[TVN] Sport i Pogoda

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale czemu to zawsze ja muszĂŞ walczyĂŚ z Faustusem? Jak ja zaczynam walczyĂŚ to on od razu siĂŞ obraÂża. MoÂże ktoÂś inny teraz? :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

£ukasz, ja siê obrazi³em tylko raz - otó¿ powtórze to, co ju¿ napisa³em wczeœniej - stwierdzeniem, ¿e najlepiej czu³bym siê 25 lat temu oplu³eœ moje trzy lata spêdzone w Instytucie Historii UJ. Nie mam nawet si³, wyjaœniaÌ Ci wiêcej, dlatego pozostanê przy tym jednym zdaniu. Z innymi twoimi wypowiedziami równie¿ mo¿na dyskutowaÌ, ale ¿adn¹ inn¹ jeszcze mi tak nie dowali³eœ.
Zapraszam do dyskusji o Sporcie po Faktach - ale mo¿e pos³ugujmy siê faktami i argumentami, a nie pomówieniami. Wydaje mi siê, ¿e wszytko co napisa³em do tej pory o TVN laniem wody nie by³o. Zawsze staram siê znale¼æ argumenty potwierdzaj±ce moj± tezê. Tak te¿ jest i w tym temacie. Uwa¿asz, ¿e siê mylê - ale¿ prosze bardzo powiedz, ale te¿ udowodnij to. Nie czekam na zdanie - nie masz racji, lub, ¿e jest inaczej. ¯adam DOWODÓW :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no ale chyba wszyscy, nawet najwiêksi mi³oœnicy tvn zgodz¹ siê z tym, ze serwis sportowy w tvn jest na ¿enuj¹cym poziomie, czasami mo¿na wrêcz odnieœÌ wra¿enie ze nadaj¹ go tylko dlatego, ze wszystkie przyzoite stacje maja taki serwis po g³ównym wydaniu serwisu informacyjnego

PS. faustus, dzieki za przypomninie o Gumisiach :D wczoraj oglÂądaÂłem rano Alladyna ale strasznie mnie ten goÂściu wkurza, poza tym pora troche za wczesna jak na mnie :wink: :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kolejny iweczó i kolejna wpadka TVN. Ju¿ nudzi mnie ten ich sport, wiêcej nie w³¹czê. Prêdzej wielb³¹ przejdzie przez ucho igielne ni¿ w TVN-nie zmodernizuj¹ sport. A jakie paskudne i zakurzone studio!!! Pulpit dla prezentera i stó³ dla programu Sportowe podsumowanie dnia wygl¹daj¹ jak zbite z jakiejœ starej mebloœcianki popularnej przed 1989r..... I to s¹ te standardy... eh szkoda gadaÌ. Chocia¿ jedna zmiana dzisiaj nast¹pi³a pani C.C nawet ³adnie wygl¹da³a w tym czerwonym ubranku, ale tylko wygl¹da³a nic wiêcej.....
Studio ca³kowicie nie pasuje do nowej czo³ówki. Nota bene Al Jazeera ma podobn¹ - ten sam motyw, mniejsze kó³eczka.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Czy dzisiaj po raz kolejny TVN siĂŞ skompromituje? Stawiam na TAK - niestety w czasie dzisiejszych popisĂłw sportowej ferajny z TVN bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł WiadomoÂści, cĂłz nic nie stracĂŞ. A wiĂŞc do zobaczenia w najbliÂższy weekend! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kolejny weekend, kolejny raz Fakty Sport przed WiadomoÂściami o 19.30, kolejny raz nie przepuszczĂŞ okazji i sprawdzĂŞ standardy dziennikarskie wytyczane przez ta stacjĂŞ. ZresztÂą i tak juÂż wiem, jak to bĂŞdzie wyglÂądaÂło - rĂŞce opadajÂą z szelestem!

A tak swojÂą drogÂą - powinni natychmiast zmieniĂŚ studio - np same Fakty Sport mogÂą byĂŚ nadawane z nowego studia - np posadziĂŚ na specjalnym, wysokim stoÂłku prezentera, w tle monitory tylnoprojektowe (czy jak one siĂŞ tam nazywajÂą) uÂżywane w faktach i juÂż wyglÂądaÂłoby to o wiele lepiej. Do tego imponujÂący zjazd kamery i juÂż mamy lepszy efekt niÂż obecnie. A Sport w TVN24 niech sobie dalej siedzi w studiu ze stoÂłami zbitymi ze starej mebloÂścianki.

PS czemu niktnie ma ochoty na dyskusje??????? :cry: :cry: :cry:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Dla mnie o kolejnych poraÂżkach polskich sportowcĂłw to mogÂą nadawaĂŚ nawet z piwnicy, nastrĂłj bĂŞdzie odpowiedni. :lol:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

nowe studio sportu ma wkrotce sie pojawic, podobno jest szykowane

a co dyskusji.... Faustusie, tu nie ma o czym dyskutowaĂŚ, wszyscy wiedzÂą jak jest :D :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

I jeszcze jedno logo programu Sport (tu¿ po g³ónych Faktach) wygl¹da jak dwie obr¹czki œlubne - oto dwa kó³eczka, jedno wiêsze, drugie mniejsze. Brakuje tylko bia³ego go³¹bka i napisu SzczêœÌ Bo¿e m³odej parze!!!

I tego oczywiÂście Âżyczymy dziennikarzom redakcji sportowej TVN Kochani, juÂż od siedmiu lat poprawiacie nam humor kaÂżdego wieczoru! ProszĂŞ, nie zmieniajcie siĂŞ!

PS juz mi siê to powoli nudzi! Pluje na te Fakty sport a £ukasz wci¹¿ omija ten temat :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ÂŁukasz omija, bo sportu nie oglÂąda. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie? Nie ogl¹dasz sportu w TVN? Mo¿e mi jeszcze powiesz, ¿e wybierasz sport tu¿ po g³ównych Wiadomoœciach? I to ma byÌ fan telewizji TVN? Oj, £ukaszu! Natychmiast podaj mi numer do prezesa Waltera - ju¿ ja powiem mu kilka s³ów o Twoich postêpkach! :D :D :D :D :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no i wystartowaÂło nowe studio sportu :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

I jak fajne bo nie widzia³em :?: :?: :?: Sa te pi³eczki i te bajery co mia³y byÌ :?: Ciekawe czy dalej w poranku bêd¹ siê ³¹czyÌ ze studiem czy prezenter sportowy bêdzie siê fatygowa³ aby usi¹œÌ ko³o prowadz¹cego poranek :?: :?: :?:
A ciekawe czy kiedykolwiek wystartuje nowe studio bilansu bo jak na razie caÂły czas sÂą w starym :?: :?: :?:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

oglÂądaj tvn24 to bĂŞdziesz wiedziaÂł :D a tak powaÂżnie, to jest trochĂŞ tych sportowych bajerĂłw ale tylko jako dodatek do scenografii i generalnie wyglada to calkiem przyzwoicie, a szczerze mĂłwiÂąc to spodziewaÂłem sie kiczu :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

WidziaÂłem juÂż gdzieÂś fotki :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości