[TVN] Sport i Pogoda

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no faktycznie, konkurencja szybsza od naszego ÂŁukaszka :D widziaÂłeÂś TAM czy jeszcze gdzieÂś sÂą? :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

WidziaÂłem tam :arrow: :!:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tak, jasne, tylko, Âże konkrencja zapomniaÂła o ostatnich trzech newsach, ktĂłre podaliÂśmy jako jedyni (Najszybsza Anita Werner, Rozmowa z KazimierÂą SzczukÂą na TVN Style, Kolejny atak na reportera TVN), o GoÂłocie i o wejÂściu na gieÂłdĂŞ poinformowaÂła kilkanaÂście godzin po nas, a o MTV Europe Music Awards czy Polce porwanej w Iraku lub Magazynie PiÂłkarskim nie informowaÂła w ogĂłle. No ale co tam Âże w ostatnich dwĂłch tygodniach mieliÂśmy 6 newsĂłw wiĂŞcej i to ciekawszych, a o innych pisaliÂśmy 12 godzin wczeÂśniej. Piszcie sobie co chcecie. Nie zaleÂży mi.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

oj ÂŁukasz, gdzie twoje poczucie humoru :?: :D :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

PrzecieÂż to byÂły tylko Âżarty :lol:
Ta caÂła konkurencja to zadna konkurencja dla nas :lol:
Bardzo dobrze, Âże daÂłeÂś newsa o Anitce :lol: chociaz sÂądzÂąc po iloÂści komentarzy nie cieszy siĂŞ on wielkim powodzeniem :cry:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Wydaje mi siĂŞ, Âże informacja o rozmowie z KazimierÂą SzczukÂą w TVN Style do waÂżnych siĂŞ nie zaliczaÂła. Dlatego teÂż, w tym jedynym przypadku konkurencji siĂŞ nie dziwiĂŞ. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Rozmowa ze SzczukÂą aÂż tak waÂżna nie byÂła. Po prostu zwyczajny wywiad - nic wiĂŞcej. ZupeÂłnie inaczej byÂłoby gdyby Kazia otrzymaÂła jakiÂś wÂłasny program w TVN style.
Samo studio jest ¿enuj¹cê - jakaœ nieudana próba zrobienia w MBC gara¿u lub piwnicy - stary rower i kupione na Stadionie X-cio lecia eksponaty. Ca³oœÌ naprawdê wygl¹da komicznie. Je¿eli chcieli nadawaÌ program z oryginalnego miejsca to zapraszam do mojej piwnicy, tylko trzeba uwa¿aÌ na szczury. A propos szczurów - mogliby wówczas emitowaÌ walki tych gryzoni. Ewentualnie powinni wykorzytaÌ stare studio Faktów TVN - ju¿ za ¿ycia wygl¹da³o jak nie odwiedzana przez nikogo od lat piwnica. Ewentualnie zejœÌ naprawdê do piwnicy w starym gmachu ITI - taka rozsypuj¹ca sie kamienica z karteczk¹ na drzwiach " TANIO SPRZEDAM - M. Walter."
CzekaÌ, kiedy wzorem stacji z USA w programach informacyjnych wstawi¹ rega³ z porcelanowymi bibelotami kupionyim w kwiaciarni na rogu oraz kilka kubków na porann¹ kawê. Ewentualnie zmieœci³o by siê tam kilka ksi¹¿ek grafomana Tomka L. - prezenterzy mogliby siê wówczas dokszta³caÌ na bie¿¹co i nie marnowaÌ czasu w trakcie emitowania materia³ów filmowych. Ma³o tego - w oczekiwaniu na spóŸniajacego siê goœcia Jêdzrejowska i inni mogliby czytaÌ na g³os - wszak ca³a Polska czyta dzieciom. PóŸniej wystarczy sypaÌ tymi z³otymi myœlami przed kamer¹ - typu Polska potrzebuje pomys³ów na po pojutrze - i ju¿ wszyscy Polacy z zachwytu kwicz¹ przed telewizorami jak dzikie œwinie. :twisted:
Ostatnio zmieniony wtorek 09 lis 2004, 13:38 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 3 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

co za Âżmija :D :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Gdzie ta Âżmija :?: :?: :?: :?: :twisted: Paskudztwo bij! Zabij!
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ja mam stany lĂŞkowe na widok zwierzÂąt ktĂłre nie maja nĂłg i syczÂą, dlatego uciekam zamiast tĂŞpiĂŚ :D :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Co jest???? Ja siê tak nie bawiê! Czemu nikt nie chce siê ze mn¹ k³óciÌ? £ukaszu zawiod³em siê na Tobie. :D :D :D :D

PS czy Sport po Faktach tez bĂŞdzie nadawany z tej piwnicy?

I coÂście narobili? ÂŁukasz siĂŞ obraziÂł i powiedziaÂł, Âże nie bĂŞdzie odpisywaÂł w tym temacie! Ja siĂŞ staram jak mogĂŞ, pluje na TVN i plujĂŞ, a przez Wasze zÂłoÂśliwe zachowanie on tego nie czyta!!!!!!!!! :evil: :evil: PowinniÂście siĂŞ wsytdziĂŚ@ Jak moglisĂŚie chwaliĂŚ newsy maniaka! Oj to bardzo brzydkie zachowanie, bardzo!
Ostatnio zmieniony wtorek 09 lis 2004, 15:50 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jestem ciekaw, dlaczego studio sportu zamiast iœÌ do przodu cofa siê do ty³u :x Jeszcze trochê i z jaskini (albo z naszego gimnazjum :D ) bêd¹ nadawaÌ, a ten rower jest ¿enuj¹cy. Takie bynajmniej odnoszê wra¿enie ze zdjêÌ tam :lol: Jeszcze mogli postawiÌ star¹ szafê z urwanymi drzwiami :twisted: Sport w TVN'ie le¿a³, le¿y i jak tak dalej pójdzie to nadal bêdzie le¿a³. Jednak sport w TVP1 jest niezast¹piony.
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:36 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Marcinie, opatentuj ten pomysÂł z serwisem sportowym z szkolnej szatni lub sali sportowej, bo Walter jeszcze postanowi wcieliĂŚ go w Âżycie i przejdÂą Ci koÂło nosa wielkie piĂŞniÂądze! :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

:D

Tylko Âżeby siĂŞ ludzie nie wystraszyli. Ale nie majÂą nic do stracenia :wink: Teraz teÂż przecieÂż moÂżna dostaĂŚ zawaÂłu :lol:
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:36 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wszyscy, którzy brali udzia³ w niecnym obra¿aniu £ukasza maj¹ nowe zadanie do wype³nienia. Po pierwsze - dzwonicie do programu Wybacz mi - to jedyna szanasa, aby £ukasz znowu zacz¹³ czytaÌ ten temat.
Punkt drugi - wsiadacie wszyscy w autobus, jedziecie do ÂŁukasza i Âśpiewacie psalmy bÂłagalne pod Jego oknem, do czasu aÂż Wam wybaczy. OczywiÂście moÂżecie miec wlosienice na sobie zamiast zwykÂłych ubraĂą oraz jakiÂś pejcz do biczowania. To powinno pomĂłc. Ewentualnie na kolankach do CzĂŞstochowy!
Mam nadziejĂŞ, Âże wykonacie polecenia Wielkiego Brata.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości