"24 godziny na własne oczy"

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

"24 godziny na wÂłasne oczy"

Post autor: Grand »

Z tego co widze po spotach zapowiadajacych bedzie to godzinny progam pokazujacy prace newsroomu tvn24 od kuchni - wiec szykuje sie cos super!

Emisja - Dzis - 25.12 - o 22
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

WÂłaÂśnie zakoĂączyÂł siĂŞ reportaÂż :)
Moim zdaniem byÂł bardzo ciekawy - przygotowany w bardzo dynamiczny sposĂłb.
ByÂły momenty, w ktĂłrych nawet mi udzielaÂło siĂŞ napiĂŞcie, panujÂące w studiu.
W ogĂłle dzieĂą expose premiera, w ktĂłrym zostaÂły zrealizowane zdjĂŞcia do reportaÂżu byÂł bardzo napiĂŞty - chciaÂłbym jeszcze kiedyÂś zobaczyĂŚ jak wyglÂąda praca w zwykÂły, 'spokojny' weekendowy dzieĂą :D
stasiu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 06 lip 2006, 14:23

super

Post autor: stasiu »

Panowie i Panie, relacja na gorÂąco:

TO byÂł majstersztyk, ten materiaÂł to najlepszy prezent na ÂświĂŞta od TVN24 :D DosÂłownie, wszystko od kuchni: bieganie, spanie, bekanie, pierdzenie... WSZYSTKO :lol: Dla mnie odwalili kawaÂł dobrej roboty i co najlepsze to wszystko z miÂłoÂści do telewizji :brawa:

P.S.
Wreszcie wiem jak zmieniaj¹ stó³ prezenterski :devil:
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

No swietnie pokazane - wiadomo ze troche podrasowane na podtrzebe wrazenia - ale generalnie bardzo dobre.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Tylko brakowaÂło mi tam pogodynek ;)
A dobrze wiadomo, Âże one w takim poranku caÂły czas czekajÂą w gotowoÂści... a gorÂących dniach bywa, Âże akurat dla nich nie ma akurat wolnego okienka.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

sybic pisze:Tylko brakowaÂło mi tam pogodynek
Pogodynek brakowaÂło. Na chwile pojawiÂł siĂŞ jeden z pogodynkĂłw zaglÂądajÂący do charakteryzatorni- Tomek Wasilewski. OgĂłlnie program baaaardzo ciekawy. CzegoÂś takiego brakowaÂło mi od dawna w TVN24. WkoĂącu dali nam najlepszy prezent na ÂświĂŞta. Podczas oglÂądania rzeczywiÂście byÂły momenty, w ktĂłrych czuÂło siĂŞ panujÂącÂą w studio atmosferĂŞ. Jednym sÂłowem- na taki reportaÂż czekaÂłem :D.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

A nagraÂł to moÂże ktoÂś i daÂłby linka do tego :rozglada:
Bo ja oczywiÂście jak lecÂą najciekawsze programy, to akurat nie mam moÂżliwoÂści oglÂądania :rozglada:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Dobry program. Teraz bĂŞdĂŞ potrafiÂł doceniĂŚ pracĂŞ dziennikarzy :D-ciĂŞÂżka robota.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Czy dziœ o 22 '24 godziny na w³asne oczy' to jest mo¿e II czêœÌ czy powtórka z œwi¹t :?: Chyba druga co :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

"24 godziny na wÂłasne oczy" to cykl programĂłw. Nie wiem ile ich bĂŞdzie. Dzisiaj o 22 bĂŞdÂą pokazane 24 godziny na promie. :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Czy dziœ o 22 '24 godziny na w³asne oczy' to jest mo¿e II czêœÌ czy powtórka z œwi¹t?
Dzisiejsza czêœÌ to relacja z promu, a nie powtórka 1. czêœci - pracy redakcji TVN24 :nie:
~ pisze:Nie wiem ile ich bĂŞdzie.
Dzisiejsza czêœÌ jest drug¹ i ostatni¹.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

kamilo pisze:Dzisiejsza czêœÌ jest drug¹ i ostatni¹.
A szkoda, bo mo¿na by by³o znale¿Ì jeszcze wiele ciekawych miejsc, gdzie toczy siê ¿ycie ca³y czas. Na przyk³ad redakcja gazety albo komistriat policji.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Cykl powraca na Wielkanoc! Tym razem w przyszłą niedzielę (23.03) o 18.10 zobaczymy reportaż o lotnisku, a dzień później, w Lany Poniedziałek o tej samej porze - Sejm :D
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: "24 godziny na własne oczy"

Post autor: ~ »

O to miło. Byłem prawie pewny, że tego programu już nie zobaczymy, a tutaj taka niespodzianka :).
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: "24 godziny na własne oczy"

Post autor: maxxx »

O fajnie :D A Sejm to wiadomo coś więcej.Praca reportera Sejmowego czy bardziej podglądanie polityków :uhh:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości