[TVN] Sport i Pogoda

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ja te¿ chcia³em dodaÌ t¹ informacje tylko nie wiedzia³em czy tu czy gdzieœ indziej ale mniejsza z tym ALE JA TE¯ JESTEM NA NIE!!!! :mad: ten zespó³ pogody TVN jest bardzo dobry jest ich 4 jeœli dobrze licze wiêc 5 nie potrzebna niech se zostanie w TVN Meteo i niech tam se opowiada o pogodzie :)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

OdebraÂło mi mowĂŞ :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock: :x :x :x :mad: :mad: :mad: :evil: :evil: :evil: TO TRAGEDIA :!: :!: :!: Tylko nie to :!: NIEEEE :!: :!: :!: Nie moÂże to byĂŚ prawdÂą! Wszystko zaczyna siĂŞ walic! Ona jest okropna!!!!!!!!! HEELLPPPP!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A ja jestem na tak. Wolê j¹ obejrzec ni¿ s³uchaÌ Tomasza Wasilewskiego, który przypomina w kó³ko, ¿e
- w TVN24 o pogodzie mówimy co pó³ godziny, dziêkujê paùstwu i do zobaczenia
- kolejna prognoza w TVN, jutro za dwadzieÂścia Ăłsma wieczorem.
:devil:
:)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

wÂłaÂśnie.. bardzo mnie wnerwia u Wasilewskiego ta "za dwadzieÂścia Ăłsma wieczorem".. mĂłgÂłby sobie innÂą ÂśpiewkĂŞ wymyÂśleĂŚ a nie automatycznie zawsze to samo :devil:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, mnie Wasilewski teÂż denerwuje. Ma jeszcz jeden tekst. "Wiemy juÂż jak bĂŞdzie jutro, a teraz dowiemy siĂŞ jak bĂŞdzie w kolejnych dniach". :?

A Omenaa na pewno bêdzie du¿ym urozmaiceniem. Jestem jak najbardziej na tak. :D Bêdzie weso³o. :lol: Co macie przeciw niej? ¯e prowadzi³¹ Red Light, zcy te¿ mo¿e, ¿e jest murzynk¹? Hê? Tolerancji. Po za tym bardzo podoba mi siê awans do TVN, TVN24 i iTVN Agnieszki Cegielskiej - ona jest œwietna. :D Szkoda, ¿e dopiero teraz j¹ zauwa¿ono. :) Mo¿e i Omenaa bêdzie wypas. Omenaa by³a na ok³adce ostatniego Kuriera TV i by³ opisany jej program "Pogoda na rower".
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Omenaa ? - czemu nie :)
W studiu TVN24 i Faktów bêdzie mog³a swobodnie sobie pochodziÌ przed wielkim ekranem i uwydatniaÌ swoje wdziêki (pomijajam fakt, ¿e spora czêœÌ widowni sie nimi wcale nie zachwyca). W TVN Meteo równie¿ stara siê to robiÌ jednak uk³ad studia na to nie pozwala. Podczas prognoz przez ni¹ prowadzonych osoby odpowiedzialne za monta¿ serwisu nie maksymalizuj¹ mapek na ca³y ekran, aby Omenka nie zniknê³a z wizji - trzeba ogl¹daÌ to co prowadz¹ca pokazuje na ekraniku plazmowym. W przypadku ogl¹dania prognozy dla ¿eglarzy jest to nieco utrudnione, gdy¿ trudno cokolwiek odczytaÌ. Problem ten jest wyeliminowany w TVN "za dwadzieœcia ósma" ;)
SwojÂą drogÂą, proponowaÂłbym utworzyĂŚ studio z znacznie wiĂŞkszym ekranem projekcyjnym specjalnie dla TVN Meteo.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

arti pisze: SwojÂą drogÂą, proponowaÂłbym utworzyĂŚ studio z znacznie wiĂŞkszym ekranem projekcyjnym specjalnie dla TVN Meteo.
no niech zrobiÂą takie jak ma SKY News (fotki na 1 stronie tego tematu)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ludzie! O czym wy w ogóle mówicie?! :mad: tu chodzi o prognozê pogody, a nie o jakies idiotyczne wdziêki Omeny :!: LICZY SIÊ RZETELNO¦Æ I WIARYGODNO¦Æ TYCH PROGNOZ! To jest w³a¶nie najwa¿niejsze, a nie, ¿e Omena bêdzie mog³a pe³niej pokazywaæ swoja - przepraszam za wyrazenie - dupê! To chore :!: :!: :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:lol: :lol: :lol: :lol: no to jest prawda pogoda jest najwa¿niejsza a Omena to tylko szczegó³ tego programu
igor19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 21:20

Post autor: igor19 »

No i za nami pogoda z Omena.....
Maasakra, nie potrafiÂłeM skupiĂŚ siĂŞ na pogodzie....:))
I nie byÂła to zasÂługa urokĂłw owej prezenterki tylko jej nieziemskich opowieÂści.. Trzeba przyznac Âże byÂła to najdÂłuÂższa i "najciekawsza" od jakiegoÂś czasu prognoza pogody w TVN....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

bardzo fajnie jÂą poprowadziÂła no i takie dÂługie zapowiedzi powinny byĂŚ w kaÂżdej pogodzie jeszcze mogli by daĂŚ materiaÂł taki jak jest w pogodzie na TVP 2 i 3
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie wiem, czy zauwa¿yliœcie, ale wczoraj nie by³o w TVN pogody. :D Ju¿ by³y s³owa "Sponsorem pogody je", kiedy nagle uciê³o i pojawi³¹ siê reklama Superkina, kolejne reklamy, a¿ wreszcie czo³ówka Uwagi. :D a
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Nie wiem, czy zauwa¿yliœcie, ale wczoraj nie by³o w TVN pogody. :D Ju¿ by³y s³owa "Sponsorem pogody je", kiedy nagle uciê³o i pojawi³¹ siê reklama Superkina, kolejne reklamy, a¿ wreszcie czo³ówka Uwagi. :D a
no wÂłaÂśnie.. wczoraj czekaÂłem na pogodĂŞ i przy okazji przeskakiwaÂłem po kanaÂłach w poszukiwaniu czegoÂś ciekawego.. myÂślaÂłem Âże przegapiÂłem bo nagle pojawiÂła siĂŞ uwaga.. ale jednak nie przegapiÂłem :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Ja teÂż wczoraj czekaÂłem na pogodĂŞ no i siĂŞ nie doczekaÂłem :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

raz podobnie tak bylo ze sportem na TVN dali juz reklamy sponsorow i nagle koniec reklamy i pogoda :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość