Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mam swoje ÂźrĂłdÂła ;P
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szymcio9 pisze:Mam swoje ÂźrĂłdÂła ;P
:D Przed chwilÂą zajrzaÂłem na stronĂŞ biura reklamy TVN :P Tam jest wszystko. Park Jurajski 3 dopiero 19.10 o 20:10, Vanilla Sky w sobotĂŞ o 22:05 - 27 listopada. Noting Hill nie ma jeszcze, wiĂŞc bĂŞdzie pewnie na poczatku grudnia :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ajjj... a chciaÂłem siĂŞ jeszcze z Toba pobawiĂŚ w zgadywanie :P
:)

Jakby ktoÂś jeszcze nie wiedziaÂł to dokÂładny adres: reklama.tvn.pl
:)
Awatar użytkownika
wrobel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 20 paź 2004, 18:36
Kontakt:

Post autor: wrobel »

NaprawdĂŞ fajna strona - wiele moÂżna siĂŞ z niej dowiedzieĂŚ ;) Co do ramĂłwki filmowej na listopad to jestem naprawde zadowolony.
W Superkinie nie obejrzĂŞ jedynie Ocean's Eleven i Matrixa. Bardzo ciekawÂą ofertĂŞ ma teÂż KINO WIECZORNE w sobote, moÂże obejrzĂŞ Dziennik Bridget Jones. KINO PORANNE to sÂą jakieÂś beznadziejne filmy, nic tam nie obejrze. W KINO FAMILIJNE obejrze FlintstonĂłw (no chyba nie Akademie :? ) . Tylko jeÂśli w listopadzie takie hity, to wÂątpie, aby w grudniu byÂło coÂś wartego uwagi :(
http://reklama.tvn.pl - zawsze aktualna ramówka tvn!
Katia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 23 paź 2004, 13:16
Lokalizacja: Katowice

Najemnicy

Post autor: Katia »

"Najemnicy" to wedÂług mnie jeden z nalepszych filmĂłw jakie prezentuje TVN. :D Daltego tworze ten temat. Czy ktoÂś mnie popiera w mojej opini :?: Piszcie co myslicie o tym filmie, aktorach i wszystkim co chcecie. :)
Awatar użytkownika
wrobel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 20 paź 2004, 18:36
Kontakt:

Post autor: wrobel »

No i jak tam, co ogladacie w grudniu w tvn?
Ja A.I Sztuczna Inteligencja i The Flintstones: Niech Âżyje Rock Vegas
http://reklama.tvn.pl - zawsze aktualna ramówka tvn!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Nie dali jeszcze filmĂłw na ÂŚwiĂŞta... ciekawe co szykujÂą... :)
:)
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

szymcio9 pisze:Ajjj... a chciaÂłem siĂŞ jeszcze z Toba pobawiĂŚ w zgadywanie :P
:)

Jakby ktoÂś jeszcze nie wiedziaÂł to dokÂładny adres: reklama.tvn.pl
Jest jeszcze http://program.tvn.pl/programy.htm
Dziwna strona w wiĂŞkszoÂści nie aktualna ale ramĂłwka juÂż do 17.12. 8)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Tak, znam t¹ stronkê - jest to poprzednia wersja strony oficjalnej tvn i tylko program jest tam na bie¿¹co :)
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja chyba nawet wiem dlaczego: tvn kiedyÂś dawaÂła takie CD (reklamĂłwki), na ktĂłrym byÂł program i informacja typu "najbliÂżsi Milionerzy za X godzin Y minut", etc.
OczywiÂście program pobieraÂł informacje z serwera tvn. MoÂże dlatego to zostawili, Âżeby to ciÂągle dziaÂłaÂło pod tamtym adresem. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
alek_pierov
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 15:12

Big Lebowski

Post autor: alek_pierov »

mam do was pytanie bo widze, Âże jesteÂście obeznani w takich sprawach.
21 Stycznia tj. w piÂątek miaÂł byĂŚ na tvn wÂłaÂśnie Big Lebowski.PuÂścili bodajÂże Palmetto.Czy ktoÂś z was orientuje siĂŞ czy bĂŞdzie nadawanym Big??
ÂŻeby byÂło jasne pisaÂłem do tvn z takim samym pytaniem ale nikt nie uraczyÂł mnie tam ÂżadnÂą odpowiedziÂą.Z gĂłry dziĂŞki za odpowiedz.

pzdr
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Film o papieÂżu - kiedy w TVN?

Post autor: ZeTek »

Kiedy film ten bĂŞdzie w TVN miaÂł byĂŚ na przeÂłomie kwietnia i maja, ale do dnia 14 nie ma niczego takiego w programie, wiĂŞc kiedy Ăłw film poleci. LeciaÂł na wÂłoskim 5 canale. a kiedy pokaÂże go TVN czy moÂże wcale.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MoÂże w dzieĂą urodzin papieÂża - 18.05?
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Bardzo moÂżliwe.
tvnews.tivi.pl pisze:DokÂładna data polskiej emisji obrazu na razie nie jest znana. Film w dwĂłch 90-minutowych odcinkach prawdopodobnie zostanie pokazany w okolicy 18. maja, tj. rocznicy urodzin papieÂża. Jak zapewniÂł w piÂątek PAP rzecznik prasowy TVN, Andrzej SoÂłtysik, oba odcinki bĂŞdÂą wyemitowane w najlepszym czasie antenowym, tj. okoÂło godziny 20.
Tutaj dajĂŞ linka do caÂłego newsa:
Kto podÂłoÂży gÂłos w filmie o papieÂżu?
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

O filmie pisaÂła przed dwoma dniami "Gazeta Wyborcza". MyÂślĂŞ, Âże to wiele wyjaÂśni - tym bardziej, iÂż jest to wiarygodne ÂźrĂłdÂło. :wesoly:
Gazeta Wyborcza pisze:W³oski film "Karol - historia cz³owieka, który zosta³ papie¿em" z Piotrem Adamczykiem w roli tytu³owej, zostanie zdubbingowany. Przes³uchania aktorów w³aœnie siê zakoùczy³y. G³osów u¿ycz¹ m.in. Artur ¯mijewski, Janusz Bukowski, ks. Jacek Kopczyùski, S³awomir Orzechowski oraz Olgierd £ukaszewicz, Gra¿yna Szapo³owska, Kinga Preis i Mateusz Damiêcki, którzy zagrali w tym filmie. Polski podk³ad dŸwiêkowy musi byÌ gotowy najpóŸniej 16 maja, bo TVN planuje emisjê dwuczêœciowego filmu w dwa dni pó¿niej, w 85. rocznicê urodzin Karola Wojty³y. W³oska premierê obejrza³o a¿ 13 mln widzów.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości