Święta w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

pawell pisze:
Ale bĂŞdzie inny kinowy hit poraz pierwszy w telewizji - "Nigdy w zyciu"... :roll: [/color]
ZapomniaÂłeÂś dodaĂŚ w telewizji odkodowanej, bo na Canal+ juÂż byÂł chyba rok temu
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

chandler pisze:
pawell pisze:
Ale bĂŞdzie inny kinowy hit poraz pierwszy w telewizji - "Nigdy w zyciu"... :roll: [/color]
ZapomniaÂłeÂś dodaĂŚ w telewizji odkodowanej, bo na Canal+ juÂż byÂł chyba rok temu
Chodzi o telewizjĂŞ ogĂłlnodostĂŞpnÂą... :/ :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

z tvn.pl:
IdÂą ÂŚwiĂŞta … a wraz z nimi - miÂła atmosfera przy ÂświÂątecznym stole i wolny czas, ktĂłry moÂżna spĂŞdziĂŚ na rodzinnych spacerach lub z telewizjÂą TVN.

JuÂż w najbliÂższÂą sobotĂŞ - 15 kwietnia - komedia romantyczna, ktĂłrej widzowie „Nigdy
w Âżyciu!” nie zapomnÂą. Barwna opowieœÌ o losach Judyty (Danuta Stenka), kobiety
przed czterdziestkÂą, ktĂłra prowadzi dom zapracowanemu mĂŞÂżowi i wychowuje nastoletniÂą cĂłrkĂŞ. MoÂże powiedzieĂŚ o sobie - jestem szczĂŞÂśliwa! Ale pewnego dnia … Nigdy w Âżyciu trwaÂłego zwiÂązku! - to hasÂło staje siĂŞ jej mottem Âżyciowym. Co wydarzyÂło siĂŞ w Âżyciu Judyty? Czy bĂŞdzie chciaÂła ÂżyĂŚ bez mĂŞÂżczyzny? Emisja w sobotĂŞ, 15 kwietnia
o godzinie 20:40.

W WielkanocnÂą niedzielĂŞ zapraszamy m.in. do spotkania z „uciekajÂącÂą” JuliÂą Roberts. Maggie Carpenter (Julia Roberts) na chwilĂŞ przed ma³¿eĂąskÂą przysiĂŞgÂą po raz kolejny zniknĂŞÂła sprzed oÂłtarza. O jej poczynaniach rozpisaÂł siĂŞ nowojorski reporter Ike Graham (Richard Gere). Jego kÂłopoty zaczĂŞÂły siĂŞ, gdy esej przeczytaÂła Maggie. Na komediĂŞ „UciekajÂąca panna mÂłoda” zapraszamy w niedzielĂŞ, 16 kwietnia, o godzinie 16:40.

PoniedziaÂłkowe przedpoÂłudnie warto spĂŞdziĂŚ z filmem przygodowym „PierÂścieĂą NibelungĂłw”. W zamierzchÂłych czasach, kiedy bogowie chodzili jeszcze po ziemi, zjawiÂł siĂŞ wojownik, aby odzyskaĂŚ mityczne zÂłoto bĂŞdÂące powodem niekoĂączÂących siĂŞ wojen i rozlewu krwi. SiÂły ciemnoÂści udaremniÂły jednak zamiary bohatera i potworna klÂątwa zaci¹¿yÂła nad Âświatem. WspaniaÂła, intrygujÂąca opowieœÌ o Zygfrydzie, zabĂłjcy smoka i o dwĂłch kobietach, ktĂłre kochaÂł ponad wszystko - wojowniczej krĂłlowej Islandii i piĂŞknej ksiĂŞÂżniczce Burgundii. Efekty specjalne zastosowane w „PierÂścieniu NibelungĂłw” wielokrotnie porĂłwnywano z tymi, ktĂłre wykorzystano we „WÂładcy PierÂścieni”. Emisja
w poniedziaÂłek, 17 kwietnia, czêœÌ I – godz. 08:15, czêœÌ II – godz. 11:05.

RĂłwnieÂż w PoniedziaÂłek Wielkanocny o godzinie 10:05 zapraszamy na specjalny odcinek „Maratonu UÂśmiechu”! Przy ÂświÂątecznym stole goœÌmi programu bĂŞdÂą: Ewa Bem, Krzysztof ‘K.A.S.A.’ Kasowski, Hanna i Antoni GucwiĂąscy, Joanna Bartel, Grzegorz Stasiak, Agnieszka Matysiak, StanisÂław Szelc, Manuela JabÂłoĂąska, Ola Wolf, StanisÂława Trebunia-Staszel oraz Krzysztof Trebunia-Tutka.

Maraton wspaniaÂłych Gwiazd, wspĂłlna zabawa i dobry humor uprzyjemniÂą widzom Lany PoniedziaÂłek. Bo przecieÂż nie ma nic lepszego, niÂż ÂŚwiĂŞta na wesoÂło!

Wydanie ÂświÂąteczne programu 17 kwietnia, godz. 10:05.

Zapraszamy na te i pozostaÂłe propozycje programowe, bo kaÂżdy chĂŞtny znajdzie coÂś dla siebie.
A jak wam siĂŞ podoba ÂświÂąteczna oprawa graficzna? Mnie te jajka siĂŞ bardzo podobajÂą.

Obrazek

Obrazek
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:A jak wam siĂŞ podoba ÂświÂąteczna oprawa graficzna? Mnie te jajka siĂŞ bardzo podobajÂą.
Jak co œwiêta ludzie z TVN ze specjaln¹ opraw¹ spisali siê na medal. :] Co roku jest inna i œwietna. :D Ta jest bardzo ³adna. :D Nowoczesna wzorowana chyba na dyskotece ta muzyczka i migaj¹ce kó³ka. :P Dobry pomys³ z taùcz¹cymi jajkami bardzo zabawnie to wygl¹da. :D Szkoda tylko ¿e nie ma gwiazd, które by ¿yczy³y nam Weso³ych Œwi¹t... :roll:

Obrazek
Obrazek

Nie mam jeszcze capsa z taĂączÂącym jajkiem zamiast loga TVN - po jakimÂś czasie oczywiÂście ono siĂŞ pojawia. :roll:

No i tak jak napisaÂł michal641 ta oprawa bez jajek mogÂłaby byĂŚ dÂłuzej. 8)

P.S. dzieki tej oprawie juÂż mam pomysÂł na kolejny avatar. :P BĂŞdzie to fragment oprawy. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Mi najbardziej podoba siĂŞ jajko zamiast logo TVN . Szkoda tylko , Âże pokazujÂą je jedynie po reklamach .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

W udzia³ach w rynku telewizyjnym TVN (17,24 proc.) wzrost z przed rokiem o 0,96 punktu 8) Propozycje TVN coœ ma³¹ mia³y widownie wszystko ogl¹da³o mniej osób ni¿ przed tem :lol:
NajwiĂŞcej widzĂłw tradycyjnie juÂż zgromadziÂł serial „M jak miÂłoœÌ”, ktĂłry w wielkanocny poniedziaÂłek oglÂądaÂło 8,9 mln widzĂłw przy udziale 52,4%. Konkurencja sprawiÂła jednak, Âże serial zanotowaÂł o 1,7 mln niÂższÂą widowniĂŞ niÂż w zeszÂłym tygodniu. Drugim najpopularniejszym serialem w ÂświĂŞta byÂło „Na dobre i na zÂłe” (5,9 mln), a trzecim „ZÂłotopolscy” (4,5 mln). ÂŚwiÂąteczny odcinek „Klanu” obejrzaÂło 3,3 mln widzĂłw.

WÂśrĂłd filmĂłw zdecydowane pierwsze miejsce zajĂŞÂła „Pasja” wg Mela Gibsona, ktĂłrÂą w sobotni wieczĂłr na antenie TVP1 oglÂądaÂło prawie 7,5 mln widzĂłw. Film zdystansowaÂł inny hit dnia – komediĂŞ romantycznÂą „Nigdy w Âżyciu!”, ktĂłry w TVN obejrzaÂło 4 mln osĂłb. W niedzielĂŞ najwiĂŞcej widzĂłw zgromadziÂł rĂłwnieÂż film Jedynki - „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra” (4,4 mln). W poniedziaÂłek filmom przewodziÂła kultowa komedia „Sami Swoi”, ktĂłrÂą na Polsacie zobaczyÂło ponad 4,3 mln widzĂłw, g³ówne propozycje filmowe TVP1 („Dziewczyny z wyÂższych sfer”) i TVN („Zaginiony Âświat: Park jurajski”) obejrzaÂło po okoÂło 3 mln osĂłb.

W kategorii programĂłw rozrywkowych palmĂŞ pierwszeĂąstwa straciÂł „Taniec z gwiazdami”, ktĂłry w niedzielĂŞ oglÂądaÂło 5,42 mln widzĂłw (mniej o 1,3 mln w stosunku do poprzedniego tygodnia). Minimalnie wiĂŞkszÂą widowniĂŞ od tanecznych popisĂłw w TVN zgromadziÂła ÂświÂąteczna „Szansa na sukces”, ktĂłrÂą w poniedziaÂłek na antenie TVP2 zobaczyÂło 5,45 mln osĂłb.

Najpopularniejszym dziennikom tradycyjnie przewodziÂły programy informacyjne TVP1 - „WiadomoÂści” i „Teleexpress”, ktĂłre w WielkÂą SobotĂŞ oglÂądaÂło odpowiednio 5,2 i 4,3 mln widzĂłw. „Fakty” TVN najlepszy wynik zanotowaÂły w poniedziaÂłek (3,7 mln).

W udziaÂłach w rynku telewizyjnym przewodziÂła TVP1 (24,73 proc.), kolejne miejsca naleÂżaÂły do TVP2 (22,04 proc.), TVN (17,24 proc.) i Polsatu (16,05 proc.). W stosunku do poprzednich ÂŚwiÂąt Wielkanocnych wzrost odnotowaÂły stacje: TVN o 0,96 punktu procentowego, Jedynka o 0,39 punktu procentowego i Polsat o 0,21 punktu procentowego. Spadek odnotowaÂła tylko DwĂłjka - o 2,27 punktu procentowego.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No nawet dobre wyniki. :D ByÂłyby jeszcze lepsze gdyby TVN pomyÂślaÂł i "Nigdy w Âżyciu!" daÂł np. w poniedziaÂłek :roll: jak oni mogli daĂŚ to w czasie gdy na TVP1 byÂła "Pasja"? :hmm: PrzecieÂż to byÂło pewne Âże ten film przyciÂągnie duÂżo widzĂłw. :roll: No ale i tak ÂświĂŞta w TVN mozemy zaliczyc do udanych... ;) :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

To w³aœnie mi³oœÌ to piêkny film. Piêkny. Ale niestety prawa do niego zakupi³o TVP wiêc chyba go obejrzymy na Bo¿e Narodzenie ale nie w TVN. Szkoda
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

ojjjjojjjj ja stawiam na

4.Dziennik Briget Jones 2


zakochaÂłam sie w Hugh Grancie zdecydowanie reszta propozycjii zeszÂła w cieĂą !

:devil:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Zgadzam siĂŞ , "Igraszki losu" -(Serendipity) to byÂłby idealny film na boÂżonarodzeniowy wieczĂłr :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

ÂŚwiĂŞta w TVN

Post autor: ktos »

Wie juÂż ktoÂś moÂże czym zaskoczy nas TVN w te ÂświĂŞta ???
Ja mam nadzieje Âże nie beda znowu powtarzane te same filmu jak co roku tylko da coÂś nowego TVN ;)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

teÂż mam taka nadzieje bo to gÂłupie ciÂągle te same filmy i w dodatku jeszcze powtarzajÂą ciÂągle serie seriali i to tych ktĂłre wÂłasnie leciaÂły mogli by puÂściĂŚ jakieÂś ciekawe filmy <tylko nie powturki>bo to jest okropnie nudne i Âżeby puÂścili np 1 edycje big brothera to leciaÂło strasznie dawno i maÂło kto juÂż pamieta odcinek po odcinku i to byÂło by ciekawsze niÂż powtaÂżaĂŚ od poczÂątku jakis serial typu kryminalni i niania :? albo agenta mogÂą powturzyĂŚ:) i fajnie by byÂło gdyby jeszcze robili jak rok temu takie typu reklamy z gwiazdami tvn jak zawieszali bombki albo sztuczne ognie palili, fajne to byÂło, wtedy byli : pochanke,morozowski,rusin,meller,aktorzy z niani i kryminalnych :D mam mnadzieje ,Âże
to powtĂłrzÂą
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obawiam siĂŞ Âże bĂŞdÂą odgrzewane kluchy.
W zasadzie wszystkie filmy sÂą powszechnie dostĂŞpne na dvd i Âżadnych rewelacji spodziewaĂŚ siĂŞ nie trzeba :mhm:
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

ciekawe czy w tym roku znĂłw gwiazdy TVN beda nam Âżyczyc WESOLYCH SWIAT :mhm:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Mam nadziejĂŞ, Âże tak, bo w zeszÂłym roku podobaÂła mi siĂŞ reklama z AnkÂą i KubÂą oraz z AÂśkÂą i SebÂą. :tanczy:
TVN-programowo najlepszy:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości