[TVN] Uwaga / [TTV] Uwaga po uwadze

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

MoÂże niedÂługo w Interwencji sie zajmÂą nepotyzmem w TVN. :twisted: :twisted: :twisted:
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

michaek pisze:MoÂże niedÂługo w Interwencji sie zajmÂą nepotyzmem w TVN. :twisted: :twisted: :twisted:
To nie wÂątek o nepotyÂźmie w TVN ani o Interwencji :evil: no ale ja wiem-kaÂżdy wÂątek dobry, Âżeby wylaĂŚ swoje Âżale 8)

Uwaga ! to bardzo fajny program zdecydowanie lepszy od polsatowskiej Interwencji. ProwadzÂący zdecydowanie lepsi ale po przejÂściu M.Rogalskiego "Interwencja" siĂŞ poprawiÂła. ChoĂŚ zdecydowanie lepsze materiaÂły ma Uwaga.
ZIMA
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nigdy nie kwestionowaÂłem tego, Âże UWAGA jest o niebo lepsza niÂż Interwencje.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis rowniez w "Uwadze" sie chwalili GRAND PRESS'em za reportaz telewizyjny. Wielkie :brawo: dla autorow bo do nagrody zostalo zgroszonych 59 reportazy. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MateriaÂł do kulis sÂławy Marka Perepeczki i Kingi Rusin przygotowywaÂła Joanna Bukowska. Czy to ta sama osoba, ktĂłra jest, a raczej byÂła reporterkÂą Panoramy?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie wiem, czy to odpowiedni dziaÂł, ale pal licho. :p Czy macie jakieÂś informacje dotyczÂące rzekomego odejÂścia Marcina LeÂśkiewicza z TVN? ByÂłaby to duÂża strata, byÂł niemal przeciwwagÂą - w moim odczuciu - dla p. Cebuli. PonoĂŚ LeÂśkiewicz w ostatnim wydaniu "Uwagi" podziĂŞkowaÂł za "tĂŞ i wszystkie Uwagi". Tak przeczytaÂłem na forum Gazety. :devil2:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Maciek pisze:Nie wiem, czy to odpowiedni dziaÂł, ale pal licho. :p Czy macie jakieÂś informacje dotyczÂące rzekomego odejÂścia Marcina LeÂśkiewicza z TVN? ByÂłaby to duÂża strata, byÂł niemal przeciwwagÂą - w moim odczuciu - dla p. Cebuli. PonoĂŚ LeÂśkiewicz w ostatnim wydaniu "Uwagi" podziĂŞkowaÂł za "tĂŞ i wszystkie Uwagi". Tak przeczytaÂłem na forum Gazety. :devil2:
Tak, podziêkowa³ za te wszystkie Uwagi, ale chodzi chyba o to, ¿e po raz ostatni prowadzi³ program w 2005 roku. :] Bo dziœ chyba Cebula - o to chodzi³o. Po za tym nie wiem gdzie niby mia³by przejœÌ. On siê nadaje tylko do Uwagi! i innych tego typu programów, a to Uwaga! ma najwiêkszy presti¿ i ogl¹dalnoœÌ. Wiêc te teorie to raczej bzdura.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Tak teÂż chciaÂłem o tym napisaĂŚ LeÂśkiewicz poÂżegnaÂł siĂŞ w taki sposob Âże miaÂło to oznaczaĂŚ albo odejÂście z Uwagi lub teÂż podziĂŞkowanie za wszystkie Uwagi w tym roku :>
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

To nowe studio jest nawet spoko.
Podoba mi siĂŞ melodia podczas przejÂścia miĂŞdzy pulpitami.
I'm ready for HD!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No wÂłasnie moÂże LeÂśkiewicz podziĂŞkowaÂł za wszystkie "Uwagi" w 2005 roku. Bo wczoraj prowadziÂł ostatniÂą "UwagĂŞ" w tym roku. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Tak, podziĂŞkowaÂł za te wszystkie Uwagi, ale chodzi chyba o to, Âże po raz ostatni prowadziÂł program w 2005 roku. :] Bo dziÂś chyba Cebula - o to chodziÂło.
Tak dziÂś Cebula i pewnie tak jak napisaÂłeÂś LeÂśkiewicz podziĂŞkowaÂł za wszystkie "Uwagi" w tym roku. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie mam zwyczaju spekulowania, ale Leœkiewicz ponoÌ po¿egna³ siê s³owami: "dziêkujê za tê i wszystkie Uwagi", a nie za "tê i wszystkie Uwagi w minionym roku". To mo¿e byÌ ró¿nica, prawda? :p Chocia¿ zapewne to i tak plotki.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Jutro UwagĂŞ poprowadzi .... Ryszard Cebula czyli ... LeÂśkiewicz odszedÂł ?
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:shock: Hmmm... no ale gdzieÂś by byÂła informacja o odejÂściu LeÂśkiewicza. Na stronie TVN. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

PabloOoOo_90 pisze:Jutro UwagĂŞ poprowadzi .... Ryszard Cebula czyli ... LeÂśkiewicz odszedÂł ?
eee...chyba nie - mo¿e poprostu urlop ?? Zreszt¹ gdzie mia³by iœÌ ?? Do Interwencji ?? W¹tpiê...zreszt¹ tam chyba maj¹ komplet ;)
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości