Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Podobno W³osi planuj¹ nakrêciÌ drug¹ czêœÌ filmu opisuj¹c¹ ¿ycie Karola Wojty³y po 1978r. Podejrzewam, ¿e podobnie jak i pierwsza czêœÌ, kolejna powstanie w ekspresowym tempie. Szkoda, ¿e film bêdzie tylko w Multikinie - nie lubiê tam chodziÌ. Wolê ma³e kino w moim mieœcie. A na film idê aby zobaczyÌ efekty, tego co obserwowa³em w Krakowie - np czêœÌ zdjêÌ krêcono na Uniwersytecie Jagielloùskim w Collegium Novum oraz Collegium Maius. (Pani profesor na wyk³adzie kaza³a nam pilnie ogl¹daÌ mundury Wehrmachtu) Przy okazji W³osi zajêli czêœÌ starego kwarta³u uniwersyteckiego, rozstawili te swoje budki i przyczepy, kibelki, etc. Nabrudzili, zniszczyli œcianê i zabytkowe ³awy w uniwersyteckim muzeum. Szkody by³y tak du¿e, ¿e rektor i dyrektor muzeum wycofali zgodê na dalsze krêcenie zdjêÌ w zabytkowych wnêtrzach. Niestety nie wiem czy ostatecznie doszli do jakiegoœ kompromisu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie podobno. To prawda. Ju¿ od dawna o tym wiadomo. Druga czêœÌzwaÌ siêbêdzie "Karol - papie¿, który zosta³ cz³owiekiem".
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Film

Post autor: Szlachcic »

ZeTek pisze:WidaĂŚ, Âże najpierw chcÂą zarobiĂŚ, a tego 16 to mogli by film nadaĂŚ, ale bez przerw reklamowych.
Na Canale 5, gdzie mia³a miejsce premiera filmu "Karol, un uomo diventato Papa" nie oby³o siê bez reklam. Prima parte, seconda... itd. ale nie widzê w tym nic dziwnego, wrêcz jest to przecie¿ normalne i nikomu chyba tlumaczyÌ tego nie trzeba... Przypomnê, ¿e ogl¹dalnoœÌ wynios³a 13 mln. Film jest w sprzeda¿y od 26 maja w kioskach w tygodniku "Sorrisi e canzoni". Zosta³ wydany w wersji na VHS i DVD. Cena: 19,90 euro.
Awatar użytkownika
faithless
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:14
Lokalizacja: Planeta TVN
Kontakt:

Post autor: faithless »

Jakos nie potrafie skomentowac tego wydarzenia bez urzycia nie cenzuralnych s³ów ! Dla tego wole milczec.
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

hmmm...nie wiedziaÂłam gdzie to napisac, ale jest zwiÂązane to z filmem wiec pisze tu.

Otó¿, przed chwil¹ przechodzi³am obok multikina a tam dzisiaj o 12 mia³ byÌ pokaz filmu dla dziennikarzy w ca³ej polsce.( wiem o tym od ojca, który tez dziennikarzem jest) I jak przechodzi³am to dostrzeg³am moim bystrym okiem samochód a nawet dwa TVN-u. Wiec wesz³am do srodka, mysl¹c ze zobacze kogos z np. Faktów. Ale niestety chyba przysz³am za póŸno, bo by³ tylko wywiad z jednym aktorem filmu. Olgierdem £ukaszewiczem.


WogĂłle byÂło pozmieniane w tym multikinie dzis. ( KrakĂłw). Nie byÂło zadnych plakatĂłw, ulotek z innych filmĂłw, barek byl przesÂłoniety do poÂłowy.

Musze dzis obejrzec Fakty, moze cos o tym powiedziÂą,. Mam nadzieje.

i mam tez nadzieje ze was nie zanudzam...heh...ale musialam sie z kims podzielic moimi wrazeniemi.
pzdr.
:D :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

ProszĂŞ :
Obrazek
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

O filmie "Karol..." w specjalnym cyklu

Post autor: tobi »

szykuje siĂŞ nam Âświetny wieczĂłr http://www.tvn24.pl/
w dodatku prowadzony przez Anne JĂŞdrzejowskÂą, ktĂłrej dziÂś nie ma w Dniu :(
i sam jej brat a*utomat siedzi. tak nie do pary. brak jednego a*utomata
gdzie juÂż ona nie byÂła
a wiem.....w FAKTACH o19 :wink:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

O ktĂłrej zaczyna sie ten cykl programĂłw na TVN24 ? Bo jakoÂś w programie nie widze.

PS: Jak sie nazywa ta Pani ktĂłra masz w swoim avatarze?
Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

Widzia³em i s³ysza³em ale jakoœ jak prowadzi³a wiadomosci w TVN24 nie moglem trafiÌ na poczatek i nie wiedzia³êm jak ona sie nazywa. Nie potrafi³em takze po³aczyÌ nazywiska z jej twarza dzieki za info :)
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

O ktĂłrej zaczyna sie ten cykl programĂłw na TVN24 ?
..a ten cykl zaczyna siĂŞ chyba o 19:45
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a kto powiedziaÂł, Âże to bĂŞdzie cykl...i jakim prawem ktoÂś zmieniÂł topic ktĂłry ja zapodaÂłem :!:
Ciekawe ile potrwa i kto poprowadzi.


Fusiak pisze: A kto to jest ten brat-a-utomat JĂŞdrzejowskiej? CzyÂżby Grass? :evil2:
tak. ale jako para zapewne nie wystÂąpiÂą bo Grass siedziaÂł w DzieĂą. Zreszto od soboty jest codziennie. Ale Ani dziÂś nie byÂło, a ona zakopianka to moze swym piskliwym gÂłosem i nie udanym uÂśmiechem nas urzeknie tego wieczoru :D wszak TVN24 w tym roku ja promuje.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Obrazek

parĂŞ capsĂłw..

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

WidzieliÂśmy BrygidĂŞ Grysiak i Andrzeja SoÂłtysika.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Fajnie, Âże taki programik zrobili.
P.S.
MoÂżna byÂło siĂŞ przekonaĂŚ jak kiepski akcent ma SoÂłtysik.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

KtoÂś oglÂądaÂł 23.30 Co byÂło. I na obu antenach?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

tobi pisze:KtoÂś oglÂądaÂł 23.30 Co byÂło. I na obu antenach?
ja ogladaÂłam. Zaleska rozmawiaÂła z jakÂąs baba ( przyjaciĂłlkÂą WojtyÂły) A grysiak z ks. Bonieckim.
a soÂłtysik z nikim...widziaÂłam go tylko jak z kims gadaÂł na korytarzu. ale to tak osobiscie.:P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości