie do zniesienia. Byłem w szoku że grupie agresywnych ludzi podstawia się mikrofon i daje wylać wszelką żółć, dolewa się oliwy do ognia "dociekliwymi" pytaniami. Ten wyścig, kto pierwszy coś szokującego pokaże, powie... Wiem - jest demokracja. Niestety tvn24 i wielu jego dziennikarzy tylko podgrzało atmosferę i dzięki nim ludzie spod krzyża poczuli się panami sytuacji. Rządzili anteną.
No szok po prostu - na naszych oczach nie wjechała cięzarówka. No tragedia - nie pokazaliśmy pierwsi pana z wiertarką. Dramat - reporter nie zdążył krzyknąc do monterów tablicy "co panowie robicie??!!!" Nie przedarł się przez barierki by PIERWSZY uwiecznić moment pucowania kawałka granitu. Ułamki sekud, które ... no niby co zmieniły?
Przepraszam, początkujący jestem. Mnie bardziej emocjonuje choćby sprawa mieszkańców Bogatyni. Zamiast troszczyć się o krzyż-minuta-po-minucie, trzeba było zapytać o funkcjonowanie szpitala w miejscu gdzie nie ma prądu. Jakby decydenci tvn24 pomysleli, mieliby newsa pierwsi. A tak dopiero PAP zainteresował wszystkie media po kolei losami szpitala.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 54 gości