[TVN] Uwaga / [TTV] Uwaga po uwadze

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Uwaga

Post autor: pop »

Materiał zapowiada się ciekawie, ale drugi Constar to raczej nie będzie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Uwaga

Post autor: Adrian ;P »

Wczoraj w Uwadze pochwalili się, że poniedziałkowy odcinek obejrzała prawie co 3 osoba. :D
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Uwaga

Post autor: ~ »

Kto dzisiaj nie oglądał Uwagi! niech sobie zobaczy powtórkę. Świetny reportaż o Jerzym Robercie Nowaku, który jest publicystą "Naszego Dziennika".
Reportaż zrobili z powodu nasilających się ataków na TVN.
Brawa dla reportera (nie pamiętam jak się nazywa)! :brawa: Nie wiem jak on wytrzymał z tą babką przed kościołem. :P
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Uwaga

Post autor: Marcin »

Reporter nazywa się Piotr Gadzinowski. Przeżył też spotkanie z wiernymi beretami z mojego miasta. Księża proboszczowie zapraszają, naczelny katolik nawraca.

To jest wstrząsające i skandaliczne, że ktoś wygłasza tego typu treści w kościołach. Tak samo skandaliczne jest, że reporter został wyrzucony z wykładów tylko dlatego, że jest z TVN. Jak można wyrzucić kogoś z kościoła? To wielki wstyd i żenada.
monetowy_chlopak

Re: Uwaga

Post autor: monetowy_chlopak »

Dlaczego TVN nie nadaje Uwagi! w 16/9 :?: Dlaczego materiały są w 16/9 a same studio w 4:3 :?:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Uwaga

Post autor: ~ »

Dzisiaj oglądałem Interwencję w Polsacie. Aż głupio porównywać ten program w Uwagą!. Podczas robienia materiału ich reporterka wdała się w kłótnię z jakimiś ludźmi. Prawie doszło do rękoczynów. Kompletny brak profesjonalizmu. Wiem, że w takich sytuacjach trudno opanować emocje, ale reporterzy Uwagi! jakoś to robią i dobrze na tym wychodzą.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Uwaga

Post autor: TVN_FAN »

W sprawie ostatnich programów to powiem tak - TVN zaczęło wojować chyba na poważnie z mediami pochodzącymi z Torunia. Programy te są świetne, obnażające to wszystko co w tych mediach się dzieje. Jednak obawiam się, żeby to nie pociągnęło jakiś poważniejszych skutków za sobą-Radio Maryja, TV Trwam i ich bracia tak łatwo takich "obelg" nie odpuszczą. :lol2:
ZIMA
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Uwaga

Post autor: pop »

jezarekd pisze:Dlaczego TVN nie nadaje Uwagi! w 16/9 :?: Dlaczego materiały są w 16/9 a same studio w 4:3 :?:
Szybki jesteś ;) , tak jest od kilku lat.
Zresztą niemal we wszystkich programach tego typu ("Na celowniku", dawniej "Interwencja") niektóre materiały są przygotowywane w "16/9", a studio w zwykłym formacie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
monetowy_chlopak

Re: Uwaga

Post autor: monetowy_chlopak »

Ja uważam, że jest to bez sensu.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Uwaga

Post autor: Adrian ;P »

Wirtualnemedia: TVN nie pokaże w sierpniu premierowych wydań magazynu "Uwaga". Przez cały miesiąc stacja będzie po "Faktach" emitowała powtórki programu.

Przypomnimy najciekawsze reportaże, których emisja odbiła się szerokim echem. Ponownie zaprezentujemy materiały dotyczące morderstwa Jaroszewiczów czy samobójstwa Barbary Blidy - tłumaczy w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Krzysztof Miączyński, producent programu. W soboty i niedziele stacja będzie emitowała powtórki cyklu "Kulisy sławy".

Premierowe wydania magazynu "Uwaga" powrócą na antenę TVN we wrześniu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Uwaga

Post autor: r_r16 »

Ciekawe dlaczego? Przecież TVN chyba nigdy w wakacje nie powtarzał Uwagi. To jest program, z rodzaju tych, których się nie przerywa na wakacje.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Uwaga

Post autor: podmark »

W przyszłym roku będą nawet "Fakty" powtarzać ?! No cóż - produkcja takiego programu nie jest droga, ale zawsze można coś zaoszczędzić... Tyle, że skąpstwo to dotychczasowa domena Solorza, a nie Waltera...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Uwaga

Post autor: Adrian ;P »

Cebula i Łuczyński na wakacje muszą w końcu jechać :lol:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Uwaga

Post autor: r_r16 »

Musi istnieć jakiś sensowny powód.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

r_r16 pisze:Musi istnieć jakiś sensowny powód.
Poza zmianą studia, żaden inny nie przychodzi mi na myśl. :spiewa: Proponuję jednak nie rozwijać tej dyskusji, dopóki są one na granicy domysłów. :grozi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości