Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

marcin_pabianice pisze:MoÂże w dzieĂą urodzin papieÂża - 18.05?
tak bedzie w dzieĂą urodzin papieÂża
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

wszedzie byÂło napisame i w faktach mĂłwili a to nie moja wina Âże nie wnieÂśli poprawek ;/
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Pawle, poprawek siĂŞ nie wnosi. MoÂżna je, co najwyÂżej, nanosiĂŚ. Ale do rzeczy: faktycznie, TVN raczej nada ten film w tym szczegĂłlnym dniu. Jestem pewien, Âże dopeÂłniÂą wszelkich staraĂą, by tak wÂłaÂśnie siĂŞ staÂło. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Miejmy nadziejĂŞ :D !! :] jak znamy TVN to raczej bĂŞdzie to 18
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Na antenie tvn widzowie bĂŞdÂą mogli zobaczyĂŚ film w paÂździerniku w rocznicĂŞ wyboru Karola WojtyÂły na papieÂża.
TVN.pl
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

no i nie byÂło 18.05.... to kiedy bedzie?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

16 paÂździernika! Jestem niezadowolony z tego powodu.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

wczeÂśniej w kinach :]
Film "Karol. Historia czÂłowieka, ktĂłry zostaÂł papieÂżem" bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ na wielkim ekranie.

D³ugo oczekiwana filmowa opowieœÌ Giacomo Battiato o ¿yciu Karola Wojty³y od lat m³odzieùczych a¿ do wyboru na papie¿a pojawi siê na ekranach kin w ca³ej Polsce.

Ze wzglĂŞdu na wyjÂątkowy charakter filmu "Karol - historia czÂłowieka, ktĂłry zostaÂł PapieÂżem" - zarĂłwno pod wzglĂŞdem artystycznym, jaki i emocjonalnym - firma Multikino Sp. z o.o. postanowiÂła zakupiĂŚ prawa do dystrybucji kinowej filmu w Polsce.

"Jednym z decyduj¹cych powodów podjêcia takiej decyzji by³a chêÌ i przychylnoœÌ producentów filmu do pokazania tego dzie³a w kinach w³aœnie w Polsce." - powiedzia³ Pawe³ Wachnik, dyrektor generalny Multikino sp z o.o. "Atmosfera sali kinowej najlepiej bowiem sprzyja odbiorowi wyj¹tkowego emocjonalnego przekazu, jaki towarzyszy prze¿ywaniu historii wielkiego cz³owieka wplecionej we wspó³czesn¹ historiê Polski. - dodaje Wachnik.

Film bĂŞdzie wprowadzony do kin w caÂłej Polsce najszybciej jak to jest moÂżliwe, czyli na przeÂłomie czerwca i lipca 2005 roku. DystrybucjÂą kinowÂą zajmie siĂŞ ITI Cinema. Multikino zapewnia, Âże ceny biletĂłw na ten szczegĂłlny obraz bĂŞdÂą niÂższe od cen aktualnie obowiÂązujÂących w sieci Multikino.

"Bêdzie to dla mnie zaszczyt i wielka radoœÌ, jeœli film bêdzie pokazywany w kinach w Polsce." - powiedzia³ Giacomo Battiato, re¿yser filmu. "Napisa³em scenariusz, zrealizowa³em i zmontowa³em tê opowieœÌ jako film kinowy; zarówno pod wzglêdem artystycznym, jak i technicznym. Film w ca³oœci nakrêciliœmy w Polsce z ogromnym wk³adem pracy polskich artystów i ekipy realizacyjnej. By³o to jedno z moich najwa¿niejszych doœwiadczeù osobistych i zawodowych." - doda³ Battiato.

Na antenie tvn widzowie bĂŞdÂą mogli zobaczyĂŚ film w paÂździerniku w rocznicĂŞ wyboru Karola WojtyÂły na papieÂża.

Scenariusz zosta³ oparty na ksi¹¿ce Gian Franco Svidercoschiego. Zdjêcia w wiêkszoœci zrealizowano w Polsce, g³ównie w Krakowie, ale tak¿e w Wadowicach i Ojcowie. Muzykê skomponowa³ jeden z najwybitniejszych kompozytorów na œwiecie Ennio Morricone.
W roli tytuÂłowej wystÂąpiÂł Piotr Adamczyk. Obok niego zobaczymy m.in. MaÂłgorzatĂŞ BelĂŞ i Ogierda ÂŁukaszewicza (w roli ojca Karola) oraz GraÂżynĂŞ SzapoÂłowska, GabrielĂŞ Frycz, KingĂŞ Preis, Tadeusza Bradeckiego, Szymona Bobrowskiego, RadosÂława PazurĂŞ i Mateusza DamiĂŞckiego. Poza Polakami w filmie pojawiÂą siĂŞ takÂże aktorzy wÂłoscy: Raul Bova,Violette Placido, Ennio Fantastichini, BuÂłgar Hristo Shopov, Niemiec Ken Duken, Kanadyjczyk Kenneth Welsh i Amerykanin Matt Craven jako Hans Frank.
W filmie pojawi siê tak¿e Halina Kwiatkowska dawna przyjació³ka Karola Wojty³y z czasów m³odzieùczych.
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

WidaĂŚ, Âże najpierw chcÂą zarobiĂŚ, a tego 16 to mogli by film nadaĂŚ, ale bez przerw reklamowych.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Nie podoba mi sie to - musze kilka miesiecy czekac na ten film, choc pewnie zobacze go w kinie - no ale coz - biznes to biznes :?
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

dzis Zaleska mĂłwiÂła o tym filmie w faktach....ale nie wiem czy dobrze ja zrozumiaÂłam. ChodziÂło jej o to ze pierwsza czesc filmu bedzie w kinach pod koniec czerwca a druga w TVN, 24 paÂździernika???
....no chyba ze sie przesÂłyszaÂłam.... :roll:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Bo Zaleska pokrecila: I czesc filmu sklada sie z 2 odcinkow. I tak I czesc zobaczymy w kinach i 16 paÂździernika w tvn, a II czesc filmu dopiero zaczynaja krecic ;-)
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

no wiem wiem ze II film zaczynaja krecic. tylko ona (zaleska) powiedziaÂła ze pierwszy film skÂłada sie z II czesci ( to wiem) ale powiedziaÂła ze jedna z nich bedzie w kinach a druga 16 paÂździernika w tvn..

jednak mysle ze multikino da obie czesci. bez przesady ze bedziemy na druga czekali pare miesiecy.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

bo to wszystko przez kolende tak pokrecila :P moim zdaniem i w multikinie i w tvn zobaczy 2 odcinki I czĂŞsci :P
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

i ja mam takowÂą nadzieje :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości