TVP Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

oprawa fajna taka nowoczesna, studio okropne
TVN innowacja i nowoczesność...
stasiu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 06 lip 2006, 14:23

Post autor: stasiu »

Moim skromnym zdaniem, to ca³e TVP Info to taka "czwarta woda po kisielu" (chyba tak to siê mówi 8) ) Jak ktoœ wczeœniej ju¿ nadmieni³, na miarê telewizji ogólnopolskiej to to ich logo sprawia wra¿enie malowanego przez dziecko na dywanie w przedszkolu - no masakra. Ludzie, co oni grafików nie maj¹?? Fakt, opóŸnienie mieli z tym rozruchem, ale wydawa³o mnie siê, ¿e ze wzglêdu na dopracowanie szczegó³ów.

Z innej beczki, jak widaÌ, duch TVP3 wci¹¿ ¿ywy. Hehe, i tak mohery bêd¹ gadaÌ "w³¹cz na trójkê", a nie "w³¹cz TVP Info". Irytuj¹ca i przykra puenta, ale co zrobiÌ. Drogi zarz¹dzie TVP - widzia³y ga³y co bra³y :lol:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

stasiu pisze:Moim skromnym zdaniem, to caÂłe TVP Info to taka "czwarta woda po kisielu" (chyba tak to siĂŞ mĂłwi 8) )
Ja sÂłyszaÂłem "piÂąta woda po kisielu" ale nie wiem jak sie poprawnie mĂłwi :P
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Hehe, i tak mohery bêd¹ gadaÌ "w³¹cz na trójkê", a nie "w³¹cz TVP Info"
Nie jestem moherem, ale w dalszym ciÂągu bĂŞdĂŞ myÂślaÂł "TVP3". Sami tego chcieli. Jak juÂż wspomniano, oprĂłcz wystroju, grafiki itp. , Âżadnych wielkich, naprawdĂŞ znaczÂących zmian. W dalszym ciÂągu jest to TVP3.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Poprostu nie wierze w to co wlasnie zobaczylem na tym szajsie tvpinfo.

Czy zauwazyliscie ,ze oni maja identyczna wstawke co CNN na poczatku serwisu ?
Tyle ,ze w tvp to nie jest poczatek serwisu a zapowiedz ,ze to tvpinfo i jest dokladnie tak samo tylko ,ze zamiast napisu CNN jest TVP INFO.

Nie wierze,ze mozna juz tak nisko upasc i tak bezczelnie skopiowac oprawe
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

ZauwaÂżyÂłem ten spot juÂż w pierwszym dniu nadawania. Forma, kolorystyka identyczne, nawet tematyka zdjĂŞĂŚ ta sama... Czy oni przypadkiem nie wiedzÂą Âże coÂś takiego nazywa siĂŞ plagiat :P
Spot CNN (druga animacja z kolei): http://pl.youtube.com/watch?v=fHkMdhIGiKE
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

I juÂż pierwsze wyniki oglÂądalnoÂści kanaÂłu - TVP Info jest nieco sÂłabiej oglÂądany niÂż TVP3.
KanaÂł TVP Info po trzech dniach od startu miaÂł mniejszÂą widowniĂŞ i udziaÂł w rynku niÂż TVP 3 w tym samym okresie ubiegÂłego roku.
WedÂług danych AGB Nielsen Media Research uruchomiony w sobotĂŞ przez TelewizjĂŞ PolskÂą kanaÂł informacyjny TVP Info przyciÂągn¹³ w pierwszych dniach 288 tys. widzĂłw – o 5 proc. mniej, niÂż TVP 3 w tym okresie ub.r. UzyskaÂł teÂż nieco niÂższy udziaÂł w rynku: 4,47 proc. w porĂłwnaniu z 4,79 proc. w ub.r.
W dniu debiutu, 6 paÂździernika, widownia TVP Info byÂła o 20 proc. mniejsza niÂż TVP 3 w ub.r. W niedzielĂŞ - o 1 proc. wyÂższa, a w poniedziaÂłek – o 11 proc. wyÂższa.
TVN 24, z ktĂłrym TVP Info konkuruje, miaÂł w okresie 6-9 paÂździernika mniejszy udziaÂł w rynku – 2,45 proc. Dociera do ok. 40 proc. mieszkaĂącĂłw Polski, podczas gdy TVP Info – do 90 proc. (w tym 77 proc. przez nadajniki naziemne).
ÂźrĂłdÂło: Press

Ten kanaÂł jest tragiczny :?
W sobotê pisa³em, ¿e kana³ nie jest a¿ tak fatalny, ale to by³o tylko chwilowe zafascynowanie jak¹œ nowoœci¹ na polskim rynku :?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Po debacie w TVN24 komentarze i rozmowy w studio, a co w TVPinfo? Reklamy...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Tak gdzieœ godzinke temu przez przypadek w³¹czy³em tvp info :rozglada: By³ jakiœ program publicystyczny nijakiego pana Jacka Sobali :uhh: Debatowa³ Kalisz z Kurskim.
Ten prowadzÂący byÂł totalnie stronniczy :hmm: OczywiÂście nie sympatyzuje z Kaliszem;ale niektĂłre odzywki tego redaktorka to juÂż byÂła przesada :? Nawet siedziaÂł tak bliÂżej Kurskiego :devil: WyglÂądaÂło mniej wiĂŞcej tak jakby Kalisz rozmawiaÂł z dwoma panami Kurskimi :shock:
SÂłyszy sie na kaÂżdym kroku co siĂŞ dzieje w tvp,ale teraz to juÂż nawet nie prĂłbuja tego jakoÂś kryĂŚ pod jakimÂś pÂłaszczykiem tylko juÂż sÂą totalnie rozbestwieni :stop:

Wy³¹czy³em po paru minutach,d³u¿ej siê nie da³o tego ogl¹daÌ :nie:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jak wyglÂąda TVP Info po 10 dniach? :spiewa:
UdziaÂł w rynku kanaÂłu TVP Info w pierwszych 10 dniach istnienia ksztaÂłtowaÂł siĂŞ na Âśrednim poziomie 4,92 proc. – wynika z danych AGB Nielsen Media Research. TVP Info byÂło w tym czasie najchĂŞtniej oglÂądanym kanaÂłem informacyjnym.
TVP3 zostaÂło przeksztaÂłcone w TVP Info 6 paÂździernika br. W pierwszych 10 dniach udziaÂł w rynku TVP Info wynosiÂł 4,92 proc. W tym samym okresie TVN24 miaÂł 3,41 proc. udzia³ów w rynku, Superstacja – 0,27 proc., a TV Biznes – 0,05 proc.

W analogicznym okresie ubieg³ego roku TVP3 mia³a 4,56 proc. udzia³ów w rynku. Z kolei we wrzeœniu br. udzia³ w rynku kana³u wynosi³ 5,35 proc.
ÂźrĂłdÂło: medialink
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Bardzo podoba mi siĂŞ nowa oprawa graficzna TVP Warszawa. OczywiÂście daleko jej do 'warszawskiej oprawy' TVN CNBC Biznes, ale jak na warunki telewizji publicznej jest caÂłkiem niezÂła. :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=JcPrg_YjmHM
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

PomysÂł fajny, gorzej z wykonaniem. ChoĂŚ i tak jak na TVP rzeczywiÂście niezÂła.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

taka sobie, nie ma co mĂłwiĂŚ, jak na tvp caÂłkiem niezÂłe, standardy sa znacznie wyÂższe
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

StrzelajÂąc po kanaÂłach, trafiÂłem na TVP Info, w ktĂłrym chyba pierwszy dziÂś raz leci program ''Forum'', przeniesiony z TVP1, z powodĂłw niskiej oglÂądalnoÂści :?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

TVP powinna jak najszybciej uruchomi? dodatkowy kana? (tak jak by?o niegdy? w planach), ktĂłry transmitowa?by wszystkie obrady Sejmu. Ogl?danie nie zawsze ciekawych transmisji z obrad tej jak?e zacnej i szanownej instytucji nie przyci?ga zbyt wielu widzĂłw w do?? wa?nej porze 9 - 16. Dzi? od rana dzieje si? do?? du?o wa?nych rzeczy - spotkanie u prezydenta w sprawie s?u?by zdrowia, ewakuacja szpitala w Ko?cierzynie, wizyta Tuska w Pradze - a w TVP Info tylko czerwony pasek...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości